مهندسی برق و الکترونیک

چشم انداز شغلی در تحصیلات بین المللی مهندسی برق

علاوه بر کار گروهی، مهندسان برق می توانند در کار آزمایشگاهی و مطالعات میدانی نیز شرکت کنند.

حقوق و دستمزد مهندس برق و چشم انداز شغلی

اکثر حرفه ها و مشاغل در مهندسی برق نیاز به حداقل یک مدرک لیسانس دارند. در این بین دانشجویانی که تجربه تحصیلات بین المللی در زمینه مهندسی برق را دارا هستند از شانس و اقبال بیشتری در بازار کار برخوردار هستند. درجه های مهندسی برق در سطح دستیاری نیز در دسترس است. اکثریت قریب به اتفاق حوزه ها در تحصیلات مهندسی برق به شدت بر ریاضیات و علوم تمرکز می کنند. در تحصیلات بین المللی دانشجویان می توانند تخصص های مختلف مهندسی برق مانند پروژه های الکترونیک کوچک یا شبکه های برق در مقیاس بزرگ را انتخاب کنند. در ایالات، اکثر کارفرمایان نیاز دارند که مهندسان برق ابتدایی، حداقل دارای مدرک لیسانس مهندسی برق از یک دانشگاه معتبر توسط هیئت اعتباربخشی مهندسی و فناوری (ABET) باشند. کارآموزی دوره کارشناسی معمولا شامل طراحی سیستم های دیجیتال، نظریه مدار الکتریکی و معادلات دیفرانسیل است که می تواند تجربیات ارزشمندی از بازار کار را در اختیار دانش آموختگان مهندسی برق قرار دهد و معمولا مورد توجه کارفرمایان قرار می گیرد.

آمار و ارقام حقوق و دستمزد در زمینه مهندسی برق و تحصیلات بین المللی

Electrical Engineering Career، مهندسی برق

مهندسین برق که تجربه تحصیلات بین الملل را دارند، برای کار تخصصی خود، دستمزد خوبی دریافت می کنند. اداره آمار کارگری گزارش می دهد که دستمزد سالانه برای مهندسین برق در سال ۲۰۱۴ ۹۱،۴۱۰ نود و یک هزار و چهارصد دلار بوده است. این در حالی است که مهندسانی که در تحصیلات بین المللی در زمینه صنایع مرتبط با استخراج نفت و گاز یا ارتباطات بی سیم فعالیت می کنند، دستمزد بسیار بالاتری را به دست می آورند. ۱۰ درصد از کل مهندسان برق در ایالات، می توانند بیش از ۱۴۳۰۰۰ یکصد و چهل و سه دلار درآمد در سال کسب کنند و حداقل حقوق برای آن عده از مهندسان برق که در ۱۰ درصد پایینی قرار می گیرند سالانه ​​۶۰۰۰۰ شصت هزار دلار گزارش شده است. بالاترین درآمد یک مهندس برق در کالیفرنیا، آلاسکا، ماساچوست، ایالت کلمبیا و ایالت واشنگتن می باشد.

رشد و پیشرفت حرفه ای مورد انتظار در تحصیلات بین المللی مهندسی برق

انتظار می رود که شغل های مرتبط با مهندسی برق در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۲ با سرعت کمتر از میانگین، رشد کنند. بنابراین انتخاب درجه و تخصص متناسب در مهندسی برق برای دانشجویان بسیار مهم و حیاتی است. مهندسان برق که با روند صنعتی شدن، به روز می شوند، مزایایی رقابتی یالایی در کسب جایگاه های بالای اجتماعی- رفاهی خواهند داشت. مهندسی برق در حال تغییر جهت به سمت طراحی سیستم های کامپیوتری به دور از تولید سنتی است. مهندسان برق کار می کنند تا الکترونیک قدرتمند را که در تکنولوژی های رایانه، تلفن همراه و  GPS استفاده می کند را به صحنه نمایش دربیاورند.

Electrical Engineering Career، مهندسی برق

نوآوری فزاینده و مداوم مهندسی برق در تحصیلات بین المللی غیر قابل انکار است. این مهم به ویژه در ۱۰ ایالت زیر، که بیشترین رشد در زمینه مهندسی برق در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۲ را تجربه می کنند، مورد نیاز ویژه است.

  1. کلرادو (۲۶٪)،
  2. داکوتای شمالی (۲۴٪)،
  3. مونتانا (۲۱٪)،
  4. تگزاس (۲۱٪)،
  5. جورجیا (۲۰٪)،
  6. یوتا (۱۹٪)،
  7. کنتاکی (۱۸٪)،
  8. اورگان (۱۷٪)،
  9. رود آیلند (۱۶٪)،
  10. لوئیزونا (۱۶٪)

انتقادهای سازنده خود با ارسال نظر و کامنت بیان کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن