تحصیلات بین المللی

دانشگاه های برتر در آلمان را بشناسید

به منظور کمک به دانشجویان، لیستی از بهترین دانشگاه های آلمان ایجاد کرده ایم.در ادامه با این لیست همراه اپلای پدیا باشید.

انتقادهای سازنده خود را با ارسال نظر و کامنت بیان کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

دانشگاه های برتر آلمان

در این پست به معرفی برترین دانشگاه های آلمان، سرزمین ایده ها می پردازیم. تحصیل در آلمان یکی از بهترین فرصت های تحصیل در خارج از کشور برای تحصیلات در سطح جهانی و فرصت های شغلی هیجان انگیز است. بسیاری از دانشجویان بین المللی می خواهند در آلمان و در دانشگاه های برتر آن تحصیل کنند. اما پیدا کردن بهترین کالج و دانشگاه در آلمان کمی دشوار است.

به منظور کمک به دانشجویان، لیستی از بهترین دانشگاه های آلمان ایجاد کرده ایم. این دانشگاه ها برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در موضوعات و رشته های مختلف آکادمیک ارائه میدهند. همچنین این دانشگاه ها فرصت های بورسیه تحصیلی و فاند تحصیلی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند.

مطالعه بیشتر: تحصیل رایگان در آلمان

مطالعه بیشتر: بورسیه های دولتی برای دانشجویان بین المللی

بهترین بهترین ها در سرزمین ایده ها (آلمان) !! – برترین دانشگاه های آلمان

دانشگاه فنی مونیخ (Technical University of Munich)

دانشگاه فنی مونیخ به عنوان بهترین دانشگاه آلمان، تحصیلات مداوم و فرصت های یادگیری مادام العمر را برای دانشجویان فراهم می کند. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. این دانشگاه دارای ۱۵ گروه آکادمیک است. که مدارج تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های علوم طبیعی ، علوم مهندسی ، علوم زندگی و پزشکی و علوم اجتماعی را ارئه می دهد. این دانشگاه نامی آلمانی، پیوندها و روابط محکمی با شرکت ها و موسسات علمی در سراسر جهان دارد.
رتبه بندی دانشگاه فنی مونیخ: رتبه چهارم در رتبه بندی دانشگاه های نوآورانه اروپا
شهریه دانشگاه فنی مونیخ: ۶۷٫۴۰ یورو
تماس با دفتر امور دارایی و پذیرش: +۴۹ (۸۹) ۲۸۹ ۲۲۲۴۵ یا studium @ tum

اکنون در دانشگاه فنی مونیخ درخواست کنید. – Apply Now

اپلیکیشن اپلای و نقش آن در پذیرش تحصیلی

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ (Ludwig Maximilian University of Munich)

دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ به عنوان یکی از مؤسسات برتر علمی و پژوهشی اروپا شناخته شده است. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. این دانشگاه دارای ۱۸ دانشکده با نظارت بخش ها و مؤسسات مختلف و ۱۳۰ کتابخانه غیرمتمرکز است. این دانشگاه مدارج تحصیلی لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا را در زمینه ها و حوزه های مختلف علمی – آکادمیک ارائه می دهد. این دانشگاه همه ساله تقریباً ۷۰۰۰ دانشجو بین المللی از ۱۲۵ کشور جهان را میزبانی می کند. همه ساله تقریباً ۱۵۰۰ استاد و دانشمند بازدید کننده در دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ تدریس،تحقیق و پژوهش می کنند.
رتبه بندی دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ: ۳۲ در رده بندی دانشگاه های جهانی
شهریه دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ: تقریبا بدون شهریه
تماس با دفتر امور مالی و پذیرش: +۴۹(۰)۸۹/۲۱۸۰-۰

اکنون در دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

دانشگاه هایدلبرگ (Heidelberg University)

دانشگاه هایدلبرگ (Heidelberg University) در سال ۱۳۸۶ میلادی تأسیس شده است. (۶۳۵ سال پیش)، و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. دانشگاه هایدلبرگ در آلمان، سالانه برنامه های تحصیلی در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در حدود ۱۰۰ رشته دانشگاهی ارائه می دهد. این دانشگاه دارای دوازده دانشکده و سه دانشگاه مهم است. شرکت در یک شبکه عظیم در سراسر جهان از همکاری های تحقیقاتی و آموزشی بخشی از افتخارات کوچک در این دانشگاه نامی در سرزمین ایده ها می باشد. همچنین در دانشگاه هایدلبرگ فرصت های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم است. این دانشگاه نامی، در بین سه دانشگاه برتر دانشگاه های آلمان در رتبه بندی بین المللی قرار دارد.

رتبه بندی دانشگاه هایدلبرگ: رتبه سوم آلمان و ۴۴مین رتبه جهان
شهریه دانشگاه هایدلبرگ: ۱۶۹٫۲۵ یورو
تماس با دفتر امور مالی و پذیرش: + ۴۹۶۲۲۱۵۶-۶۲۴۳ یا studium@uni-heidelberg.de

اکنون در دانشگاه هایدلبرگ درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

لیست برترین دانشگاه های آلمان

دانشگاه هومبولت برلین (Humboldt University of Berlin)

به عنوان چهارمین دانشگاه قدیمی در آلمان ، دانشگاه هومبولت برلین مدارج تحصیلی معتبر در مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف را ارائه می دهد. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. این مرکز دارای پانزده مرکز تحقیقاتی مشارکتی ، دوازده گروه آموزشی تحقیقاتی و پنج مرکز بین رشته ای است. این برنامه های متنوع آکادمیک و حرفه ای، طیف گسترده ای از فعالیت های خارج از کلاس درس را برای دانشجویان فراهم می کند. این برنامه های متنوع آکادمیک و حرفه ای عبارتند از: برای مثال از آموزش زبان عربی گرفته تا زبان اشاره و دوره های آموزشی زبان آلمانی برای دانشجویان بین المللی در سطوح مختلف.

رتبه بندی دانشگاه هومبولت برلین: ۷۴ در رده بندی دانشگاه های جهانی
شهریه دانشگاه هومبولت برلین: بدون شهریه
تماس با دفتر امور دارایی و پذیرش: +۴۹ ۳۰ ۲۰۹۳۷۰۳۳۳ یا international-depcase@hu-berlin.de

اکنون در دانشگاه هومبولت برلین درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

اپلیکیشن اپلای و نقش آن در پذیرش تحصیلی

موسسه فناوری کارلسوهه (Karlsruhe Institute of Technology)

انستیتوی فناوری کارلسوهه در آلمان به عنوان بخشی از یک برنامه تحقیقاتی و یک مفهوم صلاحیت ساخت یافته ، تحقیقات و آموزش تخصصی در مقطع دکترا را ارائه می دهد. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. انستیتوی فناوری کارلسوهه این امکان را برای دانشجویان آلمانی و بین المللی فراهم می کند که تحصیلات خود را بطور کامل به زبان انگلیسی انجام دهند. همچنین انستیتوی فناوری کارلسوهه فرصت های مختلف و متنوع کارآموزی و بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. همچنین طیف گسترده ای از گزینه های تحصیلی و پژوهشی با امکاناتی مانند مطالعات متقاطع و برنامه های مطالعه کار را ارائه می دهد. این دانشگاه دارای یازده دانشکده است که آموزش با کیفیت بالا را برای دانشجویان خود فراهم می کند.

رتبه بندی انستیتوی فناوری کارلسوهه در آلمان: رتبه ۹۳ در رتبه بندی جهانی
شهریه انستیتوی فناوری کارلسوهه در آلمان: ۱۵۰۰ یورو
تماس با دفتر امور مالی و پذیرش: +۴۹۷۲۱۶۰۸۰ یا student@intl.kit.edu

اکنون در انستیتوی فناوری کارلسوهه در آلمان درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

لیست برترین دانشگاه های آلمان

دانشگاه آزاد برلین (Free University of Berlin)

به عنوان قدیمی ترین دانشگاه در آلمان ، دانشگاه آزاد برلین دارای ۱۶ بخش و مؤسسه مرکزی است که بیش از ۱۵۰ برنامه را در طیف گسترده ای از موضوعات ارائه می دهد. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. دانشگاه آزاد برلین یکی از یازده دانشگاه نخبه و برجسته در آلمان است. دانشگاه آزاد برلین دارای ۴۹ کتابخانه تخصصی و هشت موسسه خدمات مرکزی است. دانشگاه آزاد برلین به طور مداوم در بین ده دانشگاه برتر آلمان قرار داشته است. این دانشگاه آموزش تخصصی را در یک رشته خاص با ماژول های دوره های عمومی مهارت های حرفه ای ترکیب می کند. و به دانشجویان خود ارائه می دهد. تا شهروندان جهانی پرورش دهد.

رتبه بندی دانشگاه آزاد برلین: ۱۰۴هُم در سطح جهان
شهریه دانشگاه آزاد برلین: بدون شهریه و رایگان
تماس با دفتر امور پذیرش: +۴۹۳۰۸۳۸۱ یا info-service@fu-berlin.de

اکنون در دانشگاه آزاد برلین در آلمان درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

دانشگاه آخن (RWTH Aachen University)

به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های آلمان ، دانشگاه RWTH آخن دوره های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه ها و رشته های مختلف ارائه می دهد. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. این دانشگاه دارای نه دانشکده است. که برنامه های کامل تحصیلی در زمینه علوم مهندسی ، علوم طبیعی ، علوم زمین ، تجارت و اقتصاد ، علوم انسانی و موضوعات پزشکی را ارائه می دهد. این دانشگاه چندین فرصت بورسیه تحصیلی در آلمان را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. این فرصت ها را برای تقویت حرفه ای و مهارت های شغلی دانشجویان فراهم شده است.
رتبه بندی دانشگاه آخن: نوزدهم در جهان در رشته مهندسی
شهریه دانشگاه آخن: ۲۴۰ یورو
تماس با دفتر امور مالی و پذیرش: +۴۹۲۴۱۸۰۱ یا vera.eckers@zhv.rwth-aachen.de

هم اکنون در دانشگاه آخن در آلمان درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

دانشگاه فنی برلین (technical University of Berlin)

دانشگاه فنی برلین فرصت های مختلف تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. این دانشگاه ۱۷ کتابخانه دارد که فرصت های گسترده ای را برای دانشجویان فراهم می کند. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. دانشگاه فنی برلین یکی از پرتحرک ترین دانشگاه ها در آلمان است. این دانشگاه دارای یکی از بالاترین نسبت دانشجویان بین المللی به دانشجویان محلی در آلمان است.

رتبه بندی دانشگاه فنی برلین: در کل ۱۶۴
شهریه دانشگاه فنی برلین: بدون شهریه
تماس با دفتر امور دارایی و پذیرش: +۴۹۳۰۳۱۴۰ یا diplomateadmissionions@r1a.tu-berlin.de

هم اکنون در دانشگاه فنی برلین در آلمان درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

دانشگاه توبیگن (University of Tübingen)

دانشگاه توبیگن طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی را به دانشجویان خود ارائه می دهد. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. این دانشگاه مربیگری فردی و گروهی را برای کمک به دانشجویان در تعیین و دستیابی به اهداف شغلی آنها فراهم می کند. این دانشگاه در حوزه تحقیقاتی اصلی با چگالی زیاد در پروژه های تحقیقاتی پیچیده همکاری می کند. همچنین ارتباطات بین لمللی دانشگاه توبیگن در آلمان شامل شبکه گسترده ای از دانشگاه های برتر و شرکت های پیشرو در صنعت را زیر چتر خود دارد.

رتبه بندی دانشگاه توبیگن: ۸۹ و ۴۸ در رشته هنر و علوم انسانی
شهریه دانشگاه توبیگن: ۳،۰۰۰ یورو
تماس با دفتر امور مالی و پذیرش: +۴۹۷۰۷۱۲۹۰ یا jan.battke@uni-tuebingen.de

هم اکنون در دانشگاه توبیگن در آلمان درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

دانشگاه فرایبورگ آلمان (University of Freiburg) – برترین دانشگاه های آلمان

دانشگاه فرایبورگ آلمان در سال ۱۴۵۷ تأسیس شده است. این دانشگاه رشته های علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی را ارائه می دهد. و در لیست برترین دانشگاه های آلمان قرار دارد. این دانشگاه دارای ۱۱ دانشکده است که دانشجویان خود را از سراسر آلمان و همچنین بیش از ۱۲۰ کشور دیگر جذب می کند. دانشگاه فرایبورگ دارای ۱۸ مرکز تحقیقاتی و سه پردیس بزرگ است. دانشگاه فرایبورگ همچنین فرصت های متنوع بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کند.

رتبه بندی دانشگاه فرایبورگ: ۷۶ ام در سراسر جهان و ۵ ام در سطح ملی در آلمان
شهریه دانشگاه فرایبورگ: بدون شهریه
تماس با دفتر امور مالی و پذیرش تحصیلی در دانشگاه فرایبورگ: +۴۹۷۶۱۲۰۳۰ یا international@service.uni-freiburg.de

هم اکنون در دانشگاه فرایبورگ در آلمان درخواست پذیرش تحصیلی بدهید. – Apply Now

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن