فاند و بورسیه های تحصیلی

بورسیه های تحصیلی اتحادیه اروپا (اراسموس) برای دانشجویان بین المللی

راهنمای جامع اپلای در اسکالرشیپ کارشناسی ارشد اراسموس مندوس در اروپا برای دانشجویان ایرانی

بورسیه های تحصیلی و اسکالرشیپ های اتحادیه اروپا برای دانشجویان بین المللی

برای آشنایی با انواع موقعیت های بورسیه تحصیلی در اروپا، ابتدا با بررسی و کنکاش وبسایت رسمی اتحادیه اروپا آغاز می کنیم. اطلاعات مربوط به انواع موقعیت های تحصیلی و پژوهشی در وبسایت اتحادیه اروپا قابل اعتماد و اتکا هستند. توصیه اکید مشاوران تحصیلات بین المللی این است که در هر موقعیت بورسیه تحصیلی و اسکالرشیپ اطلاعات را مستقیما از منشا اعطا کننده بورسیه تحصیلی اخذ نمائید. طریقه کسب اطمینان در شناسایی وبسایت اصلی اتحادیه اروپا توجه به قسمت بالایی وبسایت زیر نوار آدرس با عنوان An official website of the European Union می باشد. که در ویدئوی آموزشی بیشتر توضیح داده خواهد شد.

!!! بسیار مهم است که دانشجویان و محققان درگیر و بند وبسایت های فیک و جعلی بنام اتحادیه اروپا نشوند.!!!

کاری که اتحادیه اروپا انجام می دهد عبارت است از:

تعیین استراتژی اتحادیه اروپا، تعیین اولویت ها و اجرای آن از طریق سیاست اتحادیه اروپا.

 همه این آیتم ها می تواند استراتژی دانشجویان بین المللی موفق را در نگارش پروپزال تحقیقاتی یا انگیزه نامه جهت آماده سازی اپلیکیشن اپلای بورسیه تحصیلی شکل دهد. مشاوران تحصیلات بین المللی می توانند اطلاعات بیشتری در این زمینه را در اختیار دانشجویان قرار دهند.

اتحادیه اروپا متشکل از چه ارگان هایی است؟

سازمان ، بخشها ، نقشها و مسئولیتها ، اصول حاکم و نحوه مشارکت در پروژه ها قسمت عمده اتحادیه اروپا را تشکیل می دهد.

در بخش آموزش، تحصیل و تحقیق در اتحادیه اروپا (Education) و در زیر بخش پروژه هایی تنظیم شده برای آموزش و تحصیل انواع موقعیت های بورسیه تحصیلی و فاندهای تحقیقاتی پژوهشی اروپایی لیست شده است. یکی از این موقعیت های فاند تحصیلی اتحادیه اروپا، برنامه اسکالرشیپ کارشناسی ارشد اراسموس می باشد.

بورسیه تحصیلی یا اسکالرشیپ کارشناسی ارشد اراسموس مندوس (EMJMD)

اسکالرشیپ کارشناسی ارشد اراسموس موندوس (EMJMD) یک برنامه تحصیلی و مطالعاتی معتبر، یکپارچه و بین المللی است که به طور مشترک توسط یک کنسرسیوم بین المللی از موسسات آموزش عالی در اروپا ارائه می شود. دانشجویان در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد از سراسر جهان می توانند درخواست دهند و در موقعیت های متناسب اپلای کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به کاتالوگ ارائه شده توجه نمائید. در این کاتالوگ دانشجویان و پژوهشگران امکانات سرچ و فیلتر کردن اطلاعات بر اساس خواسته های خود را دارند.

کاتالوگ اسکالرشیپ کارشناسی ارشد مشترک اراسموس موندوس (EMJMD) برنامه های کارشناسی ارشد، بورسیه های تحصیلی Erasmus Mundus برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ را ارائه می دهد.

سر رسید اپلای در اسکالرشیپ کارشناسی ارشد برنامه اراسموس موندوس

سر رسید اپلای در بیشتر موقعیت های اسکالرشیپ کارشناسی ارشد مشترک اراسموس موندوس که از سال تحصیلی بعدی شروع می شوند، را باید بین ماه های اکتبر و ژانویه هر سال، لحاظ کرد. دانشجویان و محققان بالقوه / مدرسین میهمان باید برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و روش های درخواست، و اپلای، مستقیماً با کنسرسیوم مربوطه تماس بگیرند. مشاوران تحصیلات بین المللی در اپلای پدیا شما را در آماده سازی اپلیکیشن اپلای پذیرش یا بورسیه همراهی و پشتیبانی می کنند.

بورسیه های تحصیلی اتحادیه اروپا- اسکالرشیپ اتحادیه اروپا، برنامه اراسموس

شبکه دانشجویی اراسموس (Erasmus Student Network (ESN))

یکی از بزرگترین انجمن های دانشجویی در اروپا است. در شانزدهم اکتبر ۱۹۸۹ تاسیس شد و به طور قانونی در سال ۱۹۹۰ برای حمایت و توسعه مبادلات دانشجویی در اروپا، ثبت شد.

 

شبکه دانشجویی اراسموس (لینکت این LinkedIn) در بیش از ۱۰۰۰ موسسه آموزش عالی از ۴۲ کشور جهان حضور دارد. این شبکه به طور مداوم در حال توسعه و گسترش است. این شبکه در حدود ۱۵۰۰۰ عضو فعال دارد. که در بسیاری از موارد عمدتاً از دانشجویان بین المللی نیز پشتیبانی می شود. در ادامه صفحه اینستاگرام تحصیل در اروپا ارائه می گردد. که می توانید از محتوای آن استفاده نمائید.

گرنت پژوهشی یا بورسیه تحقیقاتی پژوهشی – اتحادیه اروپا برای دانشجویان بین المللی

فایل ویدئوی ذیل توضیحات کلی پیرامون اخذ گرنت تحصیلی اتحادیه اروپا را برای دانشجویان و محققین علاقمند تشریح می دهد. این موقعیت که یکی از بورسیه های تحصیلی اتحادیه اروپا می باشد برای پژوهشگران بین المللی می باشد.

 

 


 

اطلاعات و منابع بیشتر پیرامون انواع موقعیت های بورسیه تحصیلی در اروپا

فایل pdf 27 صفحه ای؛ آموزش گرنت مالی شدن توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تحصیل و تحقیق ویژه دانشجویان بین المللی – انگلیسی

صفحه اطلاعات جامع پیراون “چگونه اسپانسرشیپ و گرنت پیدا کنم؟” در اتحادیه اروپا

انواع اسکالرشیپ های تحصیلی اتحادیه اروپا – با فرکانس تکرار سالانه و ۶ ماهه

موسسات ، ارگان ها و آژانس ها در اتحادیه اروپا- اطلاعات تماس و وب

وبینار و نمایشگاه های مجازی تحصیل در اروپا– ارائه شده توسط سازمان های عضو اتحادیه اروپا

پروفایل حرفه ای و تحصیلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا

کارآموزی در کشورهای اروپایی با برنامه اراسموس

 

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
Summary
معرفی فرصت بورسیه تحصیلی اتحادیه اروپا برای دانشجویان بین المللی
Article Name
معرفی فرصت بورسیه تحصیلی اتحادیه اروپا برای دانشجویان بین المللی
Description
اسکالرشیپ کارشناسی ارشد اراسموس موندوس (EMJMD) یک برنامه تحصیلی و مطالعاتی معتبر، یکپارچه و بین المللی است که به طور مشترک توسط یک کنسرسیوم بین المللی از موسسات آموزش عالی در اروپا ارائه می شود. دانشجویان در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد از سراسر جهان می توانند درخواست دهند و در موقعیت های متناسب اپلای کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به کاتالوگ ارائه شده توجه نمائید. در این کاتالوگ دانشجویان و پژوهشگران امکانات سرچ و فیلتر کردن اطلاعات بر اساس خواسته های خود را دارند.
Author
Publisher Name
ApplyPedia
Publisher Logo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن