تحصیلات بین المللیفاند و بورسیه های تحصیلی

صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا – تحصیلات بین المللی برای دانشجویان ایرانی

صورت دیگر فعالیت های عام المنفعه می تواند حمایت مادی و معنوی از یک دانش آموز/دانشجو جهت تحقق رویای تحصیلات بین المللی او باشد. رویایی که می تواند در پیشرفت و ترقی یک جامعه نیز موثر باشد.

صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا – حمایت مالی تحصیلی از دانشجویان پارسی زبان

در صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا، هدف اصلی ما این است که حتی یک دانش آموز/دانشجوی بیشتر به تحصیلات بین المللی روی بیاورد. ما بر این باوریم که در عصر ارتباطات و اطلاعات، یک ایرانی موفق در هر نقطه ای از جهان می تواند برای کشور خود مفید باشد. و نسبت به خدمت، رفاه، رشد و ترقی مردم خود ایفای نقش کند. ما کمک می کنیم تا دانشجویان با رویکرد بین المللی به مسائل زیرساختاری در تخصص خود بنگرند. بنابراین صندوق حمایت مالی از دانش آموزان و دانشجویان مشتاق تحصیلات بین المللی را راه اندازی کردیم؛ تا به کمک یکدیگر شرایط تحصیل کم دغدغه را برای دانشجویان فراهم آوریم. در این راه، نظر لطف رب و کمک خیّرین روشنفکر و آینده نگر را پشتوانه راه خود می دانیم.

دسته بندی برنامه های حمایتی تحصیلی

صندوق حمایت مالی اپلای پدیا در سه برنامه کلی به حمایت و پشتیبانی دانش آموزان و دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاهی می پردازد. که به شرح ذیل می باشد.

۱- تحصیلات بین المللی

تحصیلات بین المللی دیدگاه (Vision) دانشجویان را بسیار گسترده می کند. علاوه بر آن تعاملات و ارتباطات بین المللی دانشجویان تاثیر شگرفی در بزرگی فکر و اندیشه آنها دارد. حمایت نیکوکاران دوراندیش برای کمک به دانشجویان برای تکمیل دوره های آموزشی بین المللی در طیف گسترده ای از حوزه های تخصصی برای تحقق بین المللی کردن ایده های دانشجویان سرمایه گذاری می شود. نظیر: تأمین هزینه اخذ سرتیفیکیت حرفه ای، هزینه های مازاد بر فاندهای جزئی دانش آموزان و دانشجویان، پشتیبانی در دانشجو جهت تحصیل و زندگی در دانشگاه های بین المللی و غیره.

۲- توانمندسازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

این برنامه بیشتر مختص فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد. برنامه های توانمند سازی که منجر به ارتقای مهارتهای رهبرییت و مدیریت جامع ، مدیریت کار تیمی و بهبودی اعتماد به نفس در ایشان می شود. این مهم نه تنها آینده ای روشن تر را برای فارغ التحصیلان ممکن می سازد، بلکه می توان شاهد تأثیرات مثبت و برجسته آن بر جامعه نیز بود.

۳- استخدام پذیری و همکاری در پروژه های بین المللی

در گذشته کسب یک تخصص از یکی از مراجع معتبر آکادمیک برای استخدام پذیری کای بود. امروزه اما گرایشات و تمایلات کارفرمایان متفاوت از گذشته است. روند و روش استخدام ها، مخصوصا استخدام های بین المللی دچار دگرگونی شده است؛ که علاه بر توسعه مهارت های شغلی، توسعه مهارت های زبان انگلیسی را نیز می طلبد.

در این برنامه حمایتی، آموزشهایی نظیر آمادگی مصاحبه های موفق و متقاعد کننده، توسعه مهارت های نگارش حرفه ای و آکادمیک، توسعه ارتباطات و تعاملات بین المللی، پرورش استعدادها و پتانسیل های دانشجویان جهت اخذ کمک هزینه تحصیلی و اسکالرشیپ های بین المللی، و موفقیت در رقابت استخدام دانشجویان بین المللی، تامین مالی دانشجو در کارآموزی های بین المللی و دوره های ارتقای مهارت های استخدام پذیری در عصر اقتصادهای نوظهور در اختیار برگزیدگان قرار می گیرد.

آماده اید تا همراه و پشتیبان یک دانشجوی توانمند پارسی زبان در تحصیلات بین المللی او باشید؟ با کلیک روی تصویر ذیل فرم را پر نمائید تا هماهنگی های لازم با شما بعمل آید. 😉

دسته بندی برنامه های حمایتی تحصیلی


در ادامه به جزئیات بیشتری از ساز و کار صندوق حمایت و پشتیبانی مالی اپلای پدیا توجه فرمائید.

مقدمه ای از فعالیت های خیرخواهانه و عام المنفعه

فرهنگ وقف و مشارکت در فعالیت های عام المنفعه در فرهنگ و ریشه های تمدن ایرانیان بوده و هست. علی رغم اینکه اغلب، خیّرین مدرسه ساز و اعانه های مالی یک نیکوکار به پژوهش های علمی – تحقیقاتی (نظیر کشف درمان سرطان و …) به گوش ما خورده است. صورت دیگر فعالیت های عام المنفعه می تواند حمایت مادی و معنوی از یک دانش آموز/دانشجو جهت تحقق رویای تحصیلات بین المللی او باشد. دسنگیری که می تواند در پیشرفت و ترقی یک جامعه نیز موثر باشد. در ادامه با صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا و ساز و کار آن آشنا شوید. و در صورت تمایل از یک دانشجوی نیازمند در تحصیلات بین المللی حمایت کنید.

اهمیت تحصیلات بین المللی و حمایت مالی دانشجویان توانمند نیازمند

تحصیلات بین المللی نزد بسیاری از جوامع به خوبی جا افتاده است و بخشی از فرهنگ غنی آن کشورها گشته است. بسیاری از خانواده ها در سراسر جهان در اندیشه آن هستند که فرزند خود را در تحصیلات بین المللی حمایت کنند. آمار و ارقام مرتبط با اعتبار تحصیلات بین المللی نزد خانواده های کشورهای جهان را در گزارشی از بانک کانادایی در مجله تحصیلات بین المللی اپلای پدیا مطالعه نمائید. علاوه بر آن تحصیلات بین المللی مزیت های بسیار دیگری نیز برای دانشجویان و جوامع آنها دارد که در صورت هدفمند شدن می تواند برای یک انجمن و جامعه نیز سودمند و تاثیرگذار باشد. ما بر آنیم تا به کمک خیرین در اقسا نقاط جهان، از دانشجویان پارسی زبان جهت کسب تجربه تحصیلات بین الملی پشتیبانی کنیم. حمایت مالی تحصیلی در اپلای پدیا بطور خاص به دانشجویان توانمندی ارائه می شود که به دلیل بحران های مالی نمی توانند به طور مستقل از هزینه های تحصیل و آموزش بین المللی خود پشتیبانی کنند.

اهدا کنندگان و خیرین و دستاورد کمک آنها

صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا – دانشجویان پارسی زبان

هم اکنون علی رغم وجود آژانس ها و سازمان های مختلف در سراسر جهان که به حمایت مالی دانشجویان در مواقع بحران، می پردازند، اهدا کنندگان بالقوه ای هستند که می توانند برای مدت طولانی یا مقطعی از آموزش بین المللی دانشجویان حمایت کنند. دانش آموزان با کمک این پول می توانند به آموزش های مقدماتی زبان انگلیسی، متوسطه ، دبیرستان بین المللی و حتی مدارس لیسانس بین المللی (IB) دسترسی پیدا کنند. و دانشجویان با کمک خیرین نیک اندیش و آینده نگر، می توانند به دوره های آنلاین کوتاه مدت تا دوره های آموزش هیبریدی (تحصیل آنلاین، و حضوری) از دانشگاه های معتبر بین المللی دسترسی پیدا کنند. همچنین بسیاری از دانشجوها هستند که از دانشگاه های معتبر بین المللی فاند جزئی می گیرند و می توانند با کمک یک خیّر مابه تفاوت یا بخشی از تحصیل در خارج از کشور را بدست آورند و به تحصیلات بین المللی از نوع حضوری دست یابند.

علاوه بر این ، از طریق برنامه های مختلف حمایت مالی ، دانش آموز می تواند با کمک و اعانۀ خیرین با اعتماد به نفس و استقلال بیشتری به ادامه تحصیل خود در سطوح بین المللی بپردازند. یکی از اولین موسسات خیریه بنام بچه های بین المللی (Children International)، می باشد که در سال ۱۹۳۶ تأسیس شد. و تا کنون از هزاران کودک و دانش آموز حمایت مالی کرده است.


مکانیزم کاری صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا

در ابتدا ، صندوق حمایت مالی تحصیلی، دانشجویانی را انتخاب می کند که از قابلیت ها و استعدادهای ویژه ای برخوردار هستند؛ و نیاز به حمایت مالی دارند تا در صحنه های بین المللی علم و تکنولوژی، نقش آفرین فردا باشند. سپس پروفایل دانشجویان شایسته به حامیان مربوطه ارسال می شود. پس از آن ، وظیفه آژانس انتقال پول حامیان مالی به دانشجو و مدیریت هرگونه ارتباط بین آنها است. لازم به ذکر است که حمایت های مادی و معنوی آژانسهای حمایتی از منظر برنامه توسعه جامعه یا رویکرد فردی، متفاوت اند. که در اپلای پدیا بیشتر رویکرد فردی دنبال می شود و ما مستقیما با دانشجویان مستعد کار می کنیم. همچنین در صورت ارائه بودجه مورد نیاز، برنامه های توسعه ی یک انجمن (community development program) نیز دنبال می شود.

شایستگی های دانش آموز/دانشجوی هدف جهت دریافت کمک و اعانه خیرین

صلاحیت دانشجویان: معیارهای صلاحیت و شایستگی های متناسب با قرن ۲۱ ، (بعضی معیارها و صلاحیت های متناسب با قرن ۲۱ را در ویدئوی ذیل مشاهده نمائید.)


شرایط اجتماعی و مالی:

 • یتیم بودن
 • متعلق به یک خانواده کم درآمد
 • علاقه وافر به تحصیلات آکادمیک و زبان انگلیسی
 • تمایل به مشارکت در آبادانی وطن مادری، حین و بعد از تحصیل
 • بررسی گزینه های بیشتر در موارد تخصصی – نقش آفرینی در توسعه زیر ساختارها

صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا – دانشجویان پارسی زبان

از این پس، هدف اصلی صندوق حمایت مالی تحصیلی اپلای پدیا حمایت از دانشجوی مستعد و خانواده وی به منظور شکستن چرخه فقر و کمک به آنها برای داشتن فردایی روشن و تغییر مسیر زندگی آنهاست. بدون در نظرگیری مذهب ، نژاد ، طبقه ، قومیت یا جنسیت آنها.

میزان کمک خیّرین به دانشجویان

میزان حمایت مالی که یک خیر می تواند به یک دانشجوی علاقمند به تحصیلات بین المللی داشته باشد بسته به نوع حمایت از منظر زمان که طولانی مدت باشد یا مقطعی، متفاوت است. اما حداقل کمکی که می تواند در زندگی یک دانشجوی مستعد و توانمند تاثیر گذار باشد هزینه سرتیفیکیت (گواهینامه حرفه ای) یک دوره آموزشی کوتاه مدت آنلاین از یک دانشگاه معتبر بین المللی می باشد که فقط ۵۰ یورو تا ۱۰۰ دلار است. تا حمایت های طولانی مدت از تحصیل حضوری دانشجو در کشور هدف.مزایا و محاسن کمک به دانشجویان جهت کسب تجربه تحصیلات بین المللی

 • ترویج و تشویق دانشجویان به کسب مهارت در زبان علم (زبان انگلیسی)
 • تعامل و ارتباط چند جانبۀ دانشجویان از کشورها و فرهنگ های متفاوت
 • توسعه و ارتقای مهارتهای نیروی انسانی مورد نیاز آینده کشور
 • شریک شدن در شادی دیگران که توانسته اند به رویای تعالی تحصیلی خود دست پیدا کنند.
 • تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور) انواع مختلفی دارد. خیّرین محترم می توانند در کمترین موارد، هزینه گواهینامه پایان دوره تحصیل آنلاین یک دانشجوی ایرانی را متقبّل شوند.

امیدواریم معرفی صندوق حمایت مالی تحصیلی از دانشجویان ایرانی در  تحصیلات بین المللی مفید بوده باشد. و خوشحال خواهیم شد که نظرات خود را در فیس بوک اپلای پدیا  یا لینکت این اپلای پدیا، مطرح نموده؛ و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

انتقادهای سازنده خود را با ارسال نظر و کامنت بیان کنید.

امتیاز کاربران: 4.2 ( 3 رای)
Summary
صندوق حمایت مالی تحصیلی، تسهیلات تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی
Article Name
صندوق حمایت مالی تحصیلی، تسهیلات تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی
Description
اپلای پدیا در سال 2020 اقدام به افتتاح صندوق حمایت مالی برای تحصیلات بین المللی یا/ با هدف تسهیلات تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی نمود. تحصیلات بین المللی انواع مختلفی دارد. تحصیل آنلاین صورت رایج و مرسوم تحصیلات کم دغدغه برای دانشجویان ایرانی می باشد. ما در اپلای پدیا سعی داشته و داریم تا این فرهنگ را بین خیّرین و مردم ایرانی نهادینه کنیم که از دانشجویان توانا، خلّاق و با پشتکار ایرانی حمایت کنند تا در صحنه های بین المللی بدرخشند. دانش آموزان و دانشجویان توانمند بسیاری از اپلای پدیا درخواست کمک مالی دارند. ما لیست کاملی از دانشجویان ایرانی فعال و توانمند در دست داریم که با حمایت مالی می توانند بهترین دستاوردهای بین المللی را ازآن خود و میهن عزیزمان نمایند. در این حرکت خداپسندانه با مجموعه ما همراه باشید. باشد تا مایه سرافرازی و سربلندی خود، خانواده و میهن عزیزمان باشیم.
Author
Publisher Name
ApplyPedia
Publisher Logo
برچسب ها

نوشته های مشابه

۳۶ دیدگاه

 1. با سلام و ادب
  چندتا دانشجو هستیم که قصد داریم برای آمریکا و کانادا در مقطع دکترا فول فاند اپلای کنیم
  با توجه به هزینه دلار، آیا این امکان وجود دارد برای هزینه های جزیی مثل اپلیکیشن فی یا وقت سفارت حمایت شویم؟
  با سپاس

  1. اپلیکیشن فی رو میتونید با دانشگاه هماهنگ کنید و مشکلاتتون رو توضیح بدید و اگه قانع بشن خودشون واستون رایگان میکنن. در ضمن بعضی از دانشگاه ها کلا اپلیکیشن فی ندارند.

