تحصیلات پزشکیپزشکی در ایتالیاپزشکی در چین

Pre-Med آمادگی برای تحصیل پزشکی در ایتالیا و چین

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های علوم پزشکی چین به همراه بورسیه تحصیلی وجود دارد. همچنین تحصیل در دانشگاه های پزشکی دولتی ایتالیا نیز تقریبا رایگان می باشد، اما دانشجویان باید برای پیروزی در تورنومنت مربطه آمادگی لازم را دارا باشند.

مقدمه – تحصیل پزشکی در ایتالیا و چین

تحصیل پزشکی در ایتالیا به زبان انگلیسی

آمادگی برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور با چالش هایی برای دانش آموزان و خانواده ایشان همراه بوده و هست. ما در اپلای پدیا مخاطبان خود را به تحصیل پزشکی در ایتالیا و چین توصیه و پیشنهاد می کنیم. تحصیل پزشکی در ایتالیا به زبان انگلیسی می باشد. و با اخذ پذیرش پزشکی از دانشگاه های دولتی پزشکی ایتالیا، دانش آموزان دبیرستانی و دیگر دانشجویان ایرانی می توانند تقریبا بصورت رایگان تحصیل کنند. اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های دولتی علوم پزشکی ایتالیا تنها نیازمند کسب امتیاز مورد نیاز در آزمون آی.مت (IMAT) می باشد. بنابراین آمادگی برای تحصیل پزشکی در ایتالیا همان آمادگی برای آزمون آی.مت (IMAT) تلقی می شود. آخرین تغییرات آزمون آی.مت (IMAT)و بررسی احتمال پذیرش تحصیلی از دانشگاه های علوم پزشکی ایتالیا برای دانش آموزان ایرانی، دو مقاله مفید در این زمینه می باشند که پیشنهاد می شود مطالعه نمائید. 

تحصیل پزشکی در چین به زبان انگلیسی

تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در چین یکی دیگر از انتخاب های دانش آموزان و دانشجویان ایرانی و خانواده های ایشان می باشد. مزیت های تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در چین مختلف و متعدد می باشد. (برای مثال؛ ۱۰ مزیت برتر تحصیل پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی دالیان چین)؛ اما آنچه که در نگاه اول بدست می آید اینست که؛ شرایط تحصیل پزشکی با بورسیه ها و اسکالرشیپ های پزشکی در چین ادامه تحصیل در رشته پزشکی را برای بسیاری از دانش آموزان و خانواده های کم درآمد مهیا می کند. بنابراین آمادگی برای تحصیل پزشکی در چین باید از اولویت های دانش آموزان و دانشجویان ایرانی قرار گیرد.

برنامه ریزی برای تحصیل پزشکی چین و ایتالیا با اپلای پدیا

آمادگی برای تحصیل پزشکی چین و ایتالیا

با توجه به اولویت های تحصیلی شما (تحصیل در رشته پزشکی عمومی در دانشکده ها و کالج های پزشکی چین با بورسیه تحصیلی) / و یا اخذ پذیرش پزشکی از دانشگاه های علوم پزشکی دولتی ایتالیا، که این مهم پیشنیاز موفقیت در آزمون آی.مت (IMAT) را بهمراه دارد. از سویی، با توجه به زمانبر بودن پروسه اپلای، آماده سازی اپلیکیشن اپلای و اپلیکیشن اسکالرشیپ، جهت اخذ پذیرش پزشکی، ما برترین آپشن ها را ارائه می دهیم تا شما با برنامه زمانی مشخص دانشگاه هدف خود، هماهنگ باشید. و آمادگی برای تحصیل پزشکی در دانشگاه هدف را کسب نمائید.

در ادامه برنامه و پلن تحصیل آنلاین پیشنهادی ارائه می شود؛ دانش آموزان دبیرستان و دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه ها، می توانند در دوره های آموزش آنلاین آمادگی برای تحصیلات بین المللی که پیشرفته تر هستند، نیز مشارکت کنند. 

پلتفورم ارائه دهنده کورس:

۱- ژئوتانگ ایکس چین (یکی از برترین پلتفورم های آموزش و تحصیل آنلاین در چین)

۲- اجواپن ایتالیا و اتحادیه اروپا 

نام دوره انتخابی پیشنهادی اول:

“ارتقا و توسعه مهارت های زبان انگلیسی در راستای اهداف آکادمیک (عمومی)” توسط دانشگاه ژی.آن جیائوتانگ چین (Xi’an Jiaotong University)

توسعه قابلیتهای شخصی و حرفه ای 

مقدمه ای بر زبان چینی و زبان ایتالیایی (اختیاری)

نام دوره انتخابی پیشنهادی دوم:

دانش آموز/ دانشجو می تواند از بین عناوین آموزشی تخصصی پزشکی، حوزه علاقمندی و دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کند. برای مثال:

۱- ویروس شناسی پزشکی یا medical Virology

۲- تصویر برداری پزشکی یا medical Imaging

۳- مقدمه ای بر زیستشناسی سرطان یا Introduction to Cancer Biology

۴- جراحی یا Surgery

۵- انگلیسی پیشرفته پزشکی یا Advanced Medical English

۶- پزشکی قانونی یا Forensic Medicine

۷- داروشناسی یا Pharmacology  

۸- یا پزشکی سنتی چینی و صدها عنوان آموزشی دیگر که توسط دانشگاه های علوم پزشکی مطرح چین و اروپا برگزار می شود. 

دوره پیشنهادی اول (“ارتقا و توسعه مهارت های زبان انگلیسی در راستای اهداف آکادمیک (عمومی)”)، برای ارتقای مهارت های زبانی و کلامی دانشجویان در محیط بین المللی لازم و بنوعی پیش نیاز انتخاب دوره تخصصی دوم از لیست فوق می باشد. لازم به ذکر است که چنانچه دوره تخصصی دوم در زمان ثبتنام شما موجود نباشد و یا ظرفیت آن پر شده باشد دوره آموزشی تخصصی مشابه آن جایگزین می شود. و در صورت نبود موضوع مورد نظر، موضوع جدید از طریق شما انتخاب می شود. در ادامه محتوای آموزشی دوره آنلاین اول (اجباری) لیست می شود.

محتوای  دوره پیشنهادی اول (“ارتقا و توسعه مهارت های زبان انگلیسی در راستای اهداف آکادمیک (عمومی)”):

این دوره آموزشی توسط سه پروفسور از دانشگاه ژیائوتونگ چین (Xi’an Jiaotong University School of Foreign Studies) تدریس می شود. و دارای ۲۳ یونیت می باشد. و هر یونیت بسته به درجه مهارت زبان انگلیسی شما از ۱ تا ۳ ساعت زمان نیاز دارد تا تکمیل شود. در صورت برنامه ریزی مدون و موفقیت دانشجو در کویزها و تست ها و در زمان موعد تمام کردن همه یونیت ها می تواند منجر به اخذ سرتیفیکیت نیز بشود.

محتوای  دوره پیشنهادی دوم – دوره آموزشی تخصصی

با توجه به علاقمندی دانشجو در انتخاب موضوع تخصصی، محتوای دوره انتخابی تخصصی (دوم) پس از انتخاب توسط شما و بررسی در دسترس بودن، ارائه می شود. همچنین شما قابلیت این را نیز دارید که تا ۳ دوره آموزشی – تحصیلی آنلاین از لیست ۷ گانه فوق انتخاب کرده و با مقایسه محتوای درسی هر یک از آنها، دوره آموزشی هدف را انتخاب نمائید.

زبان ارائه آموزش:

 انگلیسی 

هزینه های مشارکت در برنامه آمادگی برای تحصیل پزشکی چین/ایتالیا

هزینه معرفی، + ثبت نام در هر دوره آنلاین، + رجیستر کردن دانشجو در پلتفورم (ایجادحساب کاربری)، + آماده سازی پیشخوان آموزشی مخصوص دانشجو، + آموزش معرفی قسمت های مختلف پلتفورم آموزشی، + و پروسه آموزش و یادگیری آنلاین : ……………………………..(با  ۵۰% تخفیف برای دانشجویان پارسی زبان)……………………………………. ۲۵ بیست و پنج دلار

هزینه ثبت نام و نام نویسی در دوره آموزشی: رایگان

هزینه سرتیفیکیت : بسته به دانشگاه و کالج ارزیابی کننده عملکرد شما در دوره آموزشی : متفاوت است. (اخذ سرتیفیکیت اجباری نیست و انتخابی توسط دانشجو است. و می تواند بعد از موفق شدن در تمامی یونیت ها پرداخت شود. (انتهای آموزش)

هزینه کوچینگ تحصیلی: هر هفته شامل یک جلسه یک ساعته : ۱۰ دلار (اجباری نیست و انتخابی توسط دانشجو است.)

دانش آموزان دبیرستان و دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه ها، همچنین می توانند در دوره های آموزش آنلاین آمادگی برای تحصیلات بین المللی که پیشرفته تر هستند، نیز مشارکت کنند. 


ثبتنام در دوره آموزشی آنلاین آمادگی برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور

اقدام به ثبتنام در دوره آموزشی آنلاین آمادگی برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور

برای نام نویسی در دوره های آمادگی برای تحصیل پزشکی در چین/ایتالیا کافیست فرم ذیل را تکمیل کنید. تا مربیان و مشاوران تحصیلی اپلای پدیا با شما تماس بگیرند. دانش آموزان دبیرستان و دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه ها، همچنین می توانند در دوره های آموزش آنلاین آمادگی برای تحصیلات بین المللی که پیشرفته تر هستند، نیز مشارکت کنند. 

 

فرم ثبت نام در دوره های آموزشی پیش پزشکی چین و ایتالیا- اپلای پدیا

 


سوالات متداول در آمادگی برای تحصیل پزشکی چین/ایتالیا:

سوال ۱: آیا مشارکت در دوره های آموزش آنلاین به زبان انگلیسی در پذیرش پزشکی تاثیر دارد؟

پاسخ: بلی، شما با تکمیل یک دورهآمادگی برای تحصیل پزشکی پیشنهاد شده توسط اپلای پدیا، با/بدون سرتیفیکیت تعهد، و مهارت مدیریت زمان خود را در تکمیل یک دوره آموزشی آنلاین نشان داده و این برای بسیاری از دانشگاه های پزشکی مزیتی غیر قابل انکار است.


سوال ۲: آیا مشارکت در دوره های آموزش آنلاین به زبان انگلیسی، در اخذ و دریافت بورسیه پزشکی نیز تاثیر دارد؟

پاسخ: بلی، ما به دانش آموزان و دانشجویان مشتاق دریافت بورسیه تحصیلی به شدت توصیه می کنیم که در دوره های آمادگی برای تحصیل پزشکی پیشنهاد شده شرکت کنند و در صورت امکان سرتیفیکیت آن دوره را دریافت نمایند. چرا که با این کار، علاوه بر ارتقا و توسعه قابلیت های شخصی و حرفه ای دانشجو، شما با لهجه انگلیسی زبان محلی آشنا می شوید. و با دیگر دانشجویان تعامل و ارتباط می گیرید، و با ارسال کامنت و انجام تکالیف دوره آموزش آنلاین، اعتماد بنفس شما بشدت بالا می رود و این خود در نگارش حرفه ای نامه انگیزشی بورسیه تحصیلی تاثیر گذار است. دانش آموزان دبیرستان و دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه ها، همچنین می توانند در دوره های آموزش آنلاین آمادگی برای تحصیلات بین المللی که پیشرفته تر هستند، نیز مشارکت کنند. 


سوال ۳: سرتیفیکیت فقط توسط همان دانشگاه ارائه دهنده دوره آموزشی قابل پذیرش است یا همه دانشگاه ها؟

پاسخ: با توجه به اینکه اکثریت دانشگاه های معتبر و بین المللی چین در پلتفورم ژئوتانگ ایکس چین مشارکت و همکاری دارند، سرتیفیکیت اخذ شده می تواند مقبولیت قابل توجهی در دیگر دانشگاه های چین نیز دارا باشد.


سوال ۴: اعتبار اکانت و حساب کاربری ایجاد شده تا چه زمان است؟ و تا کی می توانم در دوره ها شرکت کنم؟

پاسخ: اعتبار حساب کاربری ایجاد شده برای شما، نامحدود است. و حتی بعد از پذیرش تحصیلی و عزیمت به چین نیز شما می توانید از این حساب کاربری استفاده نمائید. و تا زمانیکه یک دوره آموزشی منتشر می شود می توانید از محتوا و معلومات دوره و کورس آموزشی خود استفاده کنید.


سوال ۵: برای شرکت در دوره های پیشنهاد شده توسط اپلای پدیا به چه چیزی نیازمندم؟

پاسخ: اول از همه به دانش و بسندگی کافی در زبان انگلیسی، دوم لپتاپ، تبلت و یا گوشی هوشمند و اینترنت پر سرعت؛ پیشنهاد ما استفاده از لپتاپ و سیستم عامل ویندوز است. چرا که در سیستم عامل ویندوز قدرت مانور برای دانشجویان بیشتر است.


سوال ۶: از چه زمان می توانم شروع کنم؟

بلافاصله بعد از پرداخت هزینه ثبتنام، حساب کاربری برای شما ایجاد می شود و در دوره های ثبتنام بعمل می آید و پیشخوان یا داشبورد آموزشی پلتفورم در اختیار شما قرار می گیرد. (به همراه آموزش های مربوطه از طریق ویدئوی ضبط شده)


سوال ۷: با انتخاب کوچینگ تحصیلی چه چیزی نصیبم می شود؟

کوچینگ تحصیلی برای دانشجویانی است که در پیشبرد و پیشرفت دوره آموزشی آنلاین، نیاز به تهییج، تشویق و برنامه ریزی و مدیریت زمان از سوی مشاور دارند. با انتخاب کوچینگ تحصیلی، آموزش و راهنمایی در نظر سنجی ها، راهنمایی در ارسال کامنت مرتبط، ارتباط با اساتید دوره و دیگر دانشجوها، راهنمایی در قسمت های مختلف آموزش که مورد ابهام دانشجو است، راهنمایی جهت دریافت سرتیفیکیت، و در نهایت proctor و توصیه نامه اپلای پدیا برای دانشجو را شامل می شود. دقت: پاسخ کویزها و تست ها در هیچ یک از گزینه ها ارائه نمی شود. 


جهت ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین جهت آمادگی برای تحصیل پزشکی چین و ایتالیا فرم ذیل را تکمیل نمائید، تا در اسرع وقت درخواست شما در دستور کار تیم مربیان و مشاوران تحصیلات بین المللی اپلای پدیا قرار گیرد.

با سپاس از عنایت و همراهی شما با اپلای پدیا


چنانچه پست معرفی و دعوت به ثبتنام جهت آمادگی برای تحصیل پزشکی چین و ایتالیا، برای شما مفید بود لطفا این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. همچنین خوشحال خواهیم شد که نظراتتان را در فیس بوک اپلای پدیا یا لینکت این اپلای پدیا، مطرح نموده؛ و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x