تحصیلات بین المللی

فلسفه اپلای پدیا در ارائه خدمات دانشجویی در تحصیلات بین المللی

ما مهارت هایی برای گفتن و ارائه داستان موفقیت گذشته شما داریم تا قادر باشید خود را به عنوان کاندیدای واجد شرایط و برجسته به دانشگاه یا کالج رویایی خود، معرفی کنید.

استراتژی هوشمند در اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور

فلسفه ی ما در ارائه خدمات دانشجویی اپلای پدیا در تحصیلات بین المللی، با این واقعیت ساده شروع می شود که؛ روند اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، فرآیندی جادویی نیست. دفاتر پذیرش دانشگاه های بین المللی “جعبه سیاه” هواپیما نیستند! که کارهای مرموز انجام دهند. اگرچه فرمولهای دقیق و ملاحظات خاص ممکن است برای هر دانشگاه یا کالج اختصاصی باشد. اما یک چیز مشترک بین همه دانشگاهها وجود دارد. و آن اینکه، درخواست شما توسط انسانها (آفیسرهای پذیرش) خوانده و ارزیابی می شود.

در اپلای پدیا فلسفه ما در حمایت و دستیاری دانشجویان و خانواده آنها، بر این اصل استوار است که،

We help students make informed choices about their study finance, how to apply for it, and manage it online.

کمک به دانشجویان در اخذ انتخاب های آگاهانه در مورد تحصیلات آکادمیک، و بتیع مواجهه با چالش هزینه های تحصیل، و اقدامات لازم در حل این چالش و مدیریت منابع مالی و هزینه های تحصیل؛ که کلیه فعالیت ها بصورت آنلاین و بر خط قابل انجام باشد.

در ابتدا ما بخوبی می دانیم بین آنچه مسئولان پذیرش دانشگاه های بین المللی می گویند و آنچه در واقع فکر می کنند اختلاف وجود دارد. اغلب موارد خاصی وجود دارد که آنها مجاز به گفتن نیستند. و همه از آنها آگاه نیستند. در حال حاضر دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در خارج از کشور و تحصیلات بین المللی می توانند در صفحه اصلی اپلای پدیا، خدمات انفرادی دانشجویی اپلای پدیا و بسته ها (پکیج) خدمات پشتیبانی مدت دار تحصیلات بین المللی اپلای پدیا را مشاهده کنند.

ارائه خدمات دانشجویی اپلای پدیا

استراتژی خاص در تدوین اپلیکیشن اپلای و پارامترهای آن

دوم ، مشاوران تحصیلی اپلای پدیا بسیار دقیق و جامع نگر هستند. ایشان اطمینان حاصل می کنند که اپلیکیشن اپلای شما از خطاهای املایی، دستور زبان و قواعد نگارشی عاری است. مسولین پذیرش کالج و دانشگاه های بین المللی، صدها یا حتی هزاران مقاله می خوانند، ایشان قادرند در مورد چیزهای کوچک مانند خطاهای املایی بسیار دقیق قضاوت کنند. و این نوع خطاها می توانند اپلیکیشن اپلای شما را از چرخه رقابت بیرون براند. دانشجویان بایست با تفاوت های بین انگلیسی آمریکایی ، کانادایی ، و بریتانیایی آشنا بوده و بتوانند در تنظیم مقاله ها و دیگر مطالب و مستندات اپلیکیشن اپلای آنها را بکار بندند. و در این مورد کارشناسان تحصیلات بین المللی در اپلای پدیا دستیار خوبی برای دانشجویان هستند. و از انواع خطاهایی که انگلیسی زبانان غیر بومی مرتکب می شوند، جلوگیری می کنند. به عنوان مثال ، دانش آموزان ایرانی اغلب در انتخاب موضوع مقاله ی مناسب برای کالج و استفاده صحیح از داستان گویی مشکل دارند. یا دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی تمایل دارند جملات را در زنجیره های طولانی بکشند. ما نه تنها این موارد را اصلاح می کنیم؛ بلکه به دانشجویان نیز آموزش می دهیم تا آنها بتوانند در دوره های دانشگاهی علی الخصوص نوشتن آکادمیک (Academic Writing) نیز موفق باشند.

توسعه ارتباطات بین المللی با استخدام یک مشاور تحصیلی

سوم، ما تجربه گرانبهای فارغ التحصیلان موفق دانشگاه های بین المللی را ارائه می دهیم.  ما مشاورانی را استخدام می کنیم که فارغ التحصیل و / یا در دفاتر پذیرش مؤسسات معتبر آکادمیک کار کرده اند. آنها با این روند آشنا هستند و می دانند که برای کسب پذیرش تحصیلی موفق چه کارهایی انجام می شود. در صورت لزوم و در مقاطع تحصیلی عالی، همچنین دانشجویان را به شبکه ای از مشاوران تحصیلات بین المللی ارتباط می دهیم.

مقرون به صرفه بودن خدمات دانشجویی اپلای پدیا

قبل از استفاده از خدمات دانشجویی اپلای پدیا و پرداخت یک دلار، یا یورو ، ما خدمات اساسی را ارائه می دهیم. دانشجویان این امکان را دارند که از طریق اسکایپ، یا واتساپ با کسب چهار امتیاز، تا ۲۰ دقیقه وقت مشاوره رایگان دریافت کنند. و از چند و چون هزینه ها و آپشن های پیش رو مطلع شوند.

کسب امتیاز و دریافت خدمت مشاوره رایگان در تحصیلات بین المللی

برای کسب چهار امتیاز کافیست در بازنشر یا ارسال نظر و کامنت در دو پست محبوب خود در مجله تحصیلات بین المللی اپلای پدیا اقدام نمائید.

خدمات انفرادی دانشجویی اپلای پدیا در مقابل بسته های خدمات دانشجویی 

دانش آموزان و دانشجویان علاقمند به تحصیل در خارج از کشور می توانند بسته خدمات دانشجویی را خریداری کنید، تا پشتیبانی مدت دار را تهیه نمایند. همچنین خدمات انفرادی دانشجویی مانند بررسی مقاله، اپلیکیشن اپلای و مشاوره “تحصیلات بین المللی کم دغدغه” نیز در دسترس است. بسته های خدمات دانشجویی در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه ها در دراز مدت می شوند. اما خرید خدمات انفرادی به کارشناسان و مشاوران تحصیلات بین المللی اپلای پدیا فرصتی می دهد تا به شما نشان دهند که کیفیت بسته های خدمات ما به چه میزان است.

همچنین هزینه بسیاری از خدمات ما دارای مقیاس کشویی می باشد. یعنی قیمتی که ما ارائه می کنیم به میزان کارهایی که باید انجام شود. همچنین به زمان لازم برای انجام آن کار، بستگی دارد. اگر مقاله شما فقط به تجدید نظر نیاز داشته باشد، چند دقیقه طول خواهد کشید. گاهی اوقات یک مقاله نیازی به توسعه ندارد و ما صادقانه آن را خواهیم گفت. ما معتقدیم که این مدل کسب و کار حداکثر سود را برای همه فراهم می کند و ارزش و اعتبار بیشتری نسبت به سایر رقبا برای ما به همراه دارد.

عدم تبعیض در دریافت خدمات دانشجویی اپلای پدیا

با وجود نام تجاری “ApplyPedia” و تمرکز ما روی معتبرترین برنامه های تحصیلی و دانشگاه ها و کالج های برتر جهان، ما هیچگونه تبعیضی برای دانشجویان مختلف قائل نمی شویم. اغلب دانشجویان ایرانی تصور می کنند که تمامی دانشگاه های بین المللی در روند بررسی اپلیکیشن اپلای دانشجویان ایرانی تبعیض و محرومیت قائل می شوند. این مسئله در ادامه در دو مقطع Undergrad و Postgrad (تحصیل در مقطع کارشناسی و کالج ) و (تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی) در دانشگاه های بین المللی به این مسئله می پردازیم.

تحصیلات پایه (Foundation) یا مقطع کارشناسی ۴ ساله، یا کالج ۲ ساله (Undergraduate Study)

برای مثال، اپلای در (درخواست پذیرش تحصیلی از) دانشگاه ها و کالج ها در مقطع کارشناسی (Undergraduate)، سیاست ها و رویکردهای گوناگون وجود دارند. دانشگاه هایی هستند که شرایط مالی دانشجویان را در پذیرش تحصیلی لحاظ می کنند. دانشگاه هایی هستند که شرایط مالی را در روند پذیرش تحصیلی لحاظ نمی کنند. که اصطلاحا به آنها نید بلایند (Need Blind) گفته می شود.

تحصیلات تکمیلی و حرفه ای (Postgraduate Study)

تبعیضات موجود در کسب ویزای تحصیلی و روادید دانشجویی نیز برای بسیاری از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی (بویژه برای تحصیل در کشور ایالات متحده آمریکا) چالش برانگیز است. ما سعی میکنیم در روند آماده سازی اپلیکیشن اپلای جهت صدور ویزای دانشجویی، دستیاران مناسبی برای دانشجویان ایرانی تامین نمائیم، تا با کمترین چالش بتوانند به تحصیلات عالی خود در خارج از کشور برسند.

دریافت خدمات دانشجویی اپلای پدیا

ترسیم مسیر توسعه مهارت های رقابت پذیری دانشجویان

در راستای دریافت خدمات دانشجویی اپلای پدیا، وقتی با یک متخصص پذیرش تحصیلی کالج ارتباط برقرار می کنید، پیشینه تحصیلی و حرفه ای شما بررسی شده و آپشن ها و انتخاب های متعدد تحصیلات بین المللی متناسب، در اختیار شما قرار می گیرد. مشاوران و مربیان تحصیلات بین المللی، دانشجویان را در درک آنچه دانشکده ها، کالج ها و حتی مدارس تحصیلات تکمیلی به دنبال آن هستند راهنمایی و دستیاری می دهند. ما مهارت هایی برای گفتن و ارائه داستان موفقیت گذشته شما داریم تا قادر باشید خود را به عنوان کاندیدای واجد شرایط و برجسته به دانشگاه یا کالج رویایی خود، معرفی کنید. تا به طور چشمگیری شانس موفقیت در اخذ پذیرش تحصیلی شما، ارتقا یابد. حتی بتوانید جوایز آکادمیک بین المللی نظیر بورسیه های تحصیلی شایسته محور یا فاندها و اسکالرشیپ های تحصیلی رقابتی و غیره را نیز تصاحب نمائید.

هدفگذاری تحصیلات بین المللی برای دانشجویان و خانواده آنها

در روند تحصیلات بین المللی، و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های بین المللی، ما به دانشجویان و خانواده های ایشان کمک می کنیم تا هوشمندانه و آگاهانه موقعیت ها و آپشن های موجود را بررسی کنند؛ خوشبختانه تحصیلات بین المللی در انواع مختلف برای دانشجویان موجود است. از تحصیل رایگان با بورسیه تحصیلی کالج تا تحصیلات نیمه بهای آنلاین و غیره. بعد از بررسی فرصت ها، ما سعی داریم با ارائه تصویر بزرگ (Big Picture) از آینده حرفه ای و آکادمیک، به دانشجو کمک کنیم تا تصمیمی آگاهانه و منطقی برای نیل به هدفی مشخص، اتخاذ کند. در حقیقت مشاوران تحصیلات بین المللی مسیر دستیابی به موفقیت هر چه بیشتر در رسیدن به هدف مشخص شده را طراحی می کنند. این شخص دانشجوست که باید آن مسیر را بصورت مصمم بپیماید. به هر حال دستاوردهای پیمودن آن مسیر مشخص، باید انگیزه لازم برای تلاش و پشتکار لازم را در شخصیت دانشجو تقویت و بازیادآوری کند.

در حال حاضر شما می توانید با کسب چهار امتیاز، تا ۲۰ دقیقه وقت مشاوره رایگان دریافت کنند. تا ببینید خدمات و بسته های خدمات دانشجویی اپلای پدیا چگونه می توانند به شما کمک کنند. این فرصتی برای شماست که در مورد خدمات مشاوره کالج ما سؤال کنید و چگونه می توانیم به بهترین نحو به شما در موفقیت در فرآیند پذیرش تحصیلی از دانشکده یا کالج دلخواه،کمک کنیم.

مهارت های تحصیلی و دانشجویی پارامتر تاثیر گذار در موفقیت در تحصیلات بین المللی

همانگونه که در مطالب و پست های پیشین تشریح شد، تحصیلات بین المللی موفق با ارائه اپلیکیشن اپلای قدرتمند و درخور شروع می شود. و ارائه اپلیکیشن اپلای قدرتمند نیز مرهون قابلیت ها، استعدادها همراه با مهارت های دانشجویی می باشد. چرا که اپلیکیشن اپلای منعکس کننده خود واقعی دانشجو و ابراز تمایلات و علاقه وافر وی به دانشگاه هدف و رشته انتخابی است.

مهارت های تحصیلی یا مهارت های دانشجویی

با فرض این که دانشجویان قابلیت ها و استعدادهای یکسانی دارند؛ بدینسان، تنها این مهارت های دانشجویان است که ایشان را متمایز و جلوه گر (Outstanding) می کند. هر چند مهارت ها تحصیلی و حرفه ای رفته رفته در حال تغییر و دگرگونی اند، اما برخی مهارتهای تحصیلی جزو پیش فرض های اولیه در تحصیلات بین المللی می باشد.

مهارت های تحصیلی و دانشجویی نظیر: مهارت های زبانی (زبان انگلیسی)، مهارت های کلامی، مهارت نوشتن آکادمیک، مهارت یادگیری آنلاین و فعالیت در محیط مجازی پلتفورم های آموزش آنلاین.

 همچنین مهارتهای شخصی و حرفه ای، که این مهارت ها در انواع مهارت های سخت و مهارت های نرم در آموزشگاه اپلای پدیا در قسمت وبلاگ بیان شده است. مهارت های دانشجویان علی الخصوص در اخذ اسکالرشیپ ها و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های بین المللی وجه تمایز دانشجویان برنده با دیگر دانشجویان است.

مهارت آموزشی آنلاین در آموزشگاه آنلاین اپلای پدیا

در آموزشگاه اپلای پدیا ما برترین دوره های آموزش آنلاین جهت مهارت آموزی را به دانشجویان ایرانی ارائه می دهیم. از توسعه مهارت های  زبان انگلیسی تا توسعه مهارت های شغلی. ما همچنین دانشجویان و پژوهشگران جوان را نیز تشویق می کنیم که آموخته ها و تجربه یادگیری و مهارت آموزی آنلاین خود را بصورت آنلاین و در قالب دوره های آموزشی مدون به اشتراک بگذارند. و تجربه ای متفاوت از مربی گری تحصیلی و تدریس داشته باشند. (طرح در حال اجرا)

بعد از پر کردن فرم ذیل، می توانید انتظار داشته باشید که در اسرع وقت از ما بشنوید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن