پزشکی در چینفاند و بورسیه های تحصیلی

لیست دانشگاه های پزشکی چین با بورسیه و فاند تحصیلی

تحصیل پزشکی در خارج کشور و دریافت بورسیه و فاند تحصیلی می تواند در نوع خود، منحصر بفرد، ویژه و جذاب باشد. دغدغه های مالی خود را به بورسیه های متعدد کشور چین بسپارید!

فهرست دانشگاه های با بورسیه پزشکی در چین

چنانچه علاقمند به پذیرش پزشکی با بورسیه در چین هستید. و یا در مورد انواع بورسیه های پزشکی در چین اطلاعاتی ندارید. همچنین اگر دانشگاه های علوم پزشکی چین را به خوبی نمی شناسید. این نوشته «فهرست دانشگاه ها و مدارس پزشکی در چین که ارائه دهنده ی بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی» هستند، را نمایش می دهد. قبل از انتخاب یک کالج پزشکی یا دانشگاه علوم پزشکی در خارج از کشور، کسب اطلاعات مهم و تاثیر گذار، بسیار حیاتی است. حتما می دانید که تحصیلات پزشکی در بیشتر جوامع آکادمیک دنیا، جزو تحصیلات گران قیمت و هزینه بر است. دانش آموزان و دانشجویان با صرف هزینه های گزاف موفق به اخذ دکترای پزشکی خود می شوند. اما شاید جالب باشد که بدانید همه ساله موسسات آکادمیک متعددی وجود دارند که به پذیرفته شدگان، کمک های مالی تحصیلی و زندگی می کنند. این کمک هزینه ها تحت عناوینی همچون “بورسیه تحصیلی یا فاند و اسکالرشیپ” ارائه می شوند. پیرو همین موضوع، در این مقاله، لیستی از دانشگاه های پزشکی در کشور چین ضمن امکان اخذ بورسیه تحصیلی ارائه می شود. این موقعیت ها به عنوان ابزار حمایتی و جذاب برای دانشجویان بین المللی، را در دستور کار خود دارند. با مطالعه این نوشته ممکن است به پذیرش در رشته های پزشکی با بورسیه پزشکی در چین علاقمند شوید.

ما در سری مقالات جداگانه به بررسی تک تک دانشگاه های پزشکی چین با بورسیه پزشکی، پرداخته ایم که لینک هر یک در جدول ۱ آمده است.

پس با ما همراه باشید. چنانچه علاقمند هستید که اطلاعاتی پیرو پذیرش تحصیلی از دانشگاه های علوم پزشکی ایتالیا داشته باشید، شما می توانید توضیحاتی جامع پیرامون اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های پزشکی انگلیسی زبان در ایتالیا را نیز مطالعه کنید.

پذیرش در رشته پزشکی با بورسیه در چین

همان گونه که در مقاله “ مزیت های ادامه تحصیل پزشکی در چین” عنوان شد؛ دانشگاه های پزشکی زیادی در چین برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. دانش آموزان و دانشجویانی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه های پزشکی چین هستند؛ و اعطای کمک هزینه تحصیلی و فاند تحصیلی چین، به پیشبرد تحصیلات موفق آنها کمک می کند، بهترست اطلاعات زیر را بدانند.

مرجع و منبع رسمی این اطلاعات، اداره مرکزی سیستم جامع پذیرش کالج و دانشگاه های چین می باشد. و قابل اسناد می باشد.

در ابتدا بهتر است که انواع بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی که در دانشگاه ها و کالج های چین موجود می باشد؛ را بررسی کنیم.

انواع بورسیه تحصیلی در چین با نامهای اختصاری ذیل عنوان می شوند:

  •  CGS = چاینا گاورمنت اسکالرشیپ یا بورسیه تحصیلی دولتی چین؛
  • US = یونیورسیتی اسکالرشیپ یا بورسیه تحصیلی دانشگاهی؛
  • CIS = بورسیه تحصیلی موسسه کنفوسیوس (Confucius )؛ – کنفوسیوس فیلسوف چینی ۴۷۸ تا ۵۵۱ قبل از میلاد
  • CLGS = چاینا لوکال گاورمنت اسکالرشیپ یا بورسیه تحصیلی دولت محلی در چین

پزشکی در چین، بورسیه پزشکی،

پذیرش پزشکی با بورسیه در چین

جدول ذیل نام دانشگاه های علوم پزشکی چین که در سال تحصیلی ۲۰۱۸/۲۰۱۹ بورسیه تحصیلی ارائه می دادند، را لیست کرده است. این دانشگاه های علوم پزشکی در چین معمولا سالیانه و بصورت شایسته محوری، به دانشجویان بین المللی بورسیه پزشکی اعطا می کنند. هرچند که موقعیتهای بورسیه برای دانشجویان بین المللی در چین، ممکن است تا همیشه ادامه دار نباشد. اما در حال حاضر انواع بورسیه های تحصیلی دولتی و دانشگاهی در رشته پزشکی در چین به دانشجوهای بین المللی اعطا می شود. که علاقمندان می توانند در جدول ذیل آنها را مشاهده نمایند.

فهرست دانشگاه های پزشکی در چین ارائه دهنده بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی

جدول ۱ – لیست دانشگاه های علوم پزشکی چین و انواع بورسیه های تحصیلی در دسترس در این دانشگاه ها

شمارهنام دانشگاهنوع بورس تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه
۱دانشگاه پزشکی آنهویی با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS؛ US
۲دانشگاه پزشکی پایتخت با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS
۳دانشگاه پزشکی چونگ کینگ با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS
۴دانشگاه پزشکی فوجیان با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS؛ US
۵دانشگاه پزشکی گوانگژو با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS؛ US
۶دانشگاه پزشکی جنوبی با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS
۷دانشگاه پزشکی گوانگشی با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS
۸دانشگاه پزشکی هبی با بورسیه پزشکی
CGS
۹دانشگاه پزشکی هاربین با بورسیه پزشکی
CLGS؛ US
۱۰دانشگاه پزشکی نانجینگ با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS؛ US
۱۱کالج پزشکی XuzhouCLGS؛ US
۱۲دانشگاه پزشکی دالیان با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS
۱۳دانشگاه پزشکی لیائونینگCGS
۱۴دانشگاه پزشکی نینگشیا با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS؛ US
۱۵دانشگاه پزشکی تیانجین با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS
۱۶دانشگاه پزشکی ژینجیانگ با بورسیه پزشکی
CGS؛ CLGS؛ US
۱۷دانشگاه پزشکی کونمینگ با بورسیه پزشکیCGS؛ CLGS
۱۸کالج پزشکی WenzhouCGS؛ CLGS؛ US؛ CIS

جدول ۱ – دانشگاه های علوم پزشکی چین با بورسیه پزشکی مختلف

ضمن کسب اطلاعات از دانشگاه های پزشکی در چین که بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی ارائه می کنند. چنانچه شما به هر یک از دانشگاه های پزشکی فوق الذکر علاقمند هستید، می توانید از طریق وب سایت ApplyPedia در آن اپلای کنید. و همچنین فرصت دریافت بورسیه تحصیلی در آن دانشگاه را نیز داشته باشید. بنابراین، اگر می خواهید در چین تحصیل کم دغدغه داشته باشید، بهترین اطلاعات و اخبار قابل استناد را  از مراجع رسمی کسب نمائید. اپلای پیدیا، پارتنر سیستم پذیرش کالج و دانشگاه های چین همراه و مشاور امین شما خواهد بود.

پیشنهاد اپلای پدیا: شما می توانید توضیحاتی جامع پیرامون اپلای و اخذ پذیرش پزشکی از دانشگاه های انگلیسی زبان در ایتالیا را نیز مطالعه کنید.

پزشکی در چین، study medicine in China

 

 

امیدوارانه تحصیلی ایده آل و کم دغدغه را برای شما آرزومندیم. ApplyPedia Team

امیدوارم این پست مفید بوده باشد. و خوشحال خواهیم شد که نظراتتان را در گروه فیس بوک اپلای پدیا بگذارید. و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

انتقادهای سازنده خود با ارسال نظر و کامنت بیان کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن