تحصیلات بین المللی

برنامه هدفمند اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی در سال نو

ApplyPedia, happy new year

 

 

مقدمه

مژده ای جان؛ که بهار آمده است…

همیشه با نو شدن هر چیزی، تغییرات از بهترین حالت آن می تواند اتفاق بیافتد. نو شدن و تجدد زمان و در تاریخ زندگی انسان، می تواند اعلامیه ای باشد.

اعلامیه ای برای شروعی جدید،

نویدی باشد برای مشخص کردن هدف، و تعریف انگیزه ای قوی در نیل به آن هدف.

فرصتی باشد برای بررسی و بازنگری در راه ها و مسیرهای موجود در رسیدن به ان هدف.

در ادامه ما به یک سیر تاریخی و گذار از مجموعه فعالیت های اپلای پدیا در سالی که گذشت می پردازیم. و در پایان نوید موفقیت در برنده شدن جایزه ای درخور را به همراهان خود می دهیم.

شروع فعالیت آنلاین اپلای پدیا

انجمن اپلای پدیا در فاز نخست، کار خود را با معرفی چند موقعیت ویژه و برتر در زمینه مهاجرت تحصیلی آغاز کرد. همچنین آشنایی با جنبه های بین المللی رشته آکادمیک و مشاغل مرتبط با آن نیز اهمیت ویژه دارد. بدین منظور، مطالبی در هر دو حوزه ی تحصیلات پزشکی و تحصیلات مهندسی، ارائه شده است.

معرفی دو پتانسیل برجسته در حوزه تحصیل پزشکی

 تحصیلات پزشکی هم در ایالات و هم در ایران بسیار رقابتی و به صورت آزاد، بسیار پر هزینه است. اما راه حل چیست؟ بسیاری از دانشجویان راه حل های جایگزین را برمی گزینند. دو جایگزین برتر که توسط انجمن اپلای پدیا ابتدا معرفی شده است کدام است؟

  • تحصیلات پزشکی در ایتالیا
  • تحصیل پزشکی در چین

شما می توانید از دلیل و روند این دو انتخاب، در مقاله ی انتخاب دانشگاه های علوم پزشکی ایتالیا در تحصیلات پزشکی حرفه ای در سطح اروپا مطالعه نمائید.

پزشکی در ایتالیا و پزشکی در چین

دو پتانسیل برجسته در زمینه تحصیلات پزشکی برای دانشجویان ایرانی

دلیل انتخاب تحصیل پزشکی در چین چه بود؟ بیشتر به خاطر ارائه فاند و بورسیه تحصیلی پزشکی در اغلب دانشگاه های پزشکی این کشور بود.  لیستی از ۱۸ دانشگاه برتر پزشکی در چین را در مقاله ۱۸ دانشگاه علوم پزشکی چینی که بورسیه تحصیلی پزشکی ارائه می کنند. مطالعه نمائید. همچنین اگر در صدد کسب امتیاز بالا در آزمون آیمت هستید. و می خواهید تحصیلات پزشکی ازنوع اروپایی را تجربه نمائید. مطالعه ی دقیق مقاله “صفر تا صد پذیرش تحصیلی از دانشگاه های پزشکی ایتالیا” شدیدا توصیه می شود.

اپلای و آماده سازی اپلیکیشن اپلای

چنانچه قصد دارید که برای تحصیلات بین المللی خود فاند و بورسیه تحصیلی بگیرید؛  مجموعه مقالات حوزه فاند و بورسیه تحصیلی در خارج از کشور می تواند مفید واقع شود. اما مهمتر می تواند آماده سازی اپلیکیشن اپلای قدرتمند باشد. اپلیکیشن اپلای که بتواند دانشجو را در عرصه های رقابتی فاندها و اسکالرشیپ، پیروز میدان نماید.

 

در زمینه یادگیری زبان انگلیسی مطالعه مقاله تئوری های یادگیری زبان دوم مطرح می شود. در آینده ای نزدیک دوره آموزشی با همین نام از دانشگاه ایالتی آریزونا در آموزشگاه اپلای پدیا ارائه خواهد شد. طبق آمار رسمی دانشگاه آکسفورد، بطور متوسط روزانه ۹ تا ۱۴ لغت جدید به فرهنگ لغات زبان انگلیسی، اضافه می شود! این رقم در سال چشمگیر می شود.بنابراین در هر درجه از تسلط به زبان انگلیسی باشیم هنوز هم می توان از مطالعه بیشتر زبان انگلیسی لذت و سود برد. و مطالب جدید یاد گرفت.

هدف گذاری استاندارد برای حرفه ای ها

ضمن پایه گذاری یک هدف گذاری استاندارد، استفاده از مقالات راهنما گونه اپلای پدیا می تواند تاثیر گذار باشد. هدف استاندارد در این روزها به بحث داغ تبدیل شده است. اما به عنوان یک قاعده کلی هدف گذاری بایست دارای ویژگی هایی باشد. هدف گذاری از یک سو و تعیین استراتژی های رسیدن به آن هدف از سویی مهم اند. همچنین امیدوار بودن در سراسر مسیر رسیدن به هدف از طرف دیگر از جنبه های مهم می باشد.

مطالعه بیشتر در مقاله: “برنامه ریزی و استراتژی جهت موفقیت در اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج کشور” با تقویت هوش هیجانی

هدف یک دانش آموز سخت کوش، دریافت پذیرش تحصیلی در رشته پزشکی در سطح اروپا است. هدف شخص دیگری دریافت امتیاز بالا در آزمون ورودی پزشکی در ایتالیا (IMAT) است.  آیا هر دوی این اهداف می تواند استاندارد باشد؟ دانشجوی دوم دارای هدف روشن و واضح می باشد.

در دروس و محتوای آموزشی در حوزه مدیریت، پارامترهای یک هدف گذاری هوشمندانه و استاندارد؛ داشتن صفات اسمارت (SMART) عنوان شده است.

در دوره آموزشی کسب موفقیت با تقویت هوش هیجانی، هدف گذاری، اسمارت تعریف شده است.

SMART is an acronym for the 5 elements of specific, measurable, achievable, relevant, and time-based goals. It’s a simple tool used by businesses to go beyond the realm of fuzzy goal-setting into an actionable plan for results.

آیتم مهم و تاثیر گذار در هدفگذاری

یکی دیگر از ارکان اساسی نیل به یک هدف نگارش آن است. با نوشتن هدف؛ حتی استراتژی های نیل به هدف، آسان تر و کاربردی تر می شود. امروزه ثابت شده که، نوشتن تنها هم اثر گذار نیست. امروزه روانشناسان نوشتن به همراه مرور و تصحیح را پیشنهاد می دهند. یعنی نوشتن هدف، مرور کردن آن به صورت روزانه یا هفتگی. همچنین تصحیح آن با توجه به گذشت زمان و کسب تجربه بیشتر.

تحصیلات بین المللی و پلای با اپلای پدیا

 

 

 

اینچنین شما کلیه پارمترهای یک هدف گذاری صحیح و استاندارد را شناسایی و می توانید انتظار داشته باشید تا در آن چهارچوب زمانی تعریف شده به آن هدف برسید.

 

 

 

 

 

 

 

انتقادهای سازنده خود با ارسال نظر و کامنت بیان کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن