آیلتستحصیلات بین المللیزبان انگلیسی

برگزیدۀ دوره های آموزشی آنلاین آمادگی برای آزمون آیلتس

چنانچه در صدد انتخاب برترین دوره آموزشی آنلاین، ارزان و بین المللی جهت آماده سازی برای آزمون آیلتس هستید، این نوشته را دنبال کنید.

آمادگی برای آزمون آیلتس

دوره آموزشی آماده سازی برای آزمون آیلتس (آمادگی برای آزمون آیلتس) آنلاین و با هزینه پائین؛ /

چگونه در زمان کوتاه امتیاز مورد نیاز جهت مهاجرت تحصیلی را کسب کنیم؟ برترین منابع آزمون آیلتس کدامند؟ دانشجوهای بین المللی چگونه موفق به اخذ پذیرش تحصیلی با بورسیه و اسکالرشیپ می شوند؟ و در یک جمله چگونه در آزمون آیلتس موفق شوم؟، اینها سوالاتی است که کارشناسان و مشاوران تحصیلات بین المللی در اپلای پدیا بیشتر از دانشجویان ایرانی می شنوند. در ادامه ما یکی از برترین منابع آمادگی برای آزمون آیلتس را به شما معرفی می کنیم.

اهمیت آزمون آیلتس در پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی

در مقاله تئوری های کسب مهارت های زبان دوم در مجله تحصیلات بین المللی اپلای پدیا مشخص گردید که هدف از آموزش زبان دوم، تکنیک ها و منابع و مراجع مورد استفاده جهت یادگیری را تحت الشعاع قرار می دهد. با این وجود اهمیت کسب امتیاز مورد قبول در آزمون آیلتس برای دانشجویان علاقمند به تحصیلات بین المللی کم دغدغه، کاملا مشخص است. به گونه ای که؛

اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی بصورت کلی، حداقل نیازمند کسب امتیاز ۶٫۵ از ۹ در آزمون آیلتس آکادمیک می باشد. بنابراین ارائۀ امتیاز آزمون آیلتس در مهاجرت تحصیلی موفق و تحصیل در خارج از کشور  جزو ملزومات است. در بعضی از دانشگاه ها اپلیکیشن اپلای پذیرش تحصیلی، تنها با ارائه امتیاز دانشجو در آزمون آیلتس کامل می شود. و طبق قاعده اصلی، پذیرش تحصیلی تنها به دانشجویان بین المللی با اپلیکیشن اپلای کامل داده می شود. لازم به ذکر است که موفقیت در اخذ بورسیه تحصیلی و اسکالرشیپ های دانشگاهی نیز گرو امتیاز بالا در آزمون آیلتس می باشد. بنابراین آمادگی برای آزمون آیلتس را از همین امروز در برنامه کاری خود قرار دهید.

ارائه امتیاز کسب شده در آزمون IELTS در اپلیکیشن اپلای

دانشجویان بین المللی اغلب امتیاز آزمون آیلتس خود را در قالب نسخه Soft Copy ، دریافتی از مراکز معتبر برگذار کننده آزمون آیلتس در پرونده یا اپلیکیشن اپلای خود، ارائه می دهند. بدین معنی که نسخه اسکن شده آنرا آپلود یا بارگذاری می کنند. این روش رایج در بسیاری از دانشگاه های بین المللی است. هر چند بعضی دانشگاه های آمریکایی دریافت رسمی تر امتیاز تافل دانشجویان از طریق دریافت آن از سازمان ETS ، برگذار کننده تافل می خواهند. در این گونه موارد دانشجو باید دانشگاه های هدف خود را تعیین کرده باشد، و با درج کد آن دانشگاه در زمان حضور در محل آزمون، مرکز ETS بصورت رسمی امتیاز کسب شده وی را به دانشگاه با کد درج شده قبلی ارسال می کند.

اما آزمون IELTS که در برگه امتیاز آن ضمن استفاده از یک کد مشخصه ۱۸ رقمی Test Report Form Number که اغلب در انتهای برگه است، استفاده می کند. این کد به همراه کد مرکز Center Number می تواند برای بسیاری از مراکز آکادمیک بین المللی معتبر باشد.

هر چند بدون ارائه امتیاز آزمون آیلتس، می توان پذیرش شرطی از بعضی دانشگاه ها و کالج های بین المللی گرفت. اما بدون ارائه امتیاز بالا در آزمون آیلتس، کسب بورسیه تحصیلی بسیار مشکل و در بسیاری موارد غیر ممکن است. چرا که اخذ بورسیه تحصیلی، اغلب رقابتی است. و بدون شک رقبای شما امتیاز مورد قبول در آزمون آیلتس را ارائه می دهند؛ و از شما پیشی می گیرند.

بنابراین می توان گفت: فراهم سازی شرایط تحصیلات بین المللی کم دغدغه گرو کسب امتیاز مورد قبول در آزمون آیلتس است. و کسب امتیاز مورد قبول در آزمون آیلتس برای دانشجویان علاقمند و مشتاق به تحصیلات بین المللی سرنوشت ساز است. درجه اهمیت و برجستگی امتیاز آیلتس بر هیچ دانشجوی علاقمندی به تحصیلات بین المللی پوشیده نیست.


بنابراین آمادگی برای آزمون آیلتس را از همین امروز در برنامه کاری خود قرار دهید.

مرکز آیلتس آنلاین نیوزلند، برگزیده مراکز آمادگی آیلتس برای دانشجویان بین المللی در نیوزلندتصویر ۱) با دوره آموزشی آنلاین آمادگی آیلتس به هدف بزنید!

منابع و مراجع معتبر و قابل اطمینان جهت آمادگی برای آزمون آیلتس

برترین منابع آزمون آیلتس کدامند؟ چگونه در آزمون آیلتس موفق شوم؟ همه ساله بسیاری از دانشجویان ایرانی درخواست می کنند که برترین منابع و مراجع آمادگی آزمون آیلتس در زمان کم را به ایشان معرفی کنیم. ایشان اغلب از یافتن مراجع و منابع قابل اطمینان در دسترس برای آمادگی آزمون آیلتس گله مند هستند.

بعضی دانشجویان نیز از تعداد گسترده و متنوع منابع و مراجع آمادگی آزمون آیلتس در اینترنت دچار سردرگمی و ابهان فراوان می شوند. و نمی توانند بر اساس یک برنامه ریزی مدون و مدیریت شده فرایند یادگیری و توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود را پیگیری کنند. بنابراین ما در اپلای پدیا یکی از قابل اعتماد ترین دوره های آموزشی آماده سازی برای آزمون آیلتس در نیوزلند را به دانشجویان مشتاق معرفی می کنیم. به تصویر ۲ که در ذیل آمده است توجه کنید.

 

 آمادگی برای آزمون آیلتس، منابع آزمون آیلتس

تصویر ۲) مزایا و ویژگی های دوره آنلاین آمادگی برای آزمون آیلتس (IELTS TEST Online)


مرجع آمادگی آزمون آیلتس IELTS TEST ONLINE در نیوزلند

دوره آموزشی آنلاین + کتاب آفلاین + بحث و گفتگوی زنده در اسکایپ و واتساپ

تجربه یادگیری تعاملی

بیش از ۱۰۰ درس با بیش از ۴۰۰ فیلم یادگیری و همچنین تمرینات تعاملی، پاسخ مدل و موارد دیگر

جلسات بحث و گفتگوی زنده

شامل برنامه های گفتگوی زنده با مربی و مدرس و دیگر زبان آموزان، جلسه یک به یک با مدرس پشتیبانی شما ، از طریق Skype یا WhatsApp.

تست های تکمیلی و تمرینی مکرر آیلتس

۱۵ آزمون کامل، شبیه سازی شده آیلتس توسط مربیان IDP و بریتیش کونسول، بهمراه جلسات تمرینی (۱۵ جلسه تخصصی نوشتن آکادمیک و حرفه ای، ۱۵ جلسه تخصصی مکالمه ، ۱۵ جلسه تخصصی مهارت گوش دادن و ۱۵ جلسه تخصصی مهارت خواندن) برای کلیه اعضا

یادگیری تلفیقی

با ۲۰ سال سابقه مربیگری آیلتس، ۱۶ سال تجربه به عنوان اگزمینر IELTS در شورای بریتانیا یا بریتیش کونسول و ۱۴ سال تجربه در ارائه دوره های آموزشی آنلاین ما دریافتیم که بهترین راه برای آمادگی در آیلتس این است که دانشجو بتواند به طور مستقل و با سرعت و سلیقه و روش یادگیری شخصی خود آماده شود و پیش رود. اما در عین حال قادر به دریافت مشاوره و پشتیبانی از مدرس خود نیز باشید.

به همین دلیل دوره یادگیری ترکیبی ما شامل جلسات بحث و گفتگوی زنده با مدرس و همچنین دسترسی کامل به دوره های آنلاین و ۷ کتاب الکترونیکی قابل دانلود (بیش از ۸۰۰ صفحه!) با فایل های صوتی است.


قیمت ارزان آموزش آنلاین دوره آمادگی برای آزمون آیلتس

لازم به ذکر است که دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور با توجه به وضعیت مالی دانشجویان و خانواده ایشان، بسیار گران می باشد. راه حل چیست؟ پیشنهاد اپلای پدیا با درنظرگیری شرایط بحرانی اقتصادی برای دانش آموزان/ دانشجویان ایرانی مرجع IELTS TEST ONLINE در نیوزلند می باشد. که جزئیات آن در ادامه می آید. مادامیکه قیمت بسته های آمادگی برای آزمون آیلتس آنلاین را با دیگر روش های توسعه مهارت های زبان انگلیسی مقایسه می کنیم، می بینیم که شما با هزینه ای اندک با برترین مدرسان آیلتس برای این آزمون آمادگی کافی و لازم را کسب می کنید.

برای مثال یکی از ارزانترین دوره های آموزش زبان انگلیسی عمومی (GENERAL) در قبرس موجود می باشد؛ که هزینه یک دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی و آماده سازی برای آزمون آیلتس، در ۱۲ هفته، چیزی حدود ۴۵۰۰ دلار اعلام می شود. که این رقم در کشورهای دیگر نظیر انگلستان، استرالیا و آمریکا چیزی حدود دو برابر آن می باشد! همانگونه که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، قیمت بسته های آنلاین آمادگی آزمون آیلتس حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ دلار می باشد. بنابراین در می یابید که این رقم نسبت به هزینه دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی در دیگر کشورها قابل مقایسه هم نیست!

قیمت ارزان آموزش آنلاین دوره آمادگی برای آزمون آیلتس

تصویر ۳) لیست قیمت بسته ها و پکیج های آموزشی آماده سازی برای آزمون آیلتس


دوره آموزشی آماده سازی برای آزمون آیلتس و تناسب سطح تسلط دانشجویان

این دوره معرفی شده، بیشتر برای افرادی مناسب است که به سطح مورد قبول در مهارت های زبان انگلیسی دست یافته باشد. دوره های ترمیک زبان عمومی (GENERAL) را به پایان رسانده، و برای آزمون بسندگی زبان انگلیسی، (تافل یا آیلتس) آماده می شوند. بسته های آموزش آنلاین تست آیلتس، با تدریس ممتحنین پیشین آزمون آیلتس و مدرسین بومی انگلیسی زبان بصورت هدفمند و با سرعت معقول دانشجویان را با نوع، ساختار و روش حل سوالات آزمون آیلتس آشنا می کنند. همچنین تمارین شبیه سازی شده طبق سوالات آزمون آیلتس شرایطی ایده آل مبنی بر آماده سازی واقع گرایانه برای آزمون را رقم می زند. تعامل شما با اساتید یا دیگر مربیان و زبان آموزان فقط و فقط به زبان انگلیسی می باشد. بنابراین از بدو ورود آماده مکاتبه و مصاحبه به زبان انگلیسی را داشته باشید.

هم اکنون آماده ثبتنام در دوره های آنلاین آماده سازی برای آزمون آیلتس هستید؟ با ذکر اپلای پدیا بعنوان معرف خود، از تخفیفات قابل توجه در خرید این بسته ها برخوردار شوید. برای عضویت و برخورداری از خدمات آموزشی آنلاین آمادگی برای آیلتس روی تصویر ذیل کلیک کنید.

برترین منابع آزمون آیلتس کدامند؟ - چگونه در آزمون آیلتس موفق شوم؟ آمادگی آزمون آیلتس

تصاویر ۴) ثبتنام در پکیج های سرعت و مستر دوره آمادگی برای آزمون آیلتس


موفقیت در آزمون آیلتس

برای دستیابی به موفقیت در آزمون آیلتس آماده هستید؟

ما از سال ۲۰۰۶ به بیش از ۴۰،۰۰۰ دانش آموز/ دانشجو کمک کرده ایم تا اهداف مهاجرتی خود را با کسب امتیاز بالا در IELTS تحقق بخشند!

این بهترین دوره آماده سازی برای آزمون آیلتس بصورت آنلاین در اینترنت است؛ – و ما می توانیم آن را اثبات کنیم!

هیچ وب سایت دیگری دوره های آمادگی برای آزمون آیلتس با این ویژگی ها و این سطح پشتیبانی نظیر IELTStestONLINE را ارائه نمی دهد!

کلیه منابع توسط گویندگان و اساتید بومی انگلستان ، کانادا و نیوزیلند نوشته و طراحی شده است. و کلیه کارمندان ما بیش از ۱۵ سال تجربه مربیگری موفقیت در آزمون آیلتس را دارند. ما حتی طراحان سوال سابق آزمون آیلتس IELTS را نیز در کارمندان خود داریم!

آموزش خصوصی ، جلسه رفع اشکال خصوصی، جلسه اسکایپی با مدرس پشتیبانی خود ، ارزیابی رایگان نگارش آکادمیک،شبیه ساز آیلتس رایگان ارزیابی رایگان مکالمه و ۷ کتاب کامل (۸۰۰ صفحه) – همه آن چیزی که شما برای موفقیت در آزمون آیلتس لازم دارید!

برای شروع آماده هستید؟

به سادگی یک سطح عضویت را انتخاب کنید و در کمتر از ۶۰ ثانیه در مسیر موفقیت در آزمون آیلتس قرار بگیرید!


آمادگی برای آزمون آیلتس موفقیت در آزمون آیلتستصویر ۵) ویژگی های دوره آماده سازی آزمون آیلتس نیوزلند – پیشنهاد اپلای پدیا به دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیلات بین المللی

مطالعه بیشتر: اتخاذ استراتژی های اپلای و پذیرش تحصیلی موفق، با هوش هیجانی بالا

نمونه ویدئوهای درس دوره آنلاین آماده سازی برای آزمون آیلتس

در ذیل می توانید یک نمونه از ویدئو های درسی دوره آمادگی آیلتس نیوزلند را مشاهده کنید. چنانچه قابلیت درک این ویدئو و صحبت های تشریحی و توضیحی گوینده در مورد محتوای آموزشی آن می شوید، این دوره آماده سازی آیلتس متناسب شما می باشد.

 


Register IELTS Prep course here now

 

این پست به روز رسانی می شود. با اپلای پدیا بمانید…

امیدوارم پست معرفی آمادگی برای آزمون آیلتس – آنلاین، مفید بوده باشد. و خوشحال خواهیم شد که نظراتتان را در فیس بوک اپلای پدیا یا لینکت این اپلای پدیا، مطرح نموده؛ و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

 

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن