فاند و بورسیه های تحصیلی

دایرکتوری بورسیه های تحصیلی بر اساس رشته تحصیلی در ایالات متحده آمریکا

در این بخش می توانید به بورسیه ها و فاندهای تحصیلی که به هر رشته تحصیلی تعلق می گیرد، دسترسی داشته؛ و در صورت واجد شرایط بودن اپلای نمائید.

بورسیه تحصیلی بر اساس رشته تحصیلی

همه ساله میلیون ها دلار در قالب بورسیه های تحصیلی مختص رشته های مختلف آکادمیک تعریف می گردد. اکثریت قریب به اتفاق رشته های آکادمیک شامل این نوع موقعیت تشویقی خواهند بود. از رشته های پزشکی، تا رشته های مهندسی و علوم طبیعی و انسانی. در ادامه لیستی از رشته های پر طرفدار آکادمیک با امکان دریافت بورسیه تحصیلی معرفی و ارائه می شود.

بسیاری از کالج ها، دانشگاه ها و سازمان ها بورسیه تحصیلی را به دانشجویانی که در یک رشته خاص تخصص می گیرند، اعطا می کنند. اگر رشته تحصیلی خود را می دانید، از این اطلاعات برای جستجوی کمک هزینه تحصیلی رشته محور که به فیلد های مختلف آکادمیک تعلق می گیرد، استفاده کنید. 

بورسیه های ورزشی را اینجا ببینید

بورسیه های تحصیلی در زمینه بیزینس و کسب و کار

دانشجویان علاقمند به رشته کسب و کار، مهارت های لازم برای کمک به یک شرکت موفق می آموزند. رشته های کسب و کار و مدیریتی ممکن است بر روی مهارت های بازاریابی، تکنیک های مدیریت، و یا مدیریت عمومی کسب و کار تمرکز کنند. با تحصیل در رشته کسب و کار و بیزینس شاید بتوانید به یک کارآفرین تبدیل شوید و رئیس خود باشید. موقعیت های بورسیه تحصیلی در حوزه کسب و کار، از مدرک لیسانس تا مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، وجود دارند. شما می توانند از این لیست جهت کسب و آشنایی با موقعیت های بورسیه تحصیلی رشته مدیریت کسب و کار بهره مند شوند.

مشاهده بورسیه های تحصیلی در زمینه بیزینس و مدیریت کسب و کار در ایالات متحده آمریکا

بورسیه های تحصیلی در زمینه بیزینس و کسب و کار

بورسیه های تحصیلی در زمینه علوم کامپیوتر

رشد مداوم فن آوری، برنامه نویسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزار، طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را برای دانشجویان محصل در علوم کامپیوتر را فراهم کرده است. رشته های علوم رایانه همچنین دارای فرصت های تحصیلی زیادی در کالج و دانشگاه ها هستند. با دایرکتوری موقعیت های بورسیه تحصیلی مهندسی کامپیوتر، هیچ الگوریتمی پیچیده ای نخواهید داشت. در این دایرکتوری ما لیستی از موقعیت های بورسیه تحصیلی برای رشته های علوم رایانه را یکجا جمع آوری کرده ایم.

مشاهده دایرکتوری موقعیت های بورسیه تحصیلی علوم کامپیوتر در آمریکا

بورسیه های تحصیلی در حوزه مهندسی

آیا شما قصد تحصیل در رشته های مهندسی دارید؟ انتخاب های گوناگونی از رشته مهندسی مکانیک، مهندسی محیط زیست، مهندسی صنعتی یا مهندسی عمران پیش روی خود دارید. چنانچه به هر کدام از رشته های مهندسی علاقمندید، یک موقعیت بورسیه تحصیلی در انتظار شماست!

چشم انداز آینده مهندسان در ایالات متحده آمریکا

بورسیه های تحصیلی در حوزه مهندسی

شکی نیست که چشم انداز کار حرفه ای مناسب و خوب پس از کالج با درجه مهندسی وجود دارد؛ زندگی مرفه ای با تحصیل در رشته های مهندسی در ایالات متحده در انتظار فارغ التحصیلان این حوزه انتظار می رود. به هر حال شما می توانید روی موقعیت های کمک هزینه تحصیلی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور حساب ویژه ای داشته باشید. ما لیستی از بورس تحصیلی خاص را در دایرکتوری بورس تحصیلی مهندسی گردآوری نموده ایم. برای شروع کلیک کنید و در موقعیتی که سزاوار آن هستید، اپلای کنید.

 

مشاهده دایرکتوری موقعیت های بورسیه تحصیلی حوزه مهندسی در آمریکا

بورسیه های تحصیلی پزشکی و پیرا پزشکی

اگر قصد دارید که در آمریکای شمالی یک دکتر پزشک شوید، می دانید که چهار سال اول فقط آغاز تحصیلات کالج شما است. جهت آمادگی برای ورود به رشته های پزشکی در آمریکای شمالی، هزینه های کالج و تحصیلات کارشناسی پیش روی شما است. و بالتبع بدهی های بالقوه در انتظار دانشجویان است. دپارتمان بورس تحصیلی ما لیستی از بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان علاقمند به حوزه پزشکی را آماده نموده است. کمک هزینه ای جهت پرداخت هزینه تحصیل کالج، از جمله مدرک لیسانس قبل از شروع دوره های تحصیلات تکمیلی و غیره را اینجا مشاهده فرمائید.

مطالعه بیشتر: شهریه دانشگاه های پزشکی ایتالیا و هزینه های زندگی در ایتالیا

مطالعه بیشتر: مقایسه هزینه های تحصیلات پزشکی و انتخاب دانشگاه های علوم پزشکی ایتالیا و چین

مشاهده بورسیه های تحصیلی پزشکی در ایالات متحده آمریکا


بورسیه های تحصیلی در رشته پرستاری

انتظار می رود که نرخ اشتغال برای پرستاران ثبت شده (RN) و پرستاران دارای لایسنس (LPN) رو به رشد و پایدار ادامه دارد. – به این معنی که بازار کار بزرگ و وسیعی برای دانشجویان فارغ التحصیل پرستاری وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از دپارتمان در حال توسعه پرستاری اپلای پدیا دیدن نمائید.

حوزه پرستاری با تقاضای بالا از سوی دانشجویان علاقمند، همچنین فرصت های بیشتری را برای کمک های مالی باز می کند. هم اکنون بسیاری از کالج ها و دانشگاه های علوم پزشکی، کمک هزینه تحصیلی و فاند تحصیلی را در این رشته آکادمیک، ارائه می دهند. ما لیستی از موقعیت های بورسیه تحصیلی برای پرستاران در این فهرست بورس تحصیلی را تهیه کرده ایم. تمام گزینه های موجود را بررسی کنید و برترین موقعیت را برگزینید. 

مشاهده موقعیت های بورسیه تحصیلی پرستاری در ایالات متحده آمریکا

بورسیه تحصیلی بر اساس رشته تحصیلی

بورسیه های تحصیلی روانشناسی در ایالات متحده آمریکا

صفات رفتاری افراد مختلف می تواند بسیار جذاب باشد. بنابراین جای تعجب نیست که علاقمندان رشته روانشناسی در حال افزایش اند. آیا شما نیز به تبدیل شدن به یک روانپزشک، روانشناس، مددکار اجتماعی و یا مشاور کسب و کار می اندیشید؟ اگر اینچنین است، رشته ی روانشناسی برای شما طراحی شده است. بنابراین، اگر شما قصد دارید زیگموند فروید، ژان پیاژه یا ایوان پاولوف بعدی باشید، دانشکده روانشناسی مکان بی نظیری برایتان خواهد بود.

برای روانپزشکان آینده و روانشناسان، هزینه کالج می تواند کمی نا امید کننده باشد. از سویی، برای بسیاری از دانشجویانی که به دنبال روانشناسی و مطالعات رفتاری هستند، ادامه تحصیل پس از مدرک لیسانس جزو ارکان است! – که این می تواند هزینه های تحصیل و هزینه های آموزشی را حتی بیشتر کند. با این حال، همه ساله صدها فرصت جهت به دست آوردن پول رایگان برای هزینه های دانشگاه در رشته روان شناسی وجود دارد. این لیستی از بورس تحصیلی برای رشته های روانشناسی به اندازه کافی موقعیت در اختیار شما قرار خواهد داد.

مشاهده بورسیه های تحصیلی روانشناسی در ایالات متحده آمریکا


بورسیه های تحصیلی در رشته حقوق در ایالت متحده آمریکا

در ایالات، رشته ی حقوق یکی از رشته های بسیار پرطرفدار (نظیر رشته پزشکی) و حتی در بعضی ایالت ها مثل کالیفرنیا، نویورک رشته آکادمیک لاکچری محسوب می شود. در ایالات متحده آمریکا، دانشجویان محصل در رشته حقوق، به عنوان دادستان، وکیل، وکیل دادگستری کل، سیاستمدار، قاضی و غیره فعالیت می کنند. تحصیل در رشته حقوق می تواند گران باشد. همه از عهده آن برنمی آیند. با این حال، خبر خوبی برای دانشجویان علاقمند به حقوق وجود دارد! بورسیه تحصیلی برای رشته های حقوقی می تواند به هزینه های کالج لا (law) کمک کند. موقعیت های بورسیه تحصیلی حتی می تواند نیاز به وام های دانشجویی را نیز کاهش دهد. سعی کنید که بورسیه های تحصیلی ارائه شده توسط انجمن بار آمریکا (American Bar Association) را مد نظر داشته باشید. زیرا جوایزی آکادمیک متعددی در آن وجود دارد. به هر حال شما می توانید موقعیت های بورسیه تحصیلی رشته های حقوق را در اینجا جستجو کنید.

مشاهده موقعیت های فاند و بورسیه تحصیلی رشته حقوق در ایالات متحده آمریکا


 

بورسیه های تحصیلی در رشته های علوم در ایالت متحده آمریکا

مطالعه علوم می تواند به شما در درک بهتر جهان پیرامون کمک کند. علم زیست شناسی، شیمی و یا فیزیک، می تواند چشمان ما را به اکتشافات جدید باز کند. با این حال، شما مجبور نیستید که انیشتین باشید تا پول آزاد برای تحصیل در دانشکده علوم دریافت کنید!

بورسیه های تحصیلی در رشته های علوم

دانشمند علوم آینده باشید

هنگام تماشای فیلم بیگ بنگ، آیا همه چیزهایی را که شلدون کوپر و لئونارد هوفستادرت می گویند را درک می کنید؟ اگر چنین باشد، شاید شما دانشمند علوم آینده باشید. همانند فیزیکدانان نظری و تجربی محبوب تلویزیونی که در تلویزیون نشان داده شده اند، دانشمندان حقیقی می توانند به همان اندازه زمینه های تحصیلشان متفاوت باشند. دانش آموزانی که قصد مطالعه زیست شناسی، شیمی، فیزیک، آناتومی یا علوم زیست محیطی را دارند می توانند زمینه های تحقیق، تدریس، آزمایشات و موارد دیگر را دنبال کنند.

تحصیل در رشته های علوم در ایالات متحده و هزینه های تحصیل

 یکی از چیزهایی که همه دانشجویان رشته های علمی مشترکا با آن مواجهند این است که، آنها باید هزینه کالج و دانشگاه را بپردازند. با این حال تعداد کالج های علوم، سازمان و انسیتوهای مختلف، مدارس و دانشگاه های خصوصی که بورسیه تحصیلی و تحقیقاتی در رشته های علوم ارائه می کنند، رو به افزایش است. شما برای پیدا کردن موقعیت کمک هزینه تحصیلی رشته های علوم، نیازی به میکروسکوپ ندارید. ما موقعیت های متعدد و گوناگون بورسیه تحصیلی برای رشته های علوم را در اینجا گردآوری کرده ایم؛ بنابراین جستجو و اپلای را به خود شما می سپاریم.

مشاهده موقعیت های بورسیه تحصیلی رشته های علوم در دانشگاه های آمریکا

این صفحه به روز رسانی می شود، جهت کسب اطلاعات بیشتر در فیسبوک با اپلای پدیا باشید.

انتقادهای سازنده خود را با ارسال نظر و کامنت بیان کنید.

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن