فاند و بورسیه های تحصیلیتحصیلات بین المللیهمکاران بین المللی اپلای پدیا
موضوعات داغ

انواع بورسیه تحصیلی اسکالرشیپ

کمک هزینه تحصیلی کالج به دانش آموزان برجسته که توسط کالج ها یا دانشگاه ها شناخته می شوند، اعطا می شود

در این مقاله به معرفی انواع اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی می پردازیم. تنوع گسترده ای از موقعیت های بورسیه تحصیلی و یا به طور کلی (جوایز آکادمیک) وجود دارد. اما همیشه پر طرفدار ترین ها بیشتر به چشم می آیند. مرسوم ترین و رایج ترین موقعیت های بورسیه تحصیلی و اسکالرشیپ را با هم بررسی اجمالی می کنیم. همچنین بورسیه های کنفرانس بین المللی و همایش های علمی – تحقیقاتی در خارج از کشور را نیز در انتهای این مقاله بازدید کنید. و در انواع موقعیت های کنفرانس و همایش بین المللی با شرایط ویزای دانشجویی و تحقیقاتی آسان اپلای کنید. با ادامه مطالعه ما را همراهی کنید.

Table of Contents

بورسیه تحصیلی اسکالرشیپ (scholarship) چیست؟

فاند،بورسیه تحصیلی، تحصیلات بین المللی، اپلای پدیا
اسکالرشیپ چیست

بورسیه تحصیلی یک جایزه مالی برای یک دانش آموز یا دانشجو جهت پوشش هزینه های تحصیل در سطوح مختلف تحصیلات بین المللی است. بورسیه های تحصیلی از نوع اسکالرشیپ در انواع مقاطع تحصیلی نظیر تحصیلات دیپلم، کاردانی،کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترا) اعطا می شود. این نوع بورسیه تحصیلی (اسکالرشیپ) بر اساس معیارهای متعدد هدف یا اهداف حامیان بورس تحصیلی ارائه به انواع مختلف تقسیم بندی می شود.

انواع اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی – کمک هزینه های تحصیلی

اید ها (Aids) یا کمک هزینه های تحصیلی می تواند در دو نمونه کلی توسط موسسات و دانشگاه های مختلف در سراسر جهان ارائه می شوند. این فاندها یا کمک های مالی – حمایتی، دانشجویان بین المللی را تشویق می کند که ادامه تحصیل خود در مقطع بعدی تحصیلی را در آن کشور و در آن دانشگاه ارائه دهنده کمک، دنبال کنند.

انواع اسکالرشیپ

بصورت کلی دو نوع کمک هزینه تحصیلی از نوع اسکالرشیپ وجود دارد. (بطور معمول از آنها به نام اسکالرشیپ (Scholarships) یاد می شود.) عبارتند از:

 1.   اسکالرشیپ های مریت بیس (Merit- Based) به معنی شایسته محور
 2.   اسکالرشیپ های نید بیس (Need- Based)  به معنی احتیاج محور.

۱ – اسکالرشیپ شایسته محور (Merit-based scholarship): 

این جوایز بر اساس توانایی های آکادمیک، هنری، ورزشی و دیگر قابلیت های ویژه دانشجویان اهدا می شوند. و علاوه بر برجستگی های آکادمیک نظیر نمرات خوب، مشارکت در فعالیت های فوق برنامه ای و داوطلبانه، سابقه خدمت رسانی اجتماعی از اهمیت ویژه ای در چشم کمیته های ارزیاب و اهدا کننده جوایز برخوردار است. کالج، دانشگاه یا هر سازمان حامی مالی آن بورسیه اسکالرشیپ شایسته محور معمولا جهت انتخاب دانشجویان یا پژوهشگران هدف، مجموعه ای از شرایط و ضوابط را تعیین می کنند. که بایستی شرکت کنندگان آ شرایط و ضوابط را برآورده نمایند.

۲ – اسکالرشیپ احتیاج محور (Need-based scholarship):

بورسیه تحصیلی مبتنی بر نیاز (اسکالرشیپ احتیاج محور) به دانش آموزان ودانشجویانی که از نظر مالی قادر به پرداخت هزینه های تحصیل و اقامت خود نیستند، داده می شود. برای مثال، در ایالات متحده، این جوایز براساس شرایط دانشجویان و خانواده ایشان در برنامه کمک هزینه تحصیلی فدرال (FAFSA) تعلق می گیرد. تنها آمریکایی ها واجد شرایط شرکت در این برنامه حمایت مالی هستند.

کمیته های ارزیاب در فاند تحصیلی احتیاج محور به توانمندی ها و قابلیت های دانشجو و دیگر شرایط شبیه آن نگاه نمی کنند. تنها به شرایط مالی خود دانشجو و خانواده او نگاه می کنند. و اینکه دانشجو چگونه بتواند نیاز مالی خود نسبت به تحصیلات بین المللی خود را ابراز کند. که از پارامترهای کلیدی در اخذ این نمونه کمک ها نیز تلقی می شود. بورسیه های تحصیلی شایسته محور که تعداد آنها سالانه تا هزاران کمک نیز می رسد. و بعضا از آنها به عنوان جوایز آکادمیک نیز یاد می شود، شرایطی کاملا متفاوت دارند. یعنی بمانند یک عرصه رقابتی بین المللی محسوب می شوند. متقاضیانی که برای این رقابت آمادگی لازم را نداشته باشند، نمی توانند به اخذ این دسته از بورسیه و فاند تحصیلی زیاد خوش بین باشند. آمادگی برای موفق بیرون آمدن از این رقابت به پارامترهای مختلف و متعددی بستگی دارد.

اسکالرشیپ فاند بورسیه تحصیلی تحصیلات بین المللی اپلای پدیا
اسکالرشیپ یا بورسیه تحصیلی فدرال

۳- بورسیه تحصیلی اسکالرشیپ شرایط خاص (Student-specific scholarship):

بورسیه تحصیلی است که متقاضیان ابتدا باید از ویژگی های خاص و مورد نظر برنامه برخوردار باشند. مانند جنسیت، نژاد، مذهب، خانواده و یا بسیاری از عوامل خاص دیگر. بورسیه تحصیلی اقلیت ها رایج ترین جوایز در این دسته بندی است. به عنوان مثال، برنامه تحقیقاتی نسل هزاره جدید بیل گیتس (The Gates Millennium Scholars program)، یک بورسیه تحصیلی برای دانشجویان آمریکایی – آفریقایی، آمریکایی – آسیایی-اقیانوس آرام برای مقطع کالج است.

دو عامل مهم موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی با فاند و بورسیه تحصیلی

اسکالرشیپ scholarships بورسیه تحصیلی اسکالرشیپ حرفه محور
اسکالرشیپ حرفه محور

۴ – اسکالرشیپ حرفه محور (Career-specific scholarship):

این نوع کمک هزینه تحصیلی به دانشجویانی که در یک رشته تحصیلی خاص و مشخصه در کالج یا دانشگاه را دنبال می کنند، داده می شود. به طور معمول، این نوع بورسیه تحصیلی به مشاغل پر تقاضا مانند پرستاری اهدا می شود.

۵ – اسکالرشیپ کالج یا دانشگاه (College-specific):

کمک هزینه تحصیلی کالج به دانش آموزان برجسته که توسط کالج ها یا دانشگاه ها شناخته می شوند، اعطا می شود. به طور معمول تصمیم به اهدای جایزه بر اساس موفقیت تحصیلی و آکادمیک متقاضیان اخذ خواهد شد.

علاوه بر این، بورسیه های تحصیلی محلی برای دانشجویان که در منطقه جغرافیایی خاص اقامت دارند تعلق می گیرد از جمله:

اسکالرشیپ scholarships فاند بورسیه تحصیلی تحصیلات بین المللی اپلای پدیا

  • فاند تحصیلی موسسات غیر انتفاعی و خیریه
  • بورسیه های تحصیلی اتحادیه های مختلف
  • بورسیه های تحصیلی اتاق بازرگانی
  • فاند تحصیلی سازمان های داوطلبانه
  • بورسیه تحصیلی دپارتمان و دانشکده
  • بورسیه تحصیلی کالج یا دانشگاه محلی
  • PSAT / NMSQT
 • فاند تحصیلی معلولیت: برای دانش آموزانی که دارای معلولیت هستند

همچنین در مقاله دایرکتوری معروف فاندها و بورسیه های تحصیلی در ایالات متحده آمریکا نیز دیگر دسته بندی های مختلف برای انواع اسکالرشیپ ها آمده است. که می توانید با مطالعه آن، در لینک فوق به دامنه و گستره اطلاعات خود پیرامون اسکالرشیپ ها و جوایز آکادمیک بیافزائید.

در ادامه به معرفی یکی از منابع و مراجع پر کاربرد دانشجویی در زمینه بورسیه های تحصیلی، بورسیه های کنفرانسی، بورسیه های همایش علمی و دیگر انواع متنوع و مختلف موقعیت های بورسیه تحصیلی، فاند و اسکالرشیپ می پردازیم.

کنفرانس های بین المللی فول فاند – بورسیه ها و کمک هزینه سفر ۲۰۲۴

 

کمک هزینه سفر بین المللی کمک هزینه سفر آفریقا برای کنفرانس های بین المللی برای کشورهای در حال توسعه ۲۰۲۵ کمک مالی برای شرکت در کنفرانس بین المللی پشتیبانی کمک هزینه رایگان کنفرانس های بین المللی کشورهای در حال توسعه کمک هزینه سفر برای کنفرانس های بین المللی ۲۰۲۵ کمک هزینه سفر برای کشورهای در حال توسعه ۲۰۲۵ آژانس های تامین مالی برای شرکت در کنفرانس بین المللی۲۰ کمک هزینه برای کشورهای در حال توسعه ۲۰۲۵ p کمک هزینه سفر – تکمیل فرم درخواست کمک هزینه ساده‎ – کمک هزینه سفر برای زنان – کمک هزینه سفر به خارج از کشور – پیوندهای محققین کمک هزینه سفر – کمک هزینه سفر دانشجویی و کمک هزینه تحصیلی – درخواست سفر کمک هزینه – هزینه سفر خود را به صورت رایگان دریافت کنید – کمک هزینه – جلسات سالانه – بورسیه های سفر، کمک هزینه ها و جوایز – درخواست برای کمک هزینه امروز – بورسیه ها و فرصت های کنفرانس ها – بورسیه های کنفرانس ها – بورسیه های کنفرانس و نشست های بین المللی – بودجه سفر کنفرانس بین المللی دوره کارشناسی – بورسیه های کنفرانس بین المللی زنان – فرصت های جوانان برای فرصت ها و کمک های مالی پایان نامه و کنفرانس بین المللی – کمک هزینه های جهانی – کمک هزینه های بین المللی – کمک هزینه های باز برای شرکت در کنفرانس های بین المللی – کمک هزینه کنفرانس و کارگاه – جایزه کمک هزینه کنفرانس بین المللی – کمک هزینه های فردی – کمک هزینه های شخصی – کمک هزینه های مسافرتی برای دانشجویان – کمک هزینه های مسافرتی برای نویسندگان – کمک هزینه سفر – کمک هزینه سفر برای هنرمندان – بورسیه های مسافرتی – کمک هزینه های مسافرتی برای معلمان کمک هزینه های مسافرتی بین المللی Epsrc کمک هزینه سفر به خارج از کشور کمک هزینه های مسافرتی بریتانیا کمک هزینه های مسافرتی برای محققان کمک هزینه سفر برای دانشجویان کمک هزینه های سفر تحقیقاتی کمک هزینه های مسافرتی انگلستان برای دانشجویان غیر دانشجو کمک هزینه های مسافرتی بین المللی بریتانیا کمک هزینه های سفر آفریقا برای کنفرانس های بین المللی برای کشورهای در حال توسعه ۲۰۲۵ کمک مالی برای شرکت در کنفرانس بین المللی پشتیبانی کمک هزینه رایگان کنفرانس های بین المللی کمک هزینه سفر کشورهای در حال توسعه برای کنفرانس های بین المللی ۲۰۲۵ کمک هزینه سفر برای کشورهای در حال توسعه ۲۰۲۵ آژانس های تامین مالی برای شرکت در کنفرانس بین المللی کمک مالی برای شرکت در کنفرانس بین المللی + فرصت های با بودجه کامل برای سازمان های غیر دولتی و افراد ۲۰+ نکته برای دریافت کمک هزینه سفر برای یک کنفرانس ۲۰+ نکته برای دریافت کمک هزینه کنفرانس بین المللی ۲۰۲۴ جهان در لیست کنفرانس های آفریقا

لیست بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ۲۰۲۳-۲۰۲۴

تحصیل با فاند و اسکالرشیپ احتیاج محور در دانشگاه بوچینی ایتالیا

کمک هزینه تحصیلی، فاند، بورسیه تحصیلی، اسکالرشیپ دانشگاه بوچینی ایتالیا

در ادامه توجه شما را به یکی از این فاندهای احتیاج محور که موقعیتی کم سابقه است جلب میکنیم. فاند تحصیلی احتیاج محور (Need-based) به میزان ۱۱ و ۱۲ هزار یورو در دانشگاه بوچینی در ایتالیا برای سال های تحصیلی متوالی.

اپلای در موقعیت بورسیه تحصیلی در دانشگاه بوچنی ایتالیا

این فاند تحصیلی احتیاج محور که بر اساس شرایط و مضیقه مالی دانشجوی اپلای کننده و خانواده وی اعطا می شود برای هر دو مقاطع لیسانس، (کارشناسی) و کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است. این فاند تحصیلی احتیاج محور در تمامی رشته های ارائه شده در دانشگاه بوچنی ایتالیا ارائه می شود. دانشگاه بوچنی ایتالیا به رشته های مدیریتی خود مشهور است. اما این دانشگاه رنج نسبتا وسیعی از رشته ها و حوزه های آکادمیک را به علاقمندان هر حوزه ارائه می کند. منجمله حقوق، انواع مدیریت، علوم انسانی و اجتماعی، اقتصاد بین رشته و غیره. این موقعیت ویژه تحصیلی در ایتالیا سررسید منعطف و ویژه ای برای اپلای و نام نویسی متقاضیان علاقمند از تاریخ شروع ۲۹ اوت تا ۲۴ سپتامبر در نظر گرفته است. دانشگاه بوچنی ایتالیا فاند و بورسیه تحصیلی خاص نیز ارائه می دهد. نظیر برنامه بورسیه تحصیلی برای افراد دارای معلولیت و غیره.

جزئیاتی از اهداف و فلسفه کمک احتیاج محور و شایسته محور در دانشگاه بوچنی ایتالیا؛ – نیازمندی ها، شرایط ویژه و دلاین ها (سر رسید ها) و دیگر جزئیات جهت اپلای در اسکالرشیپ احتیاج محور در دانشگاه بوچینی ایتالیا را در فایل Pdf پیوست مطالعه نمائید.

کمک هزینه تحصیلی، فاند، بورسیه تحصیلی، اسکالرشیپ

جدول ۱) تاریخ سررسید جهت اپلای در موقعیت های تحصیلی با فاند و بورسیه تحصیلی در دانشگاه بوچینی ایتالیا

دانلود جزئیات بورسیه و فاند تحصیلی احتیاج محور دانشگاه بوچنی ایتالیا در فایل پیوست

کنفرانس های بین المللی پوشش کامل – فول فاند و بورسیه ها و کمک هزینه سفر دانشجویی ۲۰۲۴
بورسیه های جلسات و کنفرانس های بین المللی» کمک هزینه ها و بورسیه های مسافرتی ۲۰۲۴/۲۰۲۵ » بورسیه های آموزشی ۲۰۲۴/۲۰۲۵ » بورسیه های کارگاهی

فرصت های بورسیه و کنفرانس ها – بورسیه کنفرانس ها و جلسات بین المللی – بورسیه کنفرانس بین المللی زنان – بورسیه های تحصیلی دانشگاهی – بورسیه ها و دوره های کارآموزی – کمک هزینه کنفرانس بین المللی – کمک هزینه برای پایان نامه، پایان نامه و کنفرانس بین المللی – کمک هزینه کنفرانس و سفر – کمک هزینه کنفرانس خارج از کشور ارائه در خارج از کشور – کمک هزینه سفر برای کنفرانس بین المللی – کمک هزینه برای کنفرانس های بین المللی – کمک هزینه کنفرانس – کمک هزینه کنفرانس برای دانشجویان – کمک هزینه کنفرانس برای دانشجویان دکترا – کمک هزینه کنفرانس برای معلمان – تامین مالی کنفرانس بین المللی – تامین مالی برای شرکت در کنفرانس های بین المللی – درخواست کمک هزینه سفر و هزینه سفر خود را به صورت رایگان دریافت کنید – کمک هزینه تحصیلی – سفر رایگان – منابع مالی برای علم و فناوری – فراخوان درخواست کمک هزینه سفر – کمک هزینه سفر علمی – درخواست بورسیه کامل برای شرکت در کنفرانس های بین المللی – نحوه درخواست کمک هزینه سفر – بورسیه سفر Deloitte One Young World به آلمان –  بهترین کمک هزینه های مسافرتی برای معلمان بیست و دومین کنفرانس بین المللی کمک های مالی ۳۱۰+ بورس تحصیلی سفر، کمک هزینه تحصیلی، و کمک هزینه ۵۰۰+ بورسیه و کمک هزینه کنفرانس ۵۰۰+ بورس تحصیلی و کمک هزینه برای کمک به شما در مطالعه ۵۰۰+ بورس تحصیلی سفر و فرصت های کمک هزینه مسافرتی ۵۰۰+ کمک هزینه های مسافرتی فقط برای زنان – کمک هزینه سفر ۷۰۰ فرصت کمک هزینه سفر فقط برای زنان – کمک هزینه سفر برای زنان در سراسر جهان ۸۳۰+ کنفرانس و کمک هزینه های مسافرتی بورسیه های تحصیلی ۲۰۲۴ ۸۳۰+ کنفرانس ها و کمک هزینه های سفر، نوآوری دیجیتال و کمک هزینه های گنجاندن کنفرانس فین تک آفریقا | کمک هزینه‌های سفر نوآوری و مشارکت دیجیتالی کنفرانس جوانان ایرانی – کنفرانس جوانان ایرانی و بین المللی – ۲۰۲۵ کنفرانس زنان جوان ایرانی ۲۰۲۵ کمک هزینه بلیط هواپیما کمک هزینه بلیت هواپیما نامه حمایت مالی بلیت هوایی نامه حمایت بلیط هواپیما کمک هزینه هواپیما کمک مالی شرکت هواپیمایی حمایت مالی از طریق آموزش خلبانی- درخواست کمک مالی درخواست کمک هزینه سفر آیا کمک هزینه سفر وجود دارد؟ فرصت‌های سفر معلم هنر درخواست کمک‌های مالی از شرکت‌ها کمک برای دانشجویان فارغ‌التحصیل در حال سفر. آموزش دانشجویی و کمک هزینه سفر برای کشورهای در حال توسعه بهترین کالج‌های پرستاری بهترین کنفرانس‌های پرستاری بهترین دانشکده‌های پرستاری بهترین دانشکده‌های پرستاری لیسانس بهترین دانشکده‌های پرستاری در جهان بهترین مدارس کارشناسی پرستاری ۲۰۲۴ بهترین دانشکده‌های پرستاری ۲۰۲۴ بهترین دانشکده‌های پرستاری ۲۰۲۴ – بهترین مشاغل بین المللی پرستاری نظیر کار پرستاری در بریتانیا – انگلیس و اروپا – لیست بورسیه های تحصیلی کامل برای دانشجویان بین المللی در ایالات متحده آمریکا؛ بورسیه تحصیلی ایالات متحده آمریکا در خارج از کشور همه ساله » بورسیه های دانشجویان ایرانی و بین المللی در ایالات متحده آمریکا » بورسیه های تحصیلی بین المللی دانشجویان ایالات متحده آمریکا ۲۰۲۳ – لیست بورسیه های تحصیلی کامل برای دانشجویان ایرانی و بین المللی در ایالات متحده آمریکا – فراخوان های فعلی پیشنهادات تحقیقاتی برای کشورهای در حال توسعه ۲۰۲۳- آخرین فراخوان برای پیشنهادات پژوهشی ۲۰۲۳ – ۲۰۲۴ – فراخوان برای درخواست ۲۰۲۳/۲۴ – فراخوان برای درخواست های کمک هزینه – فراخوان برای ابراز علاقه ۲۰۲۳/۲۰۲۴ همه و همه ی انواع پیشنهادات تحقیقاتی و پژوهشی بین المللی نظیر: چالش نوآوری کشاورزی و کمک های مالی جهانی ویژن در خاورمیانه
کمک های مالی کوچک سفارت ایالات متحده در خاورمیانه برای حفظ میراث فرهنگی
کمک هزینه های اجتماعی ویژه سفارت ایالات متحده در خاورمیانه
کمک هزینه های کارگاه آموزشی سفارت آمریکا برای کشورهای خاورمیانه
کمک های مردمی ویژه ماموریت ایالات متحده در خاورمیانه
کمک های مالی ماموریت ایالات متحده در هند به زنان کارآفرین اجتماعی خاورمیانه

صندوق تنوع زیستی خاورمیانه

ماموریت ایالات متحده در کنیا ۵ Ws از کمک هزینه های امنیت سایبری

کمک های مالی کوچک ایالات متحده در آسیا برای سازمان های غیر دولتی و CBO

کمک های مالی USC کانادا
کمک های مالی کوچک بنیاد Van Tienhoven برای NGO ها
Visegrad Grant NGO ها و CSO ها
کمک های مالی صندوق جهانی والاس – برنامه حقوق بشر زنان
کمک های مالی WAFF جوانان برای افراد و سازمان ها
تامین مالی آب برای سازمان های غیردولتی در آفریقا
فراخوان غرب آفریقا برای پیشنهادات برای ارتقای کمک های مالی کشاورزی خانواده
جوایز و کمک های مالی ویتلی برای حافظان مردمی در سازمان های غیردولتی محلی
کمک هزینه های ابتکاری حیوانات وحشی برای پروژه های تحقیقاتی
کمک های مالی اعتماد سیاره وحشی برای افرادی که روی پروژه های حفاظت از طبیعت کار می کنند
برنامه دانش پژوهان ویلیام تی
کمک هزینه بذر WIPRO برای سازمان های آموزشی جامعه مدنی در هند
جایزه صلح زنان
کمک هزینه های توانمند سازی زنان
زنان کمک هزینه های رهبران جوان را برای جوانان ارائه می کنند
کمک های مالی زنان در آسیا برای تقویت جنبش های فمینیستی
زنان کمک های مالی آسیایی برای سازمان های زنان را تامین می کنند
کمک های مالی و کمک های مالی زنان برای ورزش
کمک های مالی زنان برای سلامت و آموزش و خودکفایی اقتصادی
کمک های مالی زنان برای پایان دادن به خشونت علیه زنان و کودکان
کمک های مالی کار آفرین زنان در آسیا
فراخوان صندوق صلح زنان و بشردوستانه برای پیشنهادات در آسیا
جوایز زنان در حال تغییر هند
صدای زنان و رهبری – کمک های مالی صندوق آفریقای جنوبی
کمک هزینه های Work4Progress برای ایجاد اشتغال برای زنان و جوانان
جایزه جهانی غذا

جوایز جهانی زیستگاه دوم
جایزه جوانان اجلاس جهانی
چالش نوآوری کشاورزی و کمک های مالی جهانی ویژن در آسیا
کمک هزینه کوتاه مدت زنان WPHF
جایزه مرکز WRI Ross برای پروژه‌های آب و هوایی دگرگون‌کننده شهری
فراخوان WWF-هند برای پیشنهادات برای کمک های مالی کوچک در برنامه نوآوری
صندوق های سرمایه گذاری سبز WWF Nedbank برای پروژه های زیست محیطی آسیایی
کمک های مالی پروژه عدالت جهانی برای پیشبرد حاکمیت قانون
مسابقه بین المللی چالش آب جهانی برای راه حل های آب
کمک هزینه های آزمایشگاه اقدام جوانان برای جوانان در سطح پایه

کنفرانس جوانان در مورد کمک های مالی محیط زیست – کمک های مالی برای سازمان های غیردولتی و سازمان ها

کمک‌های مالی اقدام صندوق جوانان برای دوره پسا کرونا کووید-۱۹

کمک های مالی جوانان برای ورزش
کمک هزینه زیمبابوه برای حمایت از آسیب پذیران
کمک های مالی بنیاد یادبود باغ وحش در کنیا برای زنان و دختران

و بسیاری دیگر موقعیت های سرنوشت ساز با دنبال کردن در لینک ذیل:

لیست بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

همچنین

فرصت های تامین مالی برای کارآفرینان بین المللی

فرصت‌های تأمین مالی برای کارآفرینان جوایز اهدایی در سال ۲۰۲۳ » تأمین مالی برای کسب‌ و کار» کمک‌های مالی برای کسب‌ و کارها ۲۰۲۳/۲۰۲۴ » سرمایه‌ های تجاری ۲۰۲۳ – ۲۰۲۴

بورسیه های تحصیلی در مقطع دکتری رشته کشاورزی / سالانه

استرالیا (بورسیه) : بورسیه های دکتری کشاورزی: ​​دولت استرالیا سالانه ۲۰ جایزه در سطح دکترا را به نامزدهای کشورهای آفریقایی واجد شرایط برای مطالعات مرتبط با کشاورزی ارائه می دهد.
این بورسیه ها برای تحصیل در استرالیا در دانشگاه های استرالیا هستند، اما ترجیح داده می شود که هر گونه تحقیقات میدانی عمدتاً در آفریقا انجام شود.

بورسیه تحصیلی دکتری استرالیا در حوزه ی کشاورزی

بورسیه ها هزینه های هواپیما به استرالیا، هزینه های تحصیل، پوشش پزشکی، کمک هزینه زندگی و بلیط هواپیما برگشت به کشور شهروندی / اقامت گیرنده در آفریقا را به منظور انجام کار میدانی/تحقیق، کمک به هزینه های تحقیقاتی، و هزینه های سالانه اتحاد مجدد را پوشش می دهد. مناسب). متقاضیان زن و افراد دارای معلولیت تشویق می شوند که درخواست دهند.

تحصیل در استرالیا منوط به صدور ویزا برای متقاضی موفق توسط اداره مهاجرت و شهروندی استرالیا (DIAC) است. به عنوان بخشی از فرآیند درخواست ویزا، مقامات مهاجرت از داوطلبان می خواهند که معاینه کامل پزشکی را انجام دهند.

فرکانس تکرار این بورسیه سالانه و شش ماهه است. بنابراین همیشه از وبسایت آن بازدید کنید.

برای اطلاعات بیشتر و درخواست و اپلای، مراجعه کنید به: بورسیه های دکتری کشاورزی – بورسیه های دکتری کشاورزی

بورسیه دکتری کشاورزی در استرالیا » بورسیه های دکتری کشاورزی در بلژیک » بورسیه های دکتری کشاورزی در کانادا » بورسیه های دکتری کشاورزی در آلمان » بورسیه های دکتری کشاورزی در ایتالیا » بورسیه های دکتری کشاورزی در ژاپن » بورسیه دکتری کشاورزی در کره و نیوزلند » بورسیه دکتری کشاورزی در کشور کره کشاورزی بورسیه تحصیلی در انگلستان » بورسیه دکتری کشاورزی در ایالات متحده آمریکا

همه و همه در وبسایت : بورسیه هایی برای کشورهای در حال توسعه

لیست بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ۲۰۲۵-۲۰۲۴
لیست بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ۲۰۲۵ – بورسیه های تحصیلی با بودجه کامل برای دانشجویان در کشورهای در حال توسعه ۲۰۲۵ – دوره های کارآموزی با حقوق در خارج از کشور ۲۰۲۵ نظیر موقعیت های ذیل:

جایزه روزنامه‌نگار جوان انجمن اورول/NUJ در بریتانیا – تا ۷ آوریل هر سال درخواست دهید
کمک هزینه تحصیلی McGraw برای روزنامه نگاری تجاری – تا ۲۹ مارس هر سال درخواست دهید
جوایز شبکه روزنامه نگاری راه حل – تا ۱۶ ژانویه هر سال درخواست دهید
کمک هزینه مالی فورد برای توانمندسازی کارآفرینان و رهبران جامعه – تا ۲۶ نوامبر هر سال درخواست دهید
Hackathon عدالت HiiL با تمرکز بر جنایت – تا ۳۰ نوامبر هر سال درخواست دهید.

پوما انرژی: برنامه جهانی فارغ التحصیلان برای فارغ التحصیلان جوان – تا ۳۱ دسامبر هر سال درخواست دهید
کمک هزینه تحصیلی اتحاد کشورهای جزیره کوچک برای متخصصان جوان با بودجه کامل – تا ۸ دسامبر هر سال درخواست دهید
شبکه های رهبری و نوآوری علوم اپیدمی: فراخوان درخواست – تا ۳۱ ژانویه هر سال درخواست دهید
برنامه بورسیه جهانی بورل دانشگاه ایالتی آیووا برای دانشجویان آفریقایی جنوب صحرا – تا ۱۵ ژانویه هر سال درخواست دهید
نلسون ماندلا فیدل کاسترو برنامه تحصیل پزشکی در کوبا – درخواست تا ۳۰ نوامبر هر سال
مسابقه ایده‌های سرمایه‌گذاری توسعه PPP برای کارآفرینان کشورهای در حال توسعه- تا ۳۱ دسامبر هر سال درخواست دهید
فراخوان پیشنهادات: خالقان/کارآفرینان در صنایع فرهنگی و خلاقیت در غنا – تا ۱۵ دسامبر هر سال درخواست دهید
برنامه رهبران آینده موسسه تحقیقات اجتماعی-اقتصادی Auwal برای جوانان آفریقای – آسیایی – تا ۲۵ نوامبر هر سال درخواست دهید
برنامه کارآفرینی مسیرات برای کارآفرینان جوان خاورمیانه – تا ۱ دسامبر هر سال درخواست دهید

مشاغل دستیار زبان انگلیسی در فرانسه برای دانشجویان/فارغ التحصیلان بین المللی (۵۰۰۰+ موقعیت/۱۰۰۰ یورو در ماه + تعمیر و نگهداری) – تا ۳۱ ژانویه هر سال درخواست دهید
بورسیه های کنفرانس AIDS 2024 با بودجه کامل (شرکت در کنفرانس ایدز در مونیخ – آلمان به صورت حضوری یا مجازی – کمک هزینه ها + تمام هزینه های تحت پوشش) – تا ۳۱ ژانویه هر سال درخواست دهید
بورسیه های تحصیلی ۲۰۲۴ با بودجه کامل برای زنان کار آفرین (به طور کامل برای زنانی که در کالج ها و دانشگاه های کشور های در حال توسعه تحصیل می کنند) – تا ۱۷ نوامبر هر سال درخواست دهید
بورسیه های برنامه LAWA با بودجه کامل – تا ۱۹ ژانویه هر سال درخواست دهید
بورسیه های VLIR-UOS با بودجه کامل برای کشورهای در حال توسعه – تا ۲۵ آوریل هر سال درخواست کنید
برنامه کمک هزینه های بین المللی بنیاد فورد – تا ۱۵ ژانویه هر سال درخواست دهید
جایزه مایکل الیوت برای برتری در داستان سرایی  – تا ۳۱ ژانویه هر سال درخواست دهید
بورسیه های تراست فرگوسن – دانشگاه کاونتری، انگلستان – تا ۱۹ آوریل هر سال درخواست دهید
بورسیه های مشترک المنافع ملکه الیزابت با بودجه کامل برای کشورهای کم درآمد و متوسط ​​ – درخواست تا ۱۰ ژانویه هر سال

و هزاران موقعیت بی نظیر تحصیلی- تحقیقاتی و پژوهشی در عرصه بین المللی و خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی در لینک ذیل:

لیست بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان ایرانی و دانشجویان بین المللی

 

امیدوارم این پست مفید بوده باشد. و خوشحال خواهیم شد که نظراتتان را در فیس بوک اپلای پدیا یا لینکت این اپلای پدیا، مطرح نموده؛ و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رابعه زمانی
رابعه زمانی
4 سال قبل

سلام قانون ۲۰_۸۰ خیلی جالب بود تا به حال از این نظر به اسکالرشیپ یا طبق تعریف شما کمک هزینه تحصیلی نگاه نکرده بودم.

رابعه زمانی
رابعه زمانی
4 سال قبل

سلام آدرس دفتر رو مبدین ؟ خیلی دیر جواب میدن کارشناستون

vaghefi
vaghefi
4 سال قبل

سلام اراسموس همون اسکالرشیپ هست؟
چطوری مبشه اراسموس گرفت؟

برهان احمد
برهان احمد
4 سال قبل

در سوئد چگانه میتوان اسکولارشییپ بگیروم؟
فکر میکنم un مرا حمایت کند و ایا کشورهای جنگ زده میتوانند از ای امکان استفاده کنند؟
سوال دگر اینست که میتوان زن و کودکم رو به همراه خود برم؟

Shahin barmi
Shahin barmi
4 سال قبل

اسکالرشیپ احتیاج محور که توضیح دادین چطوری میتونم از سوئد کمک هزینه بگیرم؟ درحال حاضر دانشجو ترم اول رشته بازرگانی دیجیتال هستم از دانشگاه یونشوپینگ

محمدرضا
محمدرضا
3 سال قبل

سلام بنده خرداد ماه مقطع کارشناسی الکترونیک را تموم میکنم برای ادامه تحصیل و کار والبته زندگی در کشور دیگه از چه روشی میتونم اقدام کنم ..قصد دارم که ابتدا ارشد رو اونجا بخونم و سپس کارهم بکنم ..من توانایی ساخت دو دستگاه رو که نمونه هاش تو ایران هم نیس رو دارم وهمچنین تجربه ۱۸ ماه کار باشرکت دانش بنیان و بنده متولد سال ۱۳۷۶ هستم. و خدمت سربازی نرفتم..ممنون میشم راهنمایی کنید

جلال
جلال
3 سال قبل

جناب آقای نخعی با سلام و درود. درباره SH Scholarship که در مجارستان به دانشجویان پذیرفته شده می دهند آیا اطلاعاتی دارید؟ لطف می کنید اگر راهنمایی بفرمایید.

دکمه بازگشت به بالا
12
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x