   1. سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی دارم و خیلی علاقه به خوندن دندونپزشکی توی هرکشوری که بتونین کمکم کنیم دارم .برام کشور مهم نیس تنها نیتم درس خوندنه …و اینکه برمیگردم بعدازدرس به ایران و اینجا دوس دارم خدمت کنم به مردمم من امیدوارم که کمکم کنید
    اگر خیری هست که کمک مالی بکنه من قول میدم پولشونو به مرور پس بدم فقد الان هزینه رو یکجاندارم
    باتشکر

  1. با سلام خدمت شما خانم فاطمه. و سپاس از اینکه اپلای پدیا را انتخاب کردید. در راستای پرسش شما باید عرض کنم که اسپانسر تجصیلات بین المللی (رشته پزشکی) فعلی در اپلای پدیا تنها تحصیل آنلاین را شامل میشود. ما با ارتباطات بین المللی خود امیدواریم در آینده بتوانیم کمک های مالی بیشتری برای دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیلات بین المللی از سوی خیرین دریافت نمائیم. تا آن زمان شما می توانید از دیگر منابع مالی بین المللی استفاده نمائید. نظیر: ۲۱ سازمان برتر حامی تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور) یا

   تعداد یکصد و بیست ۱۲۰ موقعیت بورسیه تحصیلی پزشکی ، کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در فدراسیون روسیه
   لیست کامل بورس های تحصیلی پزشکی ، کمک هزینه های تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در فدراسیون روسیه – کلیه اطلاعات مورد نیاز مثل: معیارهای واجد شرایط بودن ، مهلت تعیین شده ، فرم درخواست ، روند انتخاب و موارد دیگر!

   بورس های تحصیلی پزشکی برای دانشجویان بین المللی در فدراسیون روسیه به شرح زیر است:
   بورسیه های مدیریت هنرهای خارج از کشور HKADC | بورس تحصیلی MOE-AU برای دانشجویان سنگاپوری ، ۲۰۱۷ | برنامه بورس تحصیلی و بازدید از دانشگاه ITMO ، ۲۰۱۸ | بورس تحصیلی NWO Rubicon ، ۲۰۱۸ | بورس تحصیلی Skoltech MSc و PhD ، ۲۰۱۷ | بورس های تحصیلی با بنوعی کمک های مالی ایرانی مومنی ، ۲۰۲۰ | بورس تحصیلی تحصیلات تکمیلی دانشگاه فلیندرز فیل هوفمن | بورس تحصیلی بین المللی تحقیقات سرطان AIRC (iCARE) | بورسیه های تحصیلات تکمیلی Tan Kah Kee، ۲۰۲۰ | موسسه تغذیه نستله – بورس های آموزشی پژوهشی ، ۲۰۱۹ | و بسیاری موقعیت دیگر که از طریق لینک “لیست کامل بورس های تحصیلی پزشکی ، کمک هزینه های تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در فدراسیون روسیه” قابل دسترس است.

   علاوه بر آن موثعیت های دیگری نیز موجود است نظیر:
   بورس های تحصیلی دولت روسیه شامل گروه های خاصی از خارجی ها ، روس های مقیم خارج از کشور و مهاجران می شود که می توانند پس از گذراندن امتحانات ورودی یا آزمون یکنواخت دولت (EGE) ، برای بورس تحصیلی دولتی با همان شرایط شهروندان روسیه درخواست دهند. علاوه بر این ، هر ساله دولت روسیه به اصطلاح “state-funded spots” در دانشگاه ها به متقاضیان بین المللی ارائه می دهد. در سال ۲۰۲۰ ، ۱۵۰۰۰ بورسیه اعطا شده است. بورس تحصیلی دولت روسیه شامل: شهریه رایگان برای کل مدت برنامه تحصیلی انتخاب شده ؛ کمک هزینه نگهداری (برای کل مدت تحصیل بدون در نظر گرفتن موفقیت داوطلب). در سال ۲۰۲۰ ، بورس تحصیلی – کمک هزینه نگهداری به طور متوسط ​​۱،۴۸۴ روبل در ماه بود (تقریباً ۲۲ دلار). اقامت در خوابگاه (در صورت موجود بودن). بورسیه تحصیلی دولت روسیه شامل موارد زیر نمی شود: هزینه های زندگی؛ بیمه نامه داوطلبانه بیمه درمانی. دانشجویان بین المللی (فارغ التحصیلان دانشگاه) که در دوره های آموزش حرفه ای اضافی (آموزش حرفه ای یا پیشرفت شغلی) دوره کارآموزی می گذرانند.
   تخصیص سهمیه بورسیه تحصیلی دولت روسیه، توسط Rossotrudnichestvo (آژانس فدرال کشورهای مشترک المنافع ، هموطنان مقیم خارج از کشور و همکاری های بشردوستانه بین المللی) از طریق شبکه دفاتر بین المللی خود و همچنین از طریق سفارتخانه های روسیه در خارج انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر لینک “بورس های تحصیلی دولت روسیه” را ببینید.
   یا این لینک را در آدرس بار مرورگر اینترنتی خود کپی و الصاق نمایید: (https://studyinrussia.ru/en/study-in-russia/scholarships/)
   اگه سوال یا ابهام دیگری داشتید حتما پرسش نمائید. از توجه و لطف شما بسیار سپاسگذارم. 🙂

   1. ممنون از اینکه وقت با ارزشتون رو گذاشتین و جواب دادین
    اینکه میگین تحصیلات آنلاین یعنی چجوری؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین
    یعنی پزشکی آنلاین تحصیل میکنیم؟

    1. با سلام؛ تحصیلات پزشکی آنلاین تنها در دوره های آموزشی Pre-Med یا همان پیش پزشکی در دسترس است. در پستی در همین زمینه با نام Pre-Med یا آموزش پیش پزشکی چیست؟ بیشتر به این نمونه آموزش های آنلاین پرداخته ایم. با مطالعه آن و در صورت علاقندی از طریق فرم مربوطه در صفحه آمادگی برای تحصیل پزشکی در ایتالیا و چین؛ اقدام به ثبتنام در دوره آموزشی آنلاین آمادگی برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور نمائید.
     با این روش آموزش (تحصیل پیش پزشکی بصورت آنلاین) شما می توانید حداقل سال اول تحصیلات پزشکی خود را بصورت آنلاین و با هزینه بسیار کمتر نسبت به تحصیل حضوری انجام دهید. شما می توانید بعد از موفقیت در گذرندان دروس مربوطه اقدام به پرداخت هزینه دریافت کردیت آکادمیک (Credit) نمائید. همچنین لیست برخی از دروس نیز در پست آمادگی برای تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور) نیز بصورت تصویر بنمایش و در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

   2. خسته نباشید.من مدرک دیپلم دارم و برای تحصیل در رشته مالی ترکیه نیازمند حمایت هستم.و میتوانم هزینه گرفته شده را بصورت قسطی برگردانم.

 2. سلام،وقت بخیر، برای حمایت مالی جهت تحصیل در رشته پزشکی خارج کشور کدوم نهادها یا ارگان های داخلی یا خارجی وجود دارند؟ ممنون

  1. سلام بنده میخوام پزشکی در چین بخونم چون میگن هزینه کمی داره ولی اصلا سرمایه ندارم ک حمایت مالی نیاز دارم آیا میشه کاری برای منم کرد؟!

   1. سلام،
    بله، شما اپلیکیشن اپلای خودتونو آماده کنید و برای ما ارسال کنید تا شما را جهت دریافت اسکالرشیپ های پزشکی راهنمایی کنیم.
    جزئیات بیشتر با کنکاش در مجله تحصیلی اپلای پدیا با جستجوی کلمه کلیدی اپلیکیشن اپلای،

   2. سلام خوبید شما پول هواپیما و به مدت دو ماه خرج مکفی تا فاندش باز بشه رو هم برای دانشجو هم میدید؟ سپاس

   1. اقای نخعی نژاد سلام لطفا بفرمایید برای گرفتن کمک مالی برای کلاس زبان و اپلای باید چیکار کنم و از چ کسی کمک بگیرم

  1. سلام لطفا اگه راهی پیدا کردین برای دریافت کمک در زمینه هزینه های کلاس زبان و اپلای منم راهنمایی کنید ممنون میشم

   1. دوستان میشه کمکم بکنید مریضم مشکل کم خونی دارم چشام ضعیفه لطفا درحد توانتان کمکم بکنید خدا ازتون رضا میشه ۶۰۳۷۷۰۱۵۳۲۱۴۶۷۲۴خودمم دانشجو هستم پدرم دیسک کمرم داره ۶۱.۶۲سالشه نمیتونه کار کنه پیره خودمم چشام ضعیفه توروخدا کمکم کنید مادرم چشاش آب سیاه داره چندوقته عمل آپاندیس شده دستم به دامنتون لطفا کمکم کنید

  2. سلام پذیرش گرفتن بدون اخذ فاند و بورسیه یا اسکالرشیپ که ارزش چندانی نداره دوست عزیز. من می تونم یک ساعته از بهترین دانشگاه های اروپا برای شما پذیرش تحصیلی بگیرم. اما آیا با این وضع اقتصادی می تونید ادامه تحصیل داشته باشید در خارج از کشور؟؟
   پیشنهاد میکنم بیخیال پذیرش بدون بورسیه و اسکالرشیپ شوید و دوباره در صدد اخذ پذیرش تحصیلی به همراه فاند و بورسیه تحصیلی باشید. بهترین منبع مالی که به دانشجو کمک میکند خود دانشگاه و برنامه های اسکالرشیپ دانشگاهی است. پس آنرا دست کم نگیرید.

 3. سلام اقای نخعی نژاد خواهش میکنم راهنماییم کنید برای هزینه های کلاس زبان و پروسه اپلای دکترا نیاز ب کمک مالی دارم،واقفا علاقه دارم برای ادامه اما نمیتونم از نظر مالی ادامه بدم.

  1. سلام. با الیسون همکار بین المللی اپلای پدیا استارت کار خودتون رو بزنید. برای اثبات علاقمندی خودتون نیازمندید که مدرک ارائه بدید. و چی بهتر از اینکه شما پلتفورم آموزش و تحصیلات بین المللی رایگان در دوره های آموزشی بین المللی شرکت می کنید و گواهینامه مربوطه را بصورت دیجیتال دریافت می کنید؟!
   شما می تونید همکار بین المللی اپلای پدیا، پلتفورم آموزش آنلاین رایگان – الیسون را در این لینک دیده و دنبال کنید.

  2. سلام. با الیسون همکار بین المللی اپلای پدیا استارت کار خودتون رو بزنید. برای اثبات علاقمندی خودتون نیازمندید که مدرک ارائه بدید. و چی بهتر از اینکه شما پلتفورم آموزش و تحصیلات بین المللی رایگان در دوره های آموزشی بین المللی شرکت می کنید و گواهینامه مربوطه را بصورت دیجیتال دریافت می کنید؟!
   شما می تونید همکار بین المللی اپلای پدیا، پلتفورم آموزش آنلاین رایگان – الیسون را در این لینک دیده و دنبال کنید.

 4. سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی دارم و خیلی علاقه به خوندن دندونپزشکی توی هرکشوری که بتونین کمکم کنیم دارم .برام کشور مهم نیس تنها نیتم درس خوندنه …و اینکه برمیگردم بعدازدرس به ایران و اینجا دوس دارم خدمت کنم به مردمم من امیدوارم که کمکم کنید
  اگر خیری هست که کمک مالی بکنه من قول میدم پولشونو به مرور پس بدم فقد الان هزینه رو یکجاندارم
  باتشکر

  1. واقعا لذت بردم از این همه پیشنهادهای پدرانه که هر دانشجو را دلگرم میکند که در آینده بتواند از این برنامه ها در کار و زندگی خود داشته باشد بنده پدر یکی از دانشجویان دندان پزشکی در کشور چین در شهر جنگجو هستم خداوند به تمامی افرادی که در این موسسات به هر صورتی مشغول هستن سلامتی بدهد که بالاترین نعمتهاست

  2. سلام وقت بخیر آقای نخعی نژاد همسر من فول فاند گرفته اما هزینه های اولیه رو نداریم میشه کمک کنید شرایط کمک شما چیه ؟

 5. سلام‌، برای تحصیل دندانپزشکی تو دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در روسیه نیاز به کمک مالی دارم‌. میشه راهنماییم کنید

 6. سلام وقت بخیر من دیپلم دارم میخوام خارج کشور مثلا ترکیه پزشکی بخونم ،احتیاج به کمک مالی دارم میتوند کمکم کنید؟

 7. سلام
  من ۱۹ ساله نیاز به کمک مالی برای تحصیل خارج کشور داشتم میتونم پولشو در حدود ۲ سال با سودش بر گردانم اگه میتونید کمکم کنید لطفا خواهش میکنم بهم اطلاع بدید

 8. سلام روزتون بخیر من دانشجو کاردانی طراحی دوخت هستم می خواستم ترم تابستون بردارم گفتن ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان می شود اما من هزینشو ندارم پدرم کارگر و معتاد هست خرج زندگی هم با تلاش بدست میاورد ممنون میشم کمکم کنید 🙏🙏🙏

 9. سلام وقت بخیر .بنده مدرک دیپلم دارم وبرای تحصیل در رشته فیزیوتراپی در ترکیه نیازمند حمایت هستم 🙂و می‌توانم هزینه های دریافت شده را بصورت قسطی برگردانم.

 10. سلام وقت بخیر. من میخام رشته پرستاری بورسیه بشم به ترکیه…اما معدلم پایین هستش و رشته تجربی هستم و نیاز به کمک مالی دارم آیا شما میتونید در این زمینه کمکی کنید؟

  1. سلام. یکی از راه های جبران نمره پایین دروس یا معدل پایین در مقطع تحصیلی قبلی، تقویت زبان انگلیسی شما هست. شما می توانید با مشارکت در دوره های آموزشی آنلاین اپلای پدیا و همکاران بین المللی آن به رفع و جبران معدل پایین برای تحصیل در خارج از کشور و نمره های پایین دیپلم، لیسانس یا غیره اقدام کنید. برای مشارکت در دوره های آموزشی آنلاین رایگان، پلتفورم الیسون همکار اپلای پدیا به شما معرفی میشود. که در این پلتفورم دوره های آموزشی آنلاین متنوعی بصورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. همچنین شما می توانید با اخذ گواهینامه یا سرتیفیکیت (Certificate) در دوره آموزشی خود، رزومه خود را تقویت کنید. برای مثال دیپلم زبان انگلیسی در پلتفورم آموزش آنلاین الیسون می تواند جایگزین آزمون آیلتس برای پذیرش دانشگاه نیز باشد. و رزومه شما با اخذ گواهینامه های معتبر تقویت می شود. و شما می توانید توجه اسپانسرهای مالی تحصیلات بین المللی برای دانش آموزان و دانشجویان ایرانی را بخود و به قابلیت های خود جلب کنید.
   در حال حاضر یکی از شرایط اصلی حامی مالی تسلط کامل به زبان انگلیسی می باشد. بدون تسلط کامل در زبان انگلیسی شانسی برای پیدا کردن حامی و پشتیبان مالی ندارید. راهکار تقویت زبان و رزومه سازی را هم خدمتتون عرض کردم. شما می توانید در این صفحه (اواسط صفحه) / صفحه آموزشگاه آنلاین انگلیسی زبان اپلای پدیاکلمه Register یا registered your account در پلتفورم الیسون اکانت بسازید و آموزش آنلاین رایگان خود حتی در رشته پرستاری را آغاز نمائید. و سپس اقدام به مهاجرت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن