نحوه تبدیل شدن به یک پرستار: برنامه های حرفه ای و شغلی پرستاری

مقدمه ای از حوزه پر اهمیت پرستاری

عهده دار شدن پاسخ گویی به نیازهای مراقبت بهداشتی و سلامت کشور کار یک تیم کامل از متخصصان است و پرستارانی در مرکز فرماندهی، سیستم مراقبت بهداشتی را در دستان توانای خود دارند. پرستاران بخش عمده ای از مراقبت های روزانه را فراهم می کنند، به عنوان ارتباط بین بیماران و پزشکان عمل می کنند و در برخی موارد حتی نقش و جایگاه پزشکان را نیز پر می کنند. با این حال، تنوع مختلفی از پرستاران وجود دارد و عناوین آنها نشان می دهد چه آموزش هایی دریافت کرده اند، چه کارهایی را در کجا انجام می دهند. ما در اپلای پدیا مجموعه مقالاتی ارزشمند در حوزه پر اهمیت پرستاری را اطلاع رسانی می کنیم که امیدواریم یک منبع جامع برای خوانندگانی که می خواهند بیشتر درباره شغل های مختلف حوزه پرستاری، از جمله نقش ها، آموزشها، درآمد و نحوه تقاضای آنها در بازار امروز، بدانند، تبدیل شود. با مجله اپلای در اپلای پدیا همراه باشید. 🙂

مبانی شغلی پرستاری

مبانی شغلی پرستاری، پرستار،

مسئولیت پرستاران در تخصص یا واحد خدمت متفاوت است، اما اکثر آنها بیشتر به هم شبیه اند تا متفاوت و متمایز باشند. پرستاران مراقبت از بیمار را فراهم می کنند، مراقبت از بیمار و اعضای خانواده را در مورد شرایط بهداشت و سلامت، ارائه دارو و درمان، ارائه حمایت و مشاوره احساسی به بیماران و اعضای خانواده ایشان، را به عهده دارند. پرستاران اغلب با ارائه خدمات پیشگیرانه بهداشتی و سلامتی با افراد سالم جامعه نیز همکاری می کنند.

پرستاری در عمق

وظایف پرستاران – و دستورالعمل خدمت ایشان- حداقل تا حدی متوسط، توسط تخصص، تجربه کاری و آموزش دریافتی مشخص و هدایت می شود. اگر چه اکثر پرستاران در بیمارستان ها کار می کنند، بعضی از آنها برای مدارس، کلینیک های خصوصی، خانه های پرستاری، آژانس های پذیرش، حوزه های کسب و کارهای خصوصی و دولتی، زندان ها، پایگاه های نظامی یا برای سایر کارفرمایان کار می کنند. پرستارانی که دارای مدرک کارشناسی و مدرک لیسانس هستند، اغلب مراقبت های سلامت را ارائه می دهند، هر چند که این مراقبت از جانب دولت و کارفرما متفاوت است. کسانی که دارای تجربه و تحصیلات بالاتر هستند ممکن است سایر پرستاران را تحت نظارت، پرستاری تدریس کنند، تمرین کنندگان پرستار شوند یا تحقیق کنند.

متوسط ساعات کاری در حوزه پرستاری

پرستاری، پرستار، تحصیل پرستاری،

بسیاری از پرستاران ساعت ها روی پای خود می ایستند و این از بایدهای این شغل است.  اگر چه پرستاران شاغل در مطب پزشکان، پرستاران مدارس، سازمان های شرکتی یا سایر مکان های خصوصی با ساعت های سنتی می توانند به طور منظم با برنامه های تنظیم شده کار کنند، اما کارکنان پرستار در بیمارستان هایی که مراقبت های روزانه را انجام می دهند، اغلب مجبورند کارهای تعطیلات آخر هفته را نیز انجام دهند. برای بعضی از پرستارها ۱۰ تا ۱۲ ساعت فعالیت روزانه، در سه تا چهار روز هفته، کاری غیر معمول نیست.

پرستاری درسطوح مختلف

پرستاری در مقالات و مدیا مشاغل، رتبه بندی “بهترین” و “بالا” را به خود اختصاص داده است، با خواندن این مقالات و مطالب رسانه ها، احتمالا بیش از پیش در خواهید یافت که مراقبت های بهداشتی دارای سریع ترین رشد و توسعه در بین اکثر صنایع، و پر هزینه ترین در کشور است. آموزش پرستاری در تمام سطوح تحصیلی از دیپلم تا دکترا به سرعت در حال تغییر است. در مورد برخی از محبوب ترین دوره های پرستاری در مقاله انواع مختلف پرستاری بیشتر بخوانید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن