فاند و بورسیه های تحصیلی

۲۱ حامی تحصیلات بین المللی-سازمان و موسسه حامی دانشجویان در تحصیل در خارج از کشور؛

۲۱ سازمان حامی تحصیلات بین المللی

مقدمه ای از حامی دانشجویان در تحصیل در خارج از کشور؛ حامی تحصیلات بین المللی

بعد از انتشار پست پیدا کردن حامی مالی تحصیلی، در مجله اپلای پدیا، دانشجویان سوالات بیشماری پرسیدند. اکثر آنها نمونه های برای شروع جستجو درخواست کردند. در این مطلب، به معرفی برترین منابع و مراجع حامی مالی تحصیلات بین المللی می پردازیم. با هزاران برنامه تحصیلی – تحقیقاتی برای انتخاب، میلیون ها دلار بورسیه تحصیلی سالانه و صدها مقصد برای بازدید، تحصیل و پژوهش. تحصیل در خارج از کشور هرگز به راحتی امکان پذیر نبوده است. فرصت ها بی پایان است!

اگر شما علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور و تحصیلات بین المللی هستید، ۲۱ سازمان برتر حامی تحصیلات بین الملی یا تحصیل در خارج از کشور را بررسی کنید تا بدانید کدام برنامه با انتظارات تحصیلات بین المللی شما سازگار است. 

۲۱ سازمان برتر حامی تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور)

 

۱- ابتدا آموزش (Education First)

موسسه ابتدا آموزش از سال ۱۹۶۵،  به حمایت مالی دانشجویان در تحصیلات بین المللی پرداخته است. یادگیری تجربی فلسفه موسسه ابتدا آموزش (EF)  است. با شروع به عنوان یک سازمان مسافرتی زبان، موسسه ابتدا آموزش به سرعت رشد کرد و برنامه های سفر اضافی مانند تورهای آموزشی ، مبادلات au pair و برنامه های دانشگاهی خارج از کشور را تصویب کرد .

اگر می خواهید هنگام یادگیری یک زبان خارجی یک تجربه بین المللی داشته باشید ، EF یک برنامه عالی برای بررسی است.

۲- موسسه اوج ماجراجویی (Summit Adventure)

چشم انداز موسسه اوج ماجراجویی (Summit Adventure) در حمایت تحصیلات بین المللی دانشجویان در تأثیرگذاری ، توسعه و تحول در افراد از طریق تجربیات ماجراجویانه است. این سازمان متمرکز بر فرهنگ اعتلای مسیحیت، دوره های رهبری و کوهنوردی را در مکزیک ، اکوادور و پاتاگونیا و دیگر نقاط جهان برگزار می کند.

سفرهای عمومی حدود دو هفته طول می کشد. با این حال ، موسسه اوج ماجراجویی (Summit Adventure) برنامه های غوطه وری ترم در اکوادور و پاتاگونیا (Patagonia) را ارائه می دهد.

 

21 حامی تحصیلات بین المللی-سازمان و موسسه حامی دانشجویان در تحصیل در خارج از کشور؛

 

۳- انجمن نکسوس (Forum-Nexsus)

انجمن نکسوس برای دانشجویانی که می خواهند در طول تابستان اعتبار آکادمیک اضافی بگیرند مناسب است. این موسسه دوره های مختلفی را برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. دانشجویان می توانند به دنبال خدمات کمک مالی ، هزینه های برنامه ، گواهی نامه ها و کتاب های درسی برای کلاس های خاص باشند.

۴- موسسه CIEE

از دهه ۱۹۴۰ ، CIEE تحصیل در خارج از کشور و برنامه های تبادل بین فرهنگی را برای هزاران نفر فراهم کرده است. و مهارت های جهانی را در دانش آموزان ، مربیان و جوانان حرفه ای تقویت کرده است تا آنها را به عنوان شهروندان جهانی فعال و مسئول معرفی کند.

CIEE  بیش از ۲۰۰ برنامه تحصیل در کالج در خارج از کشور در بیش از ۴۰ کشور و همچنین برنامه های تحصیل در دبیرستان در خارج از کشور ارائه می دهد. دانش آموزان دبیرستان می توانند از ۱۲ کشور مختلف یکی را انتخاب کنند و ۳ ماه تا یک سال کامل را در حالی که در یک دبیرستان بین المللی تحصیل می کنند، در کنار خانواده میزبان زندگی کنند.

CIEE  دانش آموزان را به جمع آوری کمکهای مالی برای سفر خود و یا درخواست و اپلای در بورسیه تحصیلی ویژه جهت تحصیل در کالج در خارج از کشور یا تحصیل در دبیرستان در خارج از کشور تشویق می کند .

 

۵- موسسه HECUA

موسسه HECUAکنسرسیوم آموزش عالی امور شهری (HECUA) “مشارکت دانشگاهی – اجتماعی را برای تغییرات اجتماعی” ایجاد می کند. دانشجویان علاقه مند به حقوق بشر و اقتصاد اجتماعی باید تحصیل در خارج از کشور را با برنامه های HECUA نروژ یا ایرلند شمالی در نظر بگیرند .

یک برنامه Study USA نیز ارائه شده است که به مواردی مانند نابرابری درآمد ، عدالت نژادی و پایداری محیط زیست می پردازد. بورس های تحصیلی نیز هر ساله اعطا می شود.

 

۶- شبکه آموزش در خارج از کشور (The Education Abroad Network (TEAN))

شبکه آموزش در خارج از کشور (TEAN) تحصیل در خارج از کشور ، دوره کارآموزی و برنامه های کامل را از طریق دانشگاه های همکار در منطقه آسیا و اقیانوسیه ارائه می دهد. چندین فرصت بورس تحصیلی برای درخواست پذیرش تحصیلی و همچنین سایر گزینه های مالی برای مقابله با هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی در خارج از کشور وجود دارد.

قبل از اقدام برای یک برنامه ، وبلاگ TEAN را که به طور مرتب به روز می شود، از نظر اخبار بین المللی و نکات سفر بررسی کنید.

 

۷- موسسه SAI

موسسه SAI  با رتبه بندی در سال ۲۰۱۵ به عنوان “ارائه دهنده تحصیلات برتر در خارج از کشور” توسط Abroad101.com ، فرصت های تحصیل در خارج از کشور را برای دانش آموزان دبیرستانی متقاضی اعتبار دانشگاهی و دانشجویان دانشگاهی که به دنبال اعتبار آکادمیک در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستند فراهم می کند.

هر برنامه مخصوص یک شهر و همچنین یک رشته تحصیلی است. بنابراین گزینه های مختلفی وجود دارد و بورسیه های تحصیلی هر سال تحصیلی اعطا می شود. حمایت تحصیلات بین المللی موسسه SAI  همچنین شامل هزینه های مسکن ، گذرنامه و منابع ویزا لازم برای دانشجویان علاقمند به تحصیلات بین المللی (تحصیل در خارج از کشور) است.

 

۸- موسسه DIS

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، موسسه DIS برنامه های کامل و تابستان را برای بزرگسالان و سالمندان از کالج ها و دانشگاه های برجسته آمریکای شمالی ارائه می دهد. شما می توانید برنامه های ترمیک را براساس زمینه مورد علاقه خود انتخاب کنید. نظیر:

 • تاریخ ،
 • تجارت بین المللی ،
 • بهداشت عمومی ،
 • اقتصاد جهانی ،
 • رشته های هنری و تجسمی
 • و موارد دیگر!

 

۹- آموزش Sol در خارج از کشور (Sol Education Abroad)

آموزش Sol در خارج از کشور (Sol Education Abroad) برنامه های غوطه ور سازی اسپانیایی را با هدف ارائه تجربه تعاملی یادگیری زبان به دانشجویان همراه با سفرهای جالب، فعالیت های فرهنگی روزمره و اعتبارات قابل انتقال دانشگاهی ارائه می دهد. دانش آموزان ، هم در دبیرستان و هم در دانشگاه ، می توانند از بین برنامه های واقع در اسپانیا ، آرژانتین ، کاستاریکا یا مکزیک یکی را انتخاب کنند. همچنین قبل از اینکه برنامه خود را رزرو کنید ، درخواست بورسیه و سایر کمک های مالی را در نظر بگیرید.

 

۱۰ – موسسه CAPA

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، موسسه CAPA، برنامه های دانشگاهی خارج از کشور را میزبانی می کند. تحصیل در خارج از کشور و فرصت های کارآموزی در بوینس آیرس ، دوبلین ، فلورانس ، لندن ، شانگهای و سیدنی موجود است. همچنین بورسیه های تحصیلی احتیاج محور از ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار در موسسه CAPA در دسترس هستند.

 

۱۱- جوانی برای درک (Youth for Understanding (YFU))

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، موسسه جوانی برای درک (Youth for Understanding (YFU)) فرصت های مختلفی را برای دانشجویان (۱۵ سال یا بالاتر) که به دنبال یک تجربه تبادل فرهنگی تغییر دهنده زندگی هستند ، فراهم می کند. این موسسه بیش از ۴۰ کشور را برای انتخاب ارائه می دهد ، و بسیاری از برنامه ها سبک زندگی را با میزبانی یک خانواده خارجی را برای ایجاد تعامل فرهنگی اصیل تر در بر می گیرند. برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات و مهلت های برنامه ، اینجا  (Click here) را کلیک کنید .

اپلیکیشن اپلای در اسکالرشیپ

 

۱۲- موسسه CEA

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، موسسه CEA به ارائه برنامه ها و خدمات آکادمیک بین المللی با کیفیت بالا می پردازد. فرصتی کم نظیر برای دانشجویان جهت کسب مهارت های ارزشمند که قابلیت اشتغال آینده آنها را افزایش می دهد. با ۲۱ شهر و ۱۲ کشور برای بازدید ، می توانید برنامه ای را انتخاب کنید که متناسب با انتظارات تحصیلات بین المللی شما باشد.

برنامه های حمایت تحصیلات بین المللی در موسسه CEA طیف گسترده ای از برنامه ها را شامل می شود که طول آنها از یک هفته تا بیش از یک سال است. برای کمک به تأمین هزینه تحصیل خود در خارج از کشور ، بورسیه های تحصیلی و سایر گزینه های مالی را بررسی کنید.

 

۱۳- تجربه ای در زندگی بین المللی (The Experiment in International Living)

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، خدمات موسسه تجربه در زندگی بین المللی به طور خاص برای دانش آموزان دبیرستانی طراحی شده است. دانش اموزانی که به دنبال تجربه زندگی در کشور دیگر هستند در حالی که در مورد پایداری ، فرهنگ ، جامعه ، هنر ، رهبری و بسیاری از موضوعات دیگر یاد می گیرند.

این برنامه ها سه تا پنج هفته طول دارند و در تابستان برگزار می شوند. به دانش اموزان فارغ التحصیل برنامه و همچنین معلمان ، مدیران مدارس و سایر کارکنان آموزش در سازمان های غیر انتفاعی تخفیف داده می شود.

 

۱۴- موسسه API

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، خدمات موسسه API ارائه دهنده طیف گسترده ای از برنامه های مقرون به صرفه است؛ تا دانشجویان با تجارب مختلف بتوانند آموزش بین المللی را تجربه کنند.

API بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار بورس تحصیلی از ۲۵۰ تا ۱۰۰۰ دلار برای هر نفر ارائه می دهد. برنامه های آموزشی دبیرستان ، فرصت های کارآموزی ، کار داوطلبانه و سایر گزینه های تحصیلی نیز موجود است. که در لینک های ذیل در دسترس می باشند. 

 

۱۵- موسسه ISA

موسسه (ISA) برنامه های بین المللی با کیفیتی را برای بیش از ۴۰۰۰۰۰ دانشجوی کارشناسی از سال ۱۹۶۷ ارائه داده است. بسته به علاقه خود می توانید ترم تابستان، دوره سه ماهه یا یک ساله تحصیل با حمایت مالی این موسسه را تجربه کنید. موسسه ISA همچنین فرصت های کارآموزی را ارائه می دهد و منابع برای برنامه های بورس تحصیلی در دسترس دانشجویان است.

21 حامی تحصیلات بین المللی-سازمان و موسسه حامی دانشجویان در تحصیل در خارج از کشور؛

۱۶- موسسه آمریکایی AIFS

موسسه آمریکایی AIFS با ۵۰ سال تجربه خدمت به بیش از ۱٫۵ میلیون دانشجو ، پیشرو در ارائه برنامه های تحصیل در خارج از کشور است.

یکی از مزایای AIFS این است که کلیه هزینه های برنامه ی تحصیلی را شامل می شود. نظیر هزینه مسکن و یک برنامه غذایی برای کم دغدغه کردن تجربه تحصیل در خارج از کشور فراهم می کند. بعلاوه ، هر ساله بیش از ۸۰۰۰۰۰ دلار بورسیه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان مستحق اعطا می شود. بودجه بندی مالی در این موسسه برای برنامه های یک ماهه ، تابستان و ترمیک سفارشی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر لینک ذیل را ببینید. 

 

۱۷- موسسه تحصیل در خارج از دانشگاه باتلر (IFSA-Butler)

موسسه تحصیل در خارج از کشور باتلر IFSA-Butler سازمانی غیرانتفاعی است که مأموریت آن ارائه برنامه های با کیفیت تحصیلات بین المللی یا تحصیل در خارج از کشور و خدمات پشتیبانی شخصی به دانشجویان مقطع کارشناسی در آمریکای شمالی است.

بسته به نوع برنامه ای که علاقه دارید، می توانید برای یک ترم ، سال یا تابستان در یکی از ۹۰ دانشگاه ذکر شده بپیوندید. همچنین چندین فرصت بورسیه تحصیلی نیز وجود دارد که در لینک های ذیل مشاهده میشود.

 

۱۸- مطالعات میدانی بین المللی (International Field Studies)

این سازمان غیرانتفاعی ، واقع در باهاما ، برنامه های مطالعه میدانی با کیفیت بالا را برای دانشجویانی که قصد آموزش عملی علوم محیطی را دارند فراهم می کند. مباحث شامل:

 • زیست شناسی دریایی ،
 • اقیانوس شناسی ،
 • زمین شناسی ،
 • باستان شناسی ،
 • ماهی شناسی ،
 • گیاه شناسی
 • و پرنده شناسی با سفرهایی از یک هفته تا یک ترم است.

 

۱۹ – موسسه AFS

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، خدمات موسسه  AFS که یک سازمان غیرانتفاعی است، شامل فرصت های یادگیری بین فرهنگی در توسعه دانش و مهارت های اساسی برای مشارکت در ساخت جهانی با مدارا و عادلانه تر، می باشد.

موسسه AFS برنامه های متنوعی دارد. این برنامه ها در بیش از ۴۰ کشور واقع شده است. و دانش آموزان در کنار خانواده های میزبان قرار می گیرند تا درک فرهنگی و زبانی بهتری از منطقه داشته باشند. قیمت های برنامه متفاوت است. بنابراین حتماً بورسیه تحصیلی و منابع کمک مالی ارائه شده را برای کمک به تجربه تحصیلی فراگیر خود بررسی کنید.

 

۲۰ – تحصیل در خارج از کشور با CISabroad

CISabroad  برای بیش از ۱۵۰۰۰ دانشجو در ۲۱ کشور، تحصیل در خارج از کشور ، دوره های کارآموزی و تابستان را ارائه داده است. CISabroad با ۱۲۰ برنامه و ۸۸ رشته پشتیبانی شده، چیزی برای ارائه به هر نوع دانشجو دارد.

CISaborad  همچنین کمک های مالی آکادمیک و همچنین فرصت های بورس و کمک هزینه تحصیلی را فراهم می کند .

 

۲۱- تحصیل در خارج از کشور با IES Abroad

در راستای حامی تحصیلات بین المللی، موسسه IES در تحصیل در خارج از کشور، بیش از ۱۲۵ برنامه برای دانشجویان در ایالات متحده ارائه می دهد. از جمله بورسیه های بین المللی، کمک هزینه و تخفیف مبتنی بر نیاز دانشجو نیز در دسترس است.

 

امیدواریم این مطلب که تکمیل کننده پست درخواست پیدا کردن حامی مالی تحصیلی، می باشد، مفید بوده باشد. و خوشحال خواهیم شد که نظراتتان را در فیس بوک اپلای پدیا یا لینکت این اپلای پدیا، مطرح نموده؛ و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن