درباره ما

:-) "ApplyPedia slogan certainly would be "Academic Excellence" and "Cultural Diversity

 

مقدمه ای از اپلای پدیا و خدمات آن

اپلای پدیا با همکاری و همفکری دانشجویان مستقل بین المللی به کمک و همیاری علاقمندان تحصیلات بین المللی می پردازد. ایده اولیه شکل گیری اپلای پدیا به اوایل سال ۲۰۱۷ برمی گردد. ایده ای که بر شانه دانشگاه ها و موسسات آکادمیک بین المللی و همبخشی در رشد و توسعه علم و دانش تکیه زده است. بسیاری از دانشجویان همکار در اپلای پدیا، خود در حال تحصیلات بین المللی هستند. تحصیلات بین المللی آنلاین یکی از انواع تحصیلات کم دغدغه برای دانشجویان ایرانی، در اپلای پدیا ترویج می شود. اولین تجربه ما در مشارکت در پلتفورم های آموزش آنلاین، به سال ۲۰۱۳ و توسط دانشگاه استنفورد بر می گردد. بسیاری از دانشجویان مستقل همکار در اپلای پدیا، سابقه ۷ ساله در توسعه و طراحی پلتفورم و کورس های آموزش آنلاین مطابق با استانداردها و ضوابط بین المللی را دارند. همچنین تولید و توسعه محتوای آموزشی در صنعت Digital Education به همراه کارگردانی محتوای آموزشی و انتقال مفهوم به دانشجویان، یکی از تخصص های اصلی ما در اپلای پدیا می باشد.

خدمات ما در اپلای پدیا به دو نوع انفردای (دانشجویی)، و شرکتی تعریف و توسعه داده شده است. 

برخی خدمات انفرادی یا دانشجویی در اپلای پدیا شامل:

  •  دستیاری و مشاوره در تحصیلات بین المللی آسان به دانشجویان پارسی زبان در مقاطع تحصیلات تکمیلی
  • خدمات دانشجویی جذاب برای دانشجویان کارشناسی و دانش آموزان دبیرستانی، با تسهیل فرآیند پذیرش پزشکی از دانشگاه های علوم پزشکی ایتالیا، کانادا، آمریکا و چین.
  •  ترویج تحصیلات بین المللی آنلاین با همکاری دانشگاه های معتبر جهان (در حال اجرا)

خدمات شرکتی که ما در اپلای پدیا به مراکز آموزشی – تحقیقاتی ایرانی ارائه می دهیم نیز متعدد است.

  •  کارآموزی در کمپانی های بین المللی
  • آموزش تخصصی و جهت دار نیروی انسانی شرکت ها در محیطی بین المللی
  • برنامه همبستگی (Affiliation) بین المللی اپلای پدیا
 

توسعه ارتباطات بین المللی دانشمندان ایرانی با اپلای پدیا

درباره ما اپلای پدیا

 

زمانی سوال می شد علم بهتر است یا ثروت؟ اما اکنون در عصر اطلاعات ما این سوال را می پرسیم که علم بهتر است یا ارتباطات؟


Apply here with ApplyPedia- About us

در اپلای پدیا، ما سعی داریم ارتباطات دانشجویان را به صورت بین المللی توسعه دهیم. به نظر ما توسعه ارتباطات بین المللی، دانشجویان را به مسیرهای جدیدی در زندگی سوق می دهد. یک تغییر رویه اساسی. برای گام نهادن در این مسیر تعریف یک نقطه اشتراک ضروریست. نقطه اشتراک زبان انگلیسی که زبان علم محسوب می شود و از ضروریات توسعه ارتباطات بین المللی برای دانشجویان محسوب می شود. با توجه به اینکه امروزه آموزش زبان انگلیسی به صورت سلیقه ای و خود مدیریتی توسط دانشجویان (Self-Paced) تبدیل شده است. اپلای پدیا علاوه بر معرفی و روش دسترسی به موقعیت های متعدد و مختلف بین المللی جهت توسعه ارتباطات بین المللی دانشجویان، در توسعه مهارت های زبان انگلیسی به روش خود مدیریتی، مطالبی را گردآوری می کند. امید است راهگشای دانشجویان مشتاق قرار گیرد.


Your Network is your net worth

Porter Gale, Author

“ازش یک مرد که دو زبان می داند از دو مرد بیشتر است.”


دستیاری دانشجویان در شناخت پتانسیل ها و فرصت های پیش رو و آینده

در روند تحصیلات بین المللی، و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، ما به دانشجویان و خانواده های ایشان کمک می کنیم تا هوشمندانه و آگاهانه موقعیت ها و آپشن های موجود را بررسی کنند؛ خوشبختانه تحصیلات بین المللی در انواع مختلف برای دانشجویان موجود است. از تحصیل رایگان با بورسیه تحصیلی تا تحصیلات نیمه بهای آنلاین. بعد از بررسی آن، با ارائه تصویر بزرگ (Big Picture) از آینده حرفه ای و آکادمیک، دانشجو تصمیمی آگاهانه برای نیل به هدفی مشخص، اتخاذ می کند. و مسیر دستیابی به موفقیت هر چه بیشتر در رسیدن به هدف مشخص شده را طراحی و می پیماید.

ترسیم مسیر توسعه مهارت های رقابت پذیری دانشجو

وقتی با یک متخصص پذیرش تحصیلی کالج ارتباط برقرار می کنید، پیشینه تحصیلی و حرفه ای شما بررسی شده و آپشن ها و حق انتخاب های متعدد تحصیلات بین المللی متناسب، در اختیار شما قرار می گیرد. مشاوران و مربیان تحصیلات بین المللی دانشجویان را در درک آنچه دانشکده ها، کالج ها و حتی مدارس تحصیلات تکمیلی به دنبال آن هستند راهنمایی و دستیاری می دهند. ما مهارت هایی برای گفتن و ارائه داستان موفقیت گذشته شما داریم تا قادر باشید خود را به عنوان کاندیدای واجد شرایط و برجسته به دانشگاه یا کالج رویایی خود، معرفی کنید. تا به طور چشمگیری شانس موفقیت در اخذ پذیرش تحصیلی شما، ارتقا یابد. و بتوانید جوایز آکادمیک بین المللی را نیز تصاحب نمائید.
بعد از پر کردن فرم ذیل، می توانید انتظار داشته باشید که در مدت ۴۸ ساعت از ما بشنوید.


An exemplary learning community

اپلای پدیا
 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سری دوم از مجموعه سخنرانی رئیس دانشگاه مریلند، بالتیمور پنج ویدئوی دوم ادامه ۵ ویدئوی پیشین، از روش ها و راهکارهایی برای کمک به دانشجوهای مشتاق یادگیری در رشته های مهندسی و پزشکی، صحبت بمیتن می آید. در این مجموعه به دو ایتم اشاره می شود، دو ایتم دیگر جهت موفقیت دانشجویان فنی مهندسی در امریکا در سری سوم این مجموعه، بزودی… جالبه بدونید، در آمریکا تنها حدود ۲۰ درصد دانشجوهای سیاه پوست میتوانند در رشته های فنی مهندسی فارغ التحصیل شوند. این آمار برای دانشجویان آسیایی تبار آمریکا مثل کره ای ها، ایرانی ها و … که انگیزه زیادی دارند، تنها ۴۳ درصد است! صحبت های جذاب رئیس دانشگاه مریلند، بالتیمور رو گوش دهید. #تحصیلات_بین_المللی ، #فنی_مهندسی #اپلای_پدیا

A post shared by اپلای_پدیا-مهاجرت ت. موفق (@applypedia) on

پیوستن شما به اکانت اینستاگرام اپلای پدیا، افتخاریست برای ما 😉

به همکاری با ما، امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن