پرستاری

تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری

کسب دیدگاه های تاریخی و نظری و ارتقای مهارت های مدیریتی و رهبری در حوزه پرستاری و سلامت نیز از مهارت های برجسته دانشجویان دکتری پرستاری می باشد.

مهارت های اکتسابی در دکترای پرستاری

مقدمه

تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری  بر اساس کار حرفه ای و واقعی شکل گرفته است، بنابراین نیاز به برخی از مهارت های عملی و فعالیت های کلینیکی از واجبات فارغ التحصیلان پرستاری معتبر می باشد. همانگونه که در مقاله  مبانی شغلی و دانشگاهی در حوزه پرستاری  و مقاله حقوق و مزایای دریافتی حرفه های داغ پرستاری  عنوان شد؛ تمام پرستاران که در دنیای پیشرفته امروز کار می کنند باید مهارت کار با رایانه و برنامه های مختلف آن را کسب کنند. اما متخصصان بخش های اطلاعاتی در حوزه پرستاری ، این ادغام تکنولوژی حرفه ای را به سطح کاملا جدیدی می رسانند. با مطالعه  مسیر علمی – دانشگاهی در مقاطع دکترای پرستاری  عنوان شد؛ برنامه های دکترای تمرینی یا فلسفی پرستاری برای دانشجویانی که دارای اهداف حرفه ای بلند مدت هستند، مناسب باشد. چرا که بسیاری از مهارت های پیشرفته را در حین تحصیل را کسب می کنند. برای مثال می توان به برخی از مهارت های برجسته اکتسابی پرستاران در مقطع دکتری موارد ذیل را عنوان نمود.

مطالعه بیشتر:   گواهینامه ها و مدارک تحصیلی ی مورد نیاز هر یک از حرفه های پر طرفدار پرستاری

                    مسیرهای علمی-آکادمیک در پرستاری- مقطع کاردانی و لیسانس پرستاری

تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری و مهارت های تحقیقاتی

 تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری و مهارت های تحقیقاتی

داوطلبان دکترای فلسفی (.Ph.D) در پرستاری معمولا یک برنامه درسی تحقیقاتی مدون را می گذرانند که به آنها اجازه می دهد در برنامه های تحقیقاتی خود را طراحی کنند و مطالعات مورد علاقه خود را انجام دهند. اما دانشجویان دکترای تمرینی در پرستاریDNP نیز سهم عادلانه خود را از آموزش تحقیقاتی و پژوهشی، از جمله نحوه تجزیه و تحلیل داده ها، تفسیر و کاربرد مطالعات و پژوهش و  شیوه های بالینی را فرا می گیرند. هر دو نوع بر اخلاق و شیوه های تحقیقاتی تأکید ویژه و مستمر دارند که ایمنی و سلامت بیماران را ارتقا می دهد. تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری

آموزش بالینی پیشرفته در تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری

نامزدان DNP از طریق تمرینات، رزیدنسی ها، کار در آزمایشگاه ها و شبیه سازی ها، مراقبت های بالینی پیشرفته را آموزش می بینند. این مهارت ها طیف گسترده ای از مراقبت از بیمار، پیشگیری و ارزیابی بیماری را از طریق مراقبت های پس از درمان و درمان شامل می شود. دانشجویان ثبت نام شده در Ph.D. بیشترین تمرین عملی در آزمایشگاه ها و سایت های تحقیقاتی انجام می شود و بر پایه ی بهترین شیوه های تحقیق، قوانین تحقیق پزشکی و مقررات ایمنی تأکید دارد.

آموزش بالینی پیشرفته پرستاران

کسب دانش تخصصی در تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری

تحقیقات پرستاری تحصیلات بین المللی دکترای پرستاری

هر دو برنامه دکترا به دانشجویان اجازه می دهد تا در زمینه های خاص پزشکی و پرستاری تخصص داشته باشند. به طور خاص برنامه های DNP تمایل به ارائه تعدادی از تخصص ها، از جمله پرستاری، مامایی، مراقبت های ویژه پزشکی خانواده. Ph.D. در برنامه های نظیر تحقیقات پرستاری، نوآوری های مراقبت های بهداشتی، رهبری و آموزش پرستاری، تخصص داشته باشند.

 

کسب دیدگاه های تاریخی و نظری و ارتقای مهارت های مدیریتی و رهبری در حوزه پرستاری و سلامت نیز از دیگر مهارت های برجسته دانشجویان دکتری پرستاری می باشند.

در ادامه با مقاله مدارس آنلاین پرستاری با مجله اپلای همراه باشید.

امیدوارم این پست مفید بوده باشد. و خوشحال خواهیم شد که نظراتتان را در گروه فیس بوک اپلای پدیا بگذارید. و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

انتقاد، نظر و اشتراک گذاری فراموش نشه. 🙂

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن