تحصیلات تکمیلیتحصیلات پزشکیفاند و بورسیه های تحصیلی

برترین بورسیه های تحصیلی سوئیس برای دانشجویان بین المللی

در این نوشته به معرفی انواع موقعیت های معروف و مشهور بورسیه تحصیلی در دانشگاه های سوئیس می پردازیم. با مطالعه این مقاله تحصیلات بین المللی کم دغدغه ای را برای خود رقم بزنید.

Table of Contents

بهترین بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در سوئیس

برخی از برترین اسکالرشیپ ها و بورسیه های تحصیلی سوئیس که سالانه تکرار می شود؛ و برای دانشجویان بین المللی باز است، را در این مقاله معرفی می کنیم. بسیاری از دانشجویان بین المللی می خواهند در سوئیس تحصیل کنند. اما نگرانی های مالی و هزینه های تحصیل در سوئیس، این مهم را دشوار می کند. با این لیست از “بهترین بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در سوئیس” که به شما کمک می کنند هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی خود در سوئیس را پرداخت کنید؛ رویای خود را برای تحصیل در سوئیس تحقق بخشید.

موقعیتها و فرصت های بیشتر: اسکالرشیپ های دولتی مخصوص دانشجویان بین المللی و دانشجویان ایرانی

برترین اسکالرشیپ ها و بورسیه های تحصیلی سوئیس

مقاطع تحصیلی واجد شرایط اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی در سوئیس

بسیاری از بورسیه های تحصیلی در سوئیس برای دستیابی به یک هدف آموزشی تدارک دیده شده اند. در لیست ما ، بورسیه های تحصیلی برای دانشجویانی که می خواهند در مقطع کارشناسی ارشد اپلای کنند. و همچنین دانشجویان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که قصد دارند در مقطع دکترای تخصصی در سوئیس اپلای کنند. این لیست متشکل از اکثریت دانشگاه ها یا موسسات تحقیقاتی در سوئیس است. رنج پوشش مالی این بورسیه های تحصیلی، اعطای جایزه از ۱۶۰۰ تا ۳۵۰۰۰ فرانک سوئیس است. که اغلب شامل هزینه شهریه دانشگاه در سوئیس به همراه سایر کمک هزینه های تحصیلی نظیر کمک هزینه زندگی دانشجویی در سوئیس. بنابراین پیش بروید، این لیست را کامل بررسی کنید. و بهترین بورسیه تحصیلی در سوئیس متناسب با قابلیت ها و پتانسیل های خود را انتخاب کنید. موفق باشید! اپلای پدیا

بورسیه دولتی سوئیس – اسکالرشیپ تعالی دولت سوئیس برای پژوهشگران و هنرمندان خارجی ، ۲۰۲۰

همه ساله، علاقمندان تحصیل در سوئیس از فرصت بورسیه تحصیلی دولت سوئیس برای تحصیل در سوئیس برخوردار خواهند بود. در سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ نیز بورسیه تحصیلی تعالی دولت سوئیس از هنرمندان، محققان و دانشجویان خارجی حمایت می کند. بورسیه تحصیلی دولتی در سوئیس بنام اکسلنس یا تعالی، توسط بودجه دولت سوئیس برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی – کارشناسی ارشد یا دکتری، باز است. اعطای بورسیه تحصیلی براساس برتری علمی و پژوهشی دانشجو خواهد بود.

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی دولت سوئیس – اسکالرشیپ تعالی (Swiss Government Excellence ScholarshipsSwiss Government Excellence Scholarships)

تنوع بورسیه تحصیلی تعالی سوئیس

۱- بورسیه تحصیلی یا اسکالرشیپ تعالی سوئیس برای محصلان تحصیلات تکمیلی در هر رشته (که دارای مدرک فوق لیسانس حداقل) هستند؛ و قصد دارند به سوئیس بیایند برای تحقیق و یا مطالعات بیشتر در مقطع دکتری یا فوق دکتری می توانند در دسترس باشد.

۲- بورسیه های پژوهشی برای تحقیق و پژوهش در تمام دانشگاه های کانتون سوئیس (Swiss cantonal universities)، دانشگاه های علوم کاربردی سوئیس و دو انستیتوی فناوری فدرال اعطا می شود. لازم به ذکر است که تنها اپلیکیشن اپلای نامزدهای معرفی شده توسط یک مربی آکادمی یا اساتید دانشگاهی در یکی از این مؤسسات آموزش عالی، بررسی خواهند شد.

۳- بورسیه های هنری برای دانشجویان هنر که مایل به ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد در سوئیس هستند ، باز است.

بورسیه های تحصیلی هنر برای تحصیل در هر هنرستان سوئیس و یا دانشگاه هنر تعلق می گیرد. این بورسیه فقط به تعداد محدودی از کشورها در اختیار دانشجویان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، وبسایت فدرال بورسیه تحصیلی تعالی سوئیس را ببینید.

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی دولت سوئیس – اسکالرشیپ تعالی

تصویر فوق تقویم اپلای و تاریخ های مهم جهت درخواست پذیرش در بورسیه تحصیلی تعالی دولت سوئیس را نمایش می دهد.

بورسیه تحصیلی بین المللی در دانشگاه علمی کاربردی لوسرن در سوئیس ، سال ۲۰۲۰

دانشگاه علوم و هنرهای کاربردی لوسرن (Lucerne University) هم اکنون بورسیه تحصیلی بین المللی دانشگاهی برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ اعطا می کند. دانشجویان برای تحصیل در تمامی رشته ها و دروس کارشناسی ارشد در این دانشگاه آزاد اند. بورسیه های تحصیلی هزینه تحصیل و هزینه های اقامت (محل اقامت دانشجویان دانشگاه) را برای مدت دوره کارشناسی ارشد پوشش می دهد.

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی لوسرن (Lucerne University) در سوئی

ارائه شده توسط: دانشگاه علوم کاربردی و هنر لوسرن
مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد
میزان جایزه: هزینه تحصیل و هزینه های اقامت
مهلت اپلای: ۱ می ۲۰۲۰
اکنون در بورسیه تحصیلی بین المللی سوئیس اپلای کنید

فرآیند اپلای و پارامترهای اپلیکیشن اپلای در بورسیه تحصیلی بین المللی سوئیس

همراه با اپلیکیشن اپلای در بورسیه تحصیلی، دانشجو باید مدارک ذیل را نیز به دبیرخانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه (کارشناسی ارشد) ارسال کند.

بورسیه تحصیلی و اسکالرشیپ آلفرد ورنر برای مقطع کارشناسی ارشد در سوئیس ، ۲۰۲۰-۲۰۲۲

همه ساله بنیاد SCS هشت تا ده موقعیت بورسیه تحصیلی را برای تحصیل در برنامه های کارشناسی ارشد اختصاص می دهد. برنامه این بنیاد همچنین برای سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ باز است. این برنامه بورسیه تحصیلی تنها، دانشجویان موفق که جزو ۱۰٪ دانشجویان تاپ و برتر دوره کارشناسی خود بوده اند، هدف قرار می دهد. همچنین دانشجویان باید پذیرش تحصیلی دوره کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های سوئیس یا انستیتوی فناوری فدرال را با موفقیت کسب کنند. در حقیقت اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع تحصیلات تکمیلی پیشنیاز در نظر گرفته شدن دانشجو در این برنامه بورسیه تحصیلی می باشد. این کمک هزینه شامل ۲۵۰۰۰ فرانک CHF به عنوان کمک در هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۲ ساله و تنها یکبار ارائه می شود.

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی و اسکالرشیپ آلفرد ورنر در سوئیس

برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

بورسیه های تحصیلی تابستانی مدرسه پلی تکنیک لوزان سوئیس École Polytechnique fédérale de Lausanne (EPFL) برای دانشجویان بین المللی، سوئیس

دانشکده علوم کامپیوتر و ارتباطات مدرسه پلی تکنیک لوزان سوئیس École Polytechnique fédérale de Lausanne از دانشجویان بین المللی دعوت می کند تا در برنامه های تابستانی این دانشگاه شرکت کنند. این برنامه برای دانشجویان درخشان و مستعد بین المللی برای یادگیری مهارت های جدید و به دست آوردن تجربه دستی در زمینه کسب و کار، باز است. دانشجویان پذیرفته شده کمک هزینه زندگی ۱۶۰۰فرانک سوئیس CHF در ماه را دریافت می کنند.

بورسیه تحصیلی تابستانی مدرسه پلی تکنیک لوزان سوئیس

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی تابستانی مدرسه پلی تکنیک لوزان سوئیس

اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی در سوئیس

۴۵۰ بورسیه دکتری UNIL در علوم زندگی برای دانشجویان بین المللی در سوئیس ، ۲۰۲۰

دانشکده زیست شناسی و دانشگاه علوم پزشکی لوزان اکنون درخواست دانشجویان دکتری تخصصی را با اعطای بورسیه می پذیرد. این برنامه بورسیه تحصیلی رنج گسترده ای از زمینه های مختلف علمی – تحقیقاتی را در محیط برجسته علمی آکادمیک دانشگاه لوزان ارائه می دهد. از جمله : آنژیولوژی ، بیوشیمی ، بیوانفورماتیک ، قلب و عروق ، رزونانس مغناطیسی قلبی عروقی ، مرکز ژنتیک یکپارچه ، علوم اعصاب بالینی ، زیست شناسی محاسباتی ، بوم شناسی و تکامل ، میکروبیولوژی بنیادی ، علوم اعصاب بنیادی ، انکولوژی بنیادی ، ژنتیک شناسی ، مامایی و ژنتیک ، خون شناسی ، عفونت مرکز لودویگ برای تحقیقات سرطان ، ژنتیک پزشکی ، میکروبیولوژی ، نوروایمونولوژی ، مغز و اعصاب ، انکولوژی ، فارماکولوژی و سم شناسی ، فیزیولوژی ، زیست شناسی مولکولی گیاه ، پنومولوژی ، روانپزشکی ، عصب روانشناسی ، بهداشت عمومی ، رادیولوژی تشخیصی و رادیولوژی ، روماتولوژی ، ارولوژی

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی دکتری UNIL

فرصت های بورسیه تحصیلی در دانشگاه سنت گالن (St.Gallen)

دانشگاه سنت گالن (St.Gallen) در سوئیس اکنون فرصتی را برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده است تا با بورسیه های تحصیلی هزینه های خود را پوشش دهند. دانشگاه این کمکهای مالی را به آن دسته از داوطلبان نخبه که در دوره کارشناسی ارشد و دوره دکترا برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ اپلای می کنند ، ارائه می دهد.

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی دانشگاه سنت گالن (St.Gallen)

بورسیه های تحصیلی دانشکده تحصیلات تکمیلی (G3S) رشته های علوم اجتماعی -

بورسیه های تحصیلی دانشکده تحصیلات تکمیلی (G3S) رشته های علوم اجتماعی –

دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم اجتماعی (G3S) در دانشگاه بازل سوئیس، چهارچوب کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی در وزارت علوم اجتماعی سوئیس را فراهم می کند. این بورسیه تحصیلی از دانشجویان بین المللی حمایت می کند. هر دانشجوی برنده مبلغ کمک هزینه تحصیلی تا ۱۵۰۰۰ فرانک سوئیس CHF دریافت می کند.

معرفی اجمالی بورسیه تحصیلی دانشکده تحصیلات تکمیلی (G3S)

Start-Up Scholarships of the Graduate School of Social Sciences – G3S

بورسیه های تحصیلی برای پژوهشگران جوان (دکترا و فوق دکترا) در دانشگاه فرایبورگ سوئیس ، ۲۰۲۰

بورسیه های دانشگاه فرایبورگ سوئیس، پژوهشگران جوان، دانشجویان دکتری و فوق دکترا را حمایت می کند. جهت شرکت در برنامه بورسیه دانشگاه فرایبورگ سوئیس، متقاضی باید حداقل ۲ ترم را در یک دانشگاه خارجی سابقه تحقیق داشته باشند . کمک مالی برای کاندیداهای دکترا ۱۹۰۰ CHF در ماه و مبلغ ۲۷۰۰ CHF در ماه برای فوق دکتر است.

معرفی اجمالی بورسیه های دانشگاه فرایبورگ سوئیس

لینک مقابل  اطلاعات و آگاهی در مورد رشته ها و حوزه های تحقیقاتی در دانشگاه فریبرگ سوئیس،  را فراهم می کند.

برنامه بورسیه تحصیلی مقطع دکتری بین المللی FMI در سوئیس ، ۲۰۱۹

مؤسسه فردریش میشر در حال دعوت از دانشجویان بین المللی جهت مشارکت در برنامه های دکتری بین المللی در زمینه علوم پزشکی و علوم زندگی است. این برنامه بورسیه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی برای تحقیقات اساسی در زمینه زیست شناسی و علوم زندگی در ترکیب با رشته های پزشکی را پیشکش دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاهی می کند. چنانچه در صدد اخذ بورسیه پزشکی معروف و قابل اطمینان هستید نمی توانید این برنامه بورسیه را در سوئیس نادیده بگیرید.

معرفی اجمالی بورسیه های موسسه FMI در سوئیس

بورسیه های پژوهشگاه استخوان شناسی برای محققان جوان در سوئیس ، ۲۰۲۰

برنامه های کاربردی پژوهشی با بورسیه های پژوهش استخوان شناسی برای محققان جوان بین المللی باز است؛ تا حرفه خود را در زمینه ترمیم بافت های اٌرال (oral tissue) توسعه دهند. متقاضیان باید به زبان انگلیسی مهارت داشته باشند. میزان این اسکالرشیپ تخصصی در سوئیس ۳۵۰۰۰ فرانک سوئیس برای هر محقق به مدت دوازده ماه است.

معرفی اجمالی بورسیه های پژوهشگاه استخوان شناسی در سوئیس

 • ارائه شده توسط: بنیاد پوکی استخوان سوئیس
 • مقطع تحصیلی: پیگیری یک برنامه تحقیقاتی یک ساله است
 • میزان جایزه: ۳۵۰۰۰ فرانک سوئیس
 • مهلت اپلای: ۱ دسامبر
 • اکنون در بورسیه های پژوهشگاه استخوان شناسی سوئیس اپلای کنید.
 • تقویم اپلای در بورسیه های پژوهشگاه استخوان شناسی در سوئیس

 • Opening submission system for 2020 Scholarship applications: 15 February 2020
  Deadline for 2020 Scholarship applications: 15 May 2020
  Notification for 2020 Scholarship applications: 15 July 2020

Opening submission system for 2021 Scholarship applications: 1 September 2020
Deadline for 2021 Scholarship applications: 1 December 2020
Notification for 2020 Scholarship applications: 15 February 2021

۱۰ دانشگاه برتر سوئیس

RankingUniversity NameTuition fee
۱ETH Zürich۱,۲۲۹ CHF, International tuition 1,229 CHF
۲Swiss Federal Institute of Technology Lausanne۱,۲۶۶ CHF, International tuition 1,266 CHF
۳University of Zurich۷۲۰ CHF, International tuition 1,220 CHF
۴University of Baselpublic higher education institution in Switzerland. 1,714 USD/year. 1,714 USD/year
۵University of Bern۱,۳۱۰ CHF
۶University of Geneva۱,۰۰۰ CHF
۷University of LausanneVaries
۸Università Della Svizzera ItalianaCHF 2’۰۰۰
۹University of FribourgVaries
۱۰University of St. GallenDomestic tuition 1,226 CHF, International tuition 3,126 CHF

امیدوارم پست معرفی برترین بورسیه های تحصیلی سوئیس و اسکالرشیپ های این کشور، مفید بوده باشد. و خوشحال خواهیم شد که نظراتتان را در فیس بوک اپلای پدیا یا لینکت این اپلای پدیا، مطرح نموده؛ و مقالات ما را به اشتراک بگذارید.

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Aa
2 سال قبل

سلام مشکل مالی دارم میشه کمکم کنید لطفا مادر عمل آپاندیس شده آپاندیسش ترکیده چشاش آب سیاه داره پدرم ۶۱.۶۲سالشه نمیتونه کار کنه دیسک کمر داره یه داداشی دارم اعصاب روان داره خودمم چشام ضعیفن هرجا هرسامانه خیریه دارم درخواست میدم هیچکس به دادمون نمیرسه لطفا کمکمون کنید یا شماره میدن تماس بگیریم میگن مال فلان استانیم این شماره کارت منه ۶۰۳۷۷۰۱۵۳۲۱۴۶۷۲۴ خودمم دانشجو هستم رشته آموزش ابتدای ترم دوم کارشناسی شهریها خیلی رفته بالا این ترمم دو میلیون شصت هستش لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم آیا میتونم ادامه بدم یا نه

دکمه بازگشت به بالا
1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x