ارشدفاند و بورسیه های تحصیلی

پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، به همراه بورسیه تحصیلی

بورسیه های تحصیلی آماده هستند تا دانشجویان شایسته را برای تحصیل در فیلد رؤیایی خود یاری دهند.

پذیرش ارشد مدیریت کسب و کار - بورسیه ارشد کسب و کار، مدرسه کسب و کار مونیخ

مقدمه

تحصیل کارشناسی ارشد تخصصی در رشته مدیریت کسب و کار و کارآفرینی یکی از حوزه های پر طرفدار بین دانشجویان آینده نگر است. مدارس بیزینس و مسب و کار معروف و مشهوری در سراسر جهان وجود دارد. بسیاری از آنها بورسیه تحصیلی در زمینه کسب و کار و کارآفرینی نیز به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. در این مقاله به معرفی پنج مدرسه بین المللی برتر در رشته مدیریت کسب و کار می پردازیم. این مدارس بین المللی کسب و کار همچنین بورسیه تحصیلی نیز به دانشجویان پذیرفته شده ارائه می کنند. مادامیکه صحبت از پذیرش کارشناسی ارشد به همراه بورسیه تحصیلی می شود، ذهن دانشجویان به رقابتی شدید بر سر تصاحب این برنامه ها معطوف می شود. اما این موقعیت های معرفی شده می تواند برنامه تحصیلی هدف باشد. امیدواریم در پذیرش ارشد کسب و کار با بورسیه تحصیلی موفق باشید. 

در تحصیلات بین المللی، کارشناسی ارشد تخصصی یا MBA – کدام بهتر است؟

بورسیه ارشد مدیریت کسب و کار – دانشگاه مونیخ

  مدرسه کسب و کار مونیخ بهترین دانش پژوهان و استادان فوق العاده ای کسب و کار را گرد هم آورده تا برنامه ای ویژه و منحصر به فرد را به دانشجویان پذیرفته شده ارائه نماید. با توجه به وب سایت دانشگاه، به منظور واجد شرایط بودن برای دریافت بورسیه تحصیلی مدیریت کسب و کار، دانشجویان باید دارای معدل (GPA)  ۱٫۶ یا بالاتر با توجه به سیستم ارزیابی آلمانی باشند. پذیرفته شدگان نهایی اغلب بایست در مصاحبه شخصی جهت بیان اهداف و انگیزه های شخصی، فوق العاده بدرخشند. عوامل پیش زمینه خانوادگی، مشکلات مالی، و همچنین مشارکت اجتماعی و انجام فعالیت های داوطلبانه ممکن است جهت اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجو در نظر گرفته شود. مقدار دقیق این فاند و بورسیه تحصیلی چقدر است؟ با دریافت بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد در مدرسه کسب و کار مونیخ، پرداخت هزینه تحصیلی برای ترم اول و دوم به ۲۰٪ کاهش می یابد. به عبارت دیگر، بورسیه تحصیلی تا ۸۰ درصد هزینه های تحصیل دو ترم اول را می پردازد. آمار رسمی از فارغ التحصیلان نشان داده که ایشان تنها ظرف مدت شش ماه پس از فارغ التحصیلی توانسته اند کل هزینه های تحصیل خود را با اشتغال در بخش مدیریت کسب و کار به دست آورند. که این مهم  فاکتور استثنایی در انتخاب مدرسه کسب  کار مونیخ برای علاقمندان این زمینه عنوان شده است.

پذیرش ارشد مدیریت کسب و کار - بورسیه ارشد کسب و کار

بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت – هاکت

دانشگاه استرالیای غربی (University of Western Australia) بورسیه تحصیلی استثنایی را برای دانشجویان محلی و بین المللی ارائه می دهد. بورس تحصیلی کارشناسی ارشد Hackett یک بورس تحصیلی به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار در سال و کمک هزینه سفر به مبلغ ۵۰۰۰ دلار است. که همه ساله به متقاضیان برتر تعلق می گیرد. چه چیز بهتر از دریافت کمک هزینه تحصیلی با این رقم فوق العاده به همراه کمک هزینه سفر اضافی که معمولا توسط هر بورسیه تحصیلی دانشگاهی ارائه نمی شود.

 

 

بورسیه تحصیلی در مدرسه بیزینس و کسب و کار هالت

پذیرش ارشد مدیریت کسب و کار - بورسیه ارشد کسب و کار مدرسه بیزینس و مدیریت کسب و کار هالت که دارای پردیس های آموزشی بین المللی در اقسا نقاط دنیا منجمله لندن، دبی، بُستون و غیره دارد، سپاس و تشکر ویژه خود را نسبت به دانشجویان ذیل (در قالب اعطای بورسیه های تحصیلی) ابراز می دارد.

  • دانشجویانی که با انجام فعالیت داوطلبانه تاثیر مثبتی بر جامعه دارند.
  • دانشجویانی که کارهای خیریه و عام المنفعه شرکت می کنند،
  • دانشجویانی که در سازمان های غیردولتی مشغول به کار بوده اند و یا دارای یک سازمان چند جانبه ای هستندم ابراز می دارد
  • با توجه اطلاعات موجود در وبسایت دانشگاه، متقاضیان باید فرم آنلاین را تکمیل کنند تا نقش خود را در سازمان مشخص کنند. و در قالب یک مقاله ۳۰۰ کلمه ای تأثیر اجتماعی کار خود را تشریح کنند. 
  • ارائه یک ویدیو ۲-۳ دقیقه ای توسط داوطلب اغلب نقش بی بدیلی در کسب بورسیه مدرسه بیزینس هالت دارد. بورسیه تحصیلی هالت معمولا از ۳۰۰۰ دلار شروع می شود. همانطور که اکثر بورسیه های تحصیلی شایسته محور که بر برتری تحصیلی تمرکز می کنند، این بورسیه تحصیلی نیز به مزیت ها و برتری های آکادمیک اهمیت می دهد.

پذیرش ارشد مدیریت کسب و کار - بورسیه ارشد کسب و کار

 بورسیه تحصیلی مخصوص رهبران کسب و کار جهانی فردا – دانشگاه بریتیش کلمبیا در کانادا

ایده نوآورانه و خلاق جهت راه اندازی یک کسب و کار با مقیاس جهانی را در سر می پرورانید؟ هیچ چیز جز بیزینس در مقیاس بزرگ شما را راضی نمی کند؟ مدرسه کسب و کار سودر در کانادا، بخشی از دانشگاه بریتیش کلمبیا، به دنبال شماست! این مدرسه فرصت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را برای رهبران کسب و کار مشتاقان آینده ارائه می دهد. کمک هزینه تحصیلی به کاندیدای کسب و کار در آینده در جهت رهبری سازمانی تعلق می گیرد. محیط مدرسه کسب و کار Sauder در کانادا به شما کمک می کند تا راه حل های علمی و منطقی جهت چالش های پیش روی راه اندازی بیزینس جهانی خود را مرتفع سازید. و در نهایت، کمک هزینه تحصیلی بین ۱۰،۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ دلار بر اساس واجد شرایط بودن وجود دارد. این برنامه بورسیه تحصیلی، به رهبران مشتاق کسب و کار جهانی اختصاص داده شده است.

پذیرش MBA از دانشگاه های کانادا

پذیرش ارشد مدیریت کسب و کار - بورسیه ارشد کسب و کار

بورسیه تحصیلی دستاورد فوق لیسانس در مدرسه کسب و کار در فرانسه

بورسیه های تحصیلی در مدرسه کسب و کار Kedge در Marseille & Bordeaux، در فرانسه یک فرصت عالی تحصیلی برای دانشجویان با سوابق تحصیلی استثنایی است. این بورس تحصیلی کلاسیک، تنها جایزه بر اساس شایستگی است. و به نامزدهای با بالاترین امتیازات آکادمیک و قویترین پرونده های تحصیلی اعطا می شود. نامزدها همچنین باید نمره GRE / GMAT قابل ستایش را به منظور واجد شرایط بودن در بورس تحصیلی مدرسه کسب و کار در فرانسه نشان دهند. کاندیداهای موفق، در عوض برتری تحصیلی خود، ۱۵٪ تخفیف در هزینه شهریه را دریافت می کنند.

شهرت برخی از این مدارس کسب و کار یاد شده به حدی است که دانشجویان قبل از فارغ التحصیلی، قراردادهای همکاری مختلفی را از کمپانی ها و شرکت های مدیریت کسب و کار محلی و جهانی دریافت می کنند. در مقاله راهنمای جامع و کاربردی انتخاب برنامه کارشناسی ارشد خواندید که آنچه مهم است علاقه و دلبستگی شما به تخصصی خاص است. با مرور دوباره آن و جستجویی در مدارس کسب و کار یاد شده به بهترین انتخاب برنامه کارشناسی ارشد خود در خارج از کشور دست یابید.

صبر نکن زمان هرگز باز نخواهد گشت!

اپلای پیدیا- اولین مرکز کوچینگ آکادمیک پارسی- با مدیریت دانشجویان مستقل

این صفحه به روز رسانی می شود، جهت کسب اطلاعات بیشتر در فیسبوک، با اپلای پدیا باشید. یا لینکت این اپلای پدیا،

What's your idea about this text?

امتیاز کاربران: 4.65 ( 1 رای)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